Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane PODANIE DINUŚ <33


sedes

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Dino Security yamahama sp.z.o.o

Imię: Piotruś
Wiek: 26
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Często z rana nie ma admina gdy jest bardzo potrzebny, lub w południe wchodzą różni gracze, którzy freekiluja !!

Doświadczenie: bardzo duże w skali od 1 do 10 - 8
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Ile czasu spędzasz na serwerze: dużo od 1h-5h
Jak długo jesteś z nami: długo nie pamietam z rok

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Dino Security yamahama sp.z.o.o/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  tak
Kontakt: steam
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: jak trzeba to tak he he 

 

@ SzefShizer  jakbyś doczytał , to ta skarga była na chłopa co się podszywał pod wiele nicków i usuwał gangi+ wydawał szlugi, nie szukaj dziury w całym ^^

@ hrabia ty akurat masz tu najwięcej do powiedzenia, chłop co wbija na nowych steamach,żeby się podszywać, usuwać gangi i wydawać szlugi XD

@ NewS pokaż mi screeny/demo, gdzie chociaż raz wyzywam komuś rodziców/rodzinę, bo akurat Ty jesteś tym jedynym na serwerze co jest ograniczony do tego stopnia, że tylko jeździ po rodzinie =] jak tak bardzo chcesz mogę Ci wstawić ss, ale to nie tutaj chyba, co?, daj mi demko, gdzie freekilowalem rzekomo po godzinie 11, tak wiele pytan, a mało odpowiedzi.

@ DzidziaCrying powiedział gość, co czituje 24/7, ma AB i jeszcze ma czelność się wypowiadać XD , wiesz gdzie mam twoje zdanie, boli cię anus, że jak wszystko pójdzie pozytywnie to nie będziesz mógł poczitować sobie od rana :* 

Edytowane przez sedes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak kohanie

+wiek

+amx

+all iloveju

+staż

+kultura nigdy nikogo nie wyzywa

+czasami nie ma admina jak ktos robi mass fk i trzeba czekac kilkanascie minut az jakis admin wbije. Dodatkowy admin zawsze sie przyda.

Edytowane przez Gekyume
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Przez snuffy,

Temat zostawiam otwarty. Czekam na opinie innych. Dobrze wiesz @ sedes, że twoje zachowanie na serwerze jest karygodne.

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • snuffy odblokował ten temat

+ Daje Sianko

+ Wiek dojrzały
- + staż nie da sie ocenić 

+ Umie prowadzić

- za mało możliwości kontaktu jakieś GG dc ?

+ ma poczucie Humoru da się pośmiać :D

- Jest Toksyczną osobą i faworyzującą

Ogólna Ocena Może być

Edytowane przez Ayoumiko
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie ! 

Chłopie  ty składasz podanie na admina ? 

To co ty robisz na serwerze to jest nie normalne poprostu inaczej się tego nie da opisać,  myślę że  wiele osób się ze mną zgodzi że akurat ty się na takie "odpowiedzialne" stanowisko nie nadajesz.  Banował byś kogoś za wyzywanie itp  A sam co robisz ? Hahaha weź się nie ośmieszaj nawet. 

 

Nie pozdrawiam! 

@ snuffy dając szanse komuś takiemu stracisz na serwerze mnóstwo stałych graczy i to bardziej jak pewne ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dzuskovy napisał:

Jestem na Nie ! 

Chłopie  ty składasz podanie na admina ? 

To co ty robisz na serwerze to jest nie normalne poprostu inaczej się tego nie da opisać,  myślę że  wiele osób się ze mną zgodzi że akurat ty się na takie "odpowiedzialne" stanowisko nie nadajesz.  Banował byś kogoś za wyzywanie itp  A sam co robisz ? Hahaha weź się nie ośmieszaj nawet. 

 

Nie pozdrawiam! 

@ snuffy dając szanse komuś takiemu stracisz na serwerze mnóstwo stałych graczy i to bardziej jak pewne ;D 

to że taki cymbał jak ty odejdzie z tego serwera to plus a nie strata gracza, SZANSA DLA DINO!!!!!!!!!!!! DINO NASZ KANDYDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Gekyume
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wiek "juz jedną nogą w grobie i bedzie trzeba zabrac admina"

+amx

+nick

-brak włosów

+gra z więzienia "irl" wiec wie co jest 5

-kibicuje legii

+umie prowadzic

+humor

+podobno jest bogaty to z przyjemnoscia oplaci serwer

-lubi howany

czasami nie ma admina jak ktos robi mass fk i trzeba czekac kilkanascie minut az jakis admin wbije. Dodatkowy admin zawsze sie przyda.

 

+ = 6

- = 4

wiec chyba na tak

proponuje admina/straznika na okres probny

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Orzel -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Czesto gra
+potrafi prowadzic
+ma dobry kontakt z graczami
+Ma dobre poczucie humoru a nie kija w dupce 
+zna komendy
+Jest otwarty i chetnie pomoze
Jak dla mnie totalnie na + szukalem minusow ale nie moge znalezc. 
DINO NA ADMINISTRATORA !!! WLASNIE TAKIEJ OSOBY SERWER POTRZEBUJE!!!!

Edytowane przez DG420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Gekyume napisał:

to że taki cymbał jak ty odejdzie z tego serwera to plus a nie strata gracza, SZANSA DLA DINO!!!!!!!!!!!! DINO NASZ KANDYDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy ja coś napisałem , że to akurat ja odejdę? Weź przeproś panią od polskiego i naucz się czytac ze  zrozumieniem.  

 

 

Soreczka panowie z administracji wiem że nie powinno tutaj tego  być ale no  trafił się jakiś leszczyk i musiałem dodać. 

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Spam. Zamiast dodawać kolejne posty, edytuj swój pierwszy post, oznaczając osoby, którym odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gosc ktory wyzywa prawie kazdego ma miec Admina to ten serwer zejdzie na psy XD

image.png.734a95f0cf16a43d54601a7b8015b903.png

 

Na serwerze podczas braku ADMINA na serwerze freekelował mnie, nie zgłaszałem tego bo mi się nie chciało.. Ale warto to zaznaczyć przy jego podaniu na Admina..

 

Całkiem nie dawno PODOBNO groził ddosami XD

 

https://csowicze.pl/topic/80194-skarga-na-gracza/ Skarga przyjęta więc chyba odwalał maniane

 

 

Prawda jest taka, ze osoby ktore tutaj napisały na TAK to są jego koledzy XD kto normalny napisze jednemu z największych toxiców na serwerze na TAK :kekw:

 

wiem, ze zaraz społecznosc jb sie odpali i zaczną wyzywać ale to norma :kekw: 

 

@ KacpErekK- i dlatego dopisałem "podobno" aby takie osoby jak ty które jedyne co potrafią to odrazu wyzywają. Konfidence? kogo? kto dostał przezemnie bana na serwie?

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SzefShizer napisał:

jak gosc ktory wyzywa prawie kazdego ma miec Admina to ten serwer zejdzie na psy XD

image.png.734a95f0cf16a43d54601a7b8015b903.png

 

Na serwerze podczas braku ADMINA na serwerze freekelował mnie, nie zgłaszałem tego bo mi się nie chciało.. Ale warto to zaznaczyć przy jego podaniu na Admina..

 

Całkiem nie dawno PODOBNO groził ddosami XD

 

https://csowicze.pl/topic/80194-skarga-na-gracza/ Skarga przyjęta więc chyba odwalał maniane

 

 

Prawda jest taka, ze osoby ktore tutaj napisały na TAK to są jego koledzy XD kto normalny napisze jednemu z największych toxiców na serwerze na TAK :kekw:

 

wiem, ze zaraz społecznosc jb sie odpali i zaczną wyzywać ale to norma :kekw: 

tutaj musze sie wypowiedziec ddosami grozil dla zartow i snuffy dal mu ub po minucie wiec xd konfidenciku idz tam lizać dalej pałe wiktorkowi i dzuskovskyemu

 

@ SzefShizer przypomniec ci sytuacje jak notorycznie piszesz skargi na konkurencji oraz tutaj do adminów? słabe zachowanie godne shizera.. jak nie chcesz żeby ktoś cie wyzywał

to powinienes isc na konkurencje bo tam za takie coś są bany :) nikt ciebie tutaj nie zapraszał. a każdy wyp*****ał

Edytowane przez KacpErekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sedes, ostateczną decyzję podejmę za minimum 7 dni, gdyż na chwilę obecną nie jestem co do Ciebie przekonany. Na serwerze stwarzasz problemy, wielokrotnie obrażasz i dajesz się prowokować. Boję się, że będziesz nadużywał admina na swoją korzyść. Pamiętaj, że admin jest dla graczy, a nie odwrotnie. Pokaż, że Ci zależy i przez najbliższy tydzień popraw swoje zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA TAK

 

JEST TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ ADEKWATNYCH OSÓB NA STANOWISKO ADMINA !

 

JEGO PIERWSZYM WIELKIM PLUSEM JEST BEZKONFLIKTOWOŚĆ

JEGO DRUGIM WIELKIM PLUSEM JEST KULTURA OSOBISTA NA WYSOKIM POZIOMIE

JEGO TRZECIM (ALE NIE OSTATNIM) WIELKIM PLUSEM JEST, ŻE WSPIERA ŚRODOWISKO LGBT DO KTÓREGO SAM NALEŻY

 

JEGO JEDYNY MINUS TO BRAK JAJEC, ALE TEGO SNUFFY RACZEJ SPRAWDZAC NIE BEDZIE :D

POWODZENIA! <3 

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność w kwestii tego Pana zdecydowanie góruje nad pozostałymi plusami

 

- Dino bywa wulgarny

Aczkolwiek mi nie przeszkadza tekst w stylu, ze stykam sie koncowkami z Orlem itp bo zazwyczaj leci szybka riposta i elo poza tym raczej wiekszosc osob z tego serwera bez dopisku CSSetti w nicku ma do siebie dystans i wie kiedy co jak i gdzie. Wedlug mnie najwazniejsze, zeby nie pokazywal sie w zlym swietle jako administrator bo to niszczy reputacje serwera.

 

+Staż

+Wiek

+Rozpoznawalność

+Doświadczenie 

 

Jak dla mnie przyda sie ktoś taki na tym serwerze jestem za okresem próbnym pozdrawiam

Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

- nabijasz minuty na spectu

- puszczasz piosenki/ obrazasz ludzi

+/ wiek, jeżeli chodzi o CB 

 

 

@ sedesniezle ego sedesiku, edytujesz swoje podanie za każdym negatywnem postem, żeby się usprawiedliwić i udowodnić coś xdddd nie wytrzymujesz tej presji, wtedy wylewasz swoje emocje pod podaniem. Atencja w tym wieku? Smutne zycie masz, zeby odpisywać wszystkim na ich "własne" opinie . Myślisz, że Admini to docenią? I dont think so, ale nieleczone problemy się tylko pogłebiają..., polecałbym psychologa. Sam fakt tego, że podałem 3 mocne argumenty a ty? Zamiast się bronić to zmieniasz temat i piszesz o mnie jakieś bzdury, niepotwierdzone info xddd

Edytowane przez DzidziaCrying
sedes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie