Skocz do zawartości

Zablokowane Nieuczciwy Administrator


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wielu po wielu chwilach namysłu i rozważania jestem zmuszony przedstawić państwu jeden z wielu dowodów na nieuczciwego administratora @ youknowswho

Niejaki Szymon dobrze wam znany wiele razy na oczach całego serwera nadużywał swojej władzy administratora w ułatwianiu sobie gry na serwerze czy to przez nadużywanie.

  • mikrofonu,
  • bezcelowe ożywianie się 
  • teleportowanie graczy

Podobnie było i w tym przypadku 

Gdy oskarżony nie mógł przebrnąć przez tor na mapie i postanowił ułatwić sobie grę ozywając Komedy zahaczając również bezbronnego WIKAREGO który zginął.

 

CAŁE ZDARZANIE ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ ORAZ WIELE INNYCH WYCZYNÓW OSKARŻONEGO NA TEJ MAPIE.

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2211201725-jail_xgames-1668961500-1668963240.zip

  PS.Szymon mam nadzieję że po tej skardze zmienisz swoje przyzwyczajenia na serwerze traktuj tą skargę jako małe upomnienie.

DOBRZE WIESZ ŻE TECZKA NA CB JEST PEŁNA I MOGŁO ZNALEŹĆ SIĘ TU WIĘCEJ SQR

 

jj.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również w moim wypadku nadużywał swoich uprawien. 

 

Przy snuffy dostałem Slaya za rzekome kampienie ale zostało mi to zrekompensowane ale mimo tego takiej sytuacji NIE powinno być.

 

 

Dostaje bana za KULTURE na serwerze, nikt tej kultury na serwerze nie przestrzega nawet sam youshownow XD 

 

image.png.9587c7c5337174054f545ecacc4d8600.png

 

 

on sobie może wyzywać od zjebów ale jeśli ktoś go obrazi to konczy sie tak xd 

 

image.png.a1b6d94fda9b5ea81b224d379375a113.png

 

 

tak jak wyzej napisal logopeda jest na niego duzo rzeczy ale szukac mi sie nie chce 

 

 

ogólnie chłop poczuwa sie w tej administracji

 

//Edit 1 

 

 

 

@ figoJak do każdego co ty gadasz XD, wyzywam te osoby które mnie wyzywają a nie Maćka lat 13 który wbije na serwer i go wyzywam XD 

 

Wystarczy wpisać w amxbans theproshizer i pokażą się bany ok 

 

Społeczność jb jako jedyna na tym forum prezentuje najwyższy stopień inteligencji, wsm na tym serwerze każdy robi co chce włącznie z adminami XD

 

 

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. @ SzefShizer jestes debilem ktory do kazdego pisze ze jest cw3lem. po 2. screenshot przerobiony komputerowo w jakims programie freeszymon

Przez radkovsky,

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości nic nie wnoszący do tematu. Obraza innego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2. szymon to d3bil i nie można go traktować jak normalnego admina

po 3. szizer zamknij pizd3

po 4. wciągajcie figo do jednego worka ze mną on jest taki jak ja

Edytowane przez F3n0men
Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +3: Uczestnictwo w kłótni lub obrażanie innego użytkownika. 

poteszny.png.acf6c37526f529084c6e3d06df5c359d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, SzefShizer napisał:

Również w moim wypadku nadużywał swoich uprawien. 

 

Przy snuffy dostałem Slaya za rzekome kampienie ale zostało mi to zrekompensowane ale mimo tego takiej sytuacji NIE powinno być.

po 6. xdddddd

Edytowane przez buzieek
Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +2: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzefShizer napisał:

Również w moim wypadku nadużywał swoich uprawien. 

 

Przy snuffy dostałem Slaya za rzekome kampienie ale zostało mi to zrekompensowane ale mimo tego takiej sytuacji NIE powinno być.

 

 

Dostaje bana za KULTURE na serwerze, nikt tej kultury na serwerze nie przestrzega nawet sam youshownow XD 

 

image.png.9587c7c5337174054f545ecacc4d8600.png

 

 

on sobie może wyzywać od zjebów ale jeśli ktoś go obrazi to konczy sie tak xd 

 

image.png.a1b6d94fda9b5ea81b224d379375a113.png

 

 

tak jak wyzej napisal logopeda jest na niego duzo rzeczy ale szukac mi sie nie chce 

 

 

ogólnie chłop poczuwa sie w tej administracji

 

//Edit 1 

 

 

 

@ figoJak do każdego co ty gadasz XD, wyzywam te osoby które mnie wyzywają a nie Maćka lat 13 który wbije na serwer i go wyzywam XD 

 

Wystarczy wpisać w amxbans theproshizer i pokażą się bany ok 

 

Społeczność jb jako jedyna na tym forum prezentuje najwyższy stopień inteligencji, wsm na tym serwerze każdy robi co chce włącznie z adminami XD

 

 

 

Ty to powinienes tu miec perma bo wkurwiajacy jestes co sie nie potrafi wyslowic a cos seplenisz tu

Edytowane przez sedes
Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +2: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta skarga jak i autor tej skargi wraz z shizerem powinni sie powiesic

Przez Bazyliusz,

Publikowanie treści niezgodnych z regulaminem Forum. 

+3

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youknowswho jest super adminem i nie ważcie się podważać tego! 

Przez White Legend ,

Ostrzeżenie słowne: Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ youknowswho, @ p e b e x oraz @ KOALA otrzymują jedyne i ostatnie ostrzeżenie. Potraktujcie to jak żółtą kartkę. Jeżeli Wasze zachowanie na serwerze się nie poprawi, to wiadomo co się stanie. 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie