Skocz do zawartości

Zablokowane PODANIE DINUŚ <33


sedes

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, DzidziaCrying napisał:

Na nie

- nabijasz minuty na spectu

- puszczasz piosenki/ obrazasz ludzi

+/ wiek, jeżeli chodzi o CB 

 

 

@ sedesniezle ego sedesiku, edytujesz swoje podanie za każdym negatywnem postem, żeby się usprawiedliwić i udowodnić coś xdddd nie wytrzymujesz tej presji, wtedy wylewasz swoje emocje pod podaniem. Atencja w tym wieku? Smutne zycie masz, zeby odpisywać wszystkim na ich "własne" opinie . Myślisz, że Admini to docenią? I dont think so, ale nieleczone problemy się tylko pogłebiają..., polecałbym psychologa. Sam fakt tego, że podałem 3 mocne argumenty a ty? Zamiast się bronić to zmieniasz temat i piszesz o mnie jakieś bzdury, niepotwierdzone info xddd

ty tutaj nie powinienes się wypowiadac bo masz perma xD

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się może wypowiem, trochę na tak, trochę na nie. Tyle co grałem na serwie to prawie zawsze ciebie widzę, ogarniasz prowadzenie w ct bo jesteś też aktywny, tylko jest jeden problem, ilekroć jestem na serwerze to słyszę nie głównie z twojej strony jak kto inni interpretują brak kultury, tylko w twoją stronę wyzwiska, a ty po prostu ich ripostujesz. Rzadko słyszę żebyś kogoś wyzywał na poważnie (inny humor ma ten serwer admini innych serwerów i forum nie czepiać się). Generalnie byłbym na tak, bo patrząc z jednej strony ludzie nie będą cię wyzywać bo dostaną bana, z drugiej strony Jeżeli dostaniesz admina to na pewno musisz zmienić podejście do ludzi, czyli zamiast ich nazywać "ku****i je*****i", zignorować to co gadają.

 

Plus prośba @ Junior Admin @ Administrator @ Moderator lub ktokolwiek o usunięcie posta @ DzidziaCrying oraz zbanowanie go

ajdoaiwjdoiawjdapsdlapwodkapwokdaw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jahmeton napisał:

 

 


15 godzin temu, Jahmeton napisał:

Coś się może wypowiem, trochę na tak, trochę na nie. Tyle co grałem na serwie to prawie zawsze ciebie widzę, ogarniasz prowadzenie w ct bo jesteś też aktywny, tylko jest jeden problem, ilekroć jestem na serwerze to słyszę nie głównie z twojej strony jak kto inni interpretują brak kultury, tylko w twoją stronę wyzwiska, a ty po prostu ich ripostujesz. Rzadko słyszę żebyś kogoś wyzywał na poważnie (inny humor ma ten serwer admini innych serwerów i forum nie czepiać się). Generalnie byłbym na tak, bo patrząc z jednej strony ludzie nie będą cię wyzywać bo dostaną bana, z drugiej strony Jeżeli dostaniesz admina to na pewno musisz zmienić podejście do ludzi, czyli zamiast ich nazywać "ku****i je*****i", zignorować to co gadają.

 

Plus prośba @ Junior Admin @ Administrator @ Moderator lub ktokolwiek o usunięcie posta @ DzidziaCrying oraz zbanowanie go

ajdoaiwjdoiawjdapsdlapwodkapwokdaw.png

No wiem, że czasem nie mam tej kultury,, ale czasami sobie nie radzę jak mnie prowokują... Na pewno zmienię podejście oto się nie martw + nie rzucałem takimi przekleństwami mocnymi, także nie wiem skąd masz takie informację?? Widziałeś wgl jak prowadzę w CT? Bo ostatnio tylko mnie banujesz i nie dajesz mi możliwości do pokazania moich umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 


Kurczę zapomniałem ze już to pisałem 

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +2: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będę żałował swojej decyzji. Z racji wielu rezygnacji i małej ilości adminów przyjmuję Cię na okres próbny pod baczną obserwacją. Jako admin będziesz stąpać bo bardzo cienkim lodzie, także musisz się pilnować. :kopniak: Jedno ostrzeżenie i będziemy musieli się pożegnać. 

 

Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum w celu sfinalizowania rekrutacji. ;) 

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie