Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] Olgierd aka Boski


LewyBrzeG

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wstawiam post na prośbę Boskiego 

 

Nick: @ Olgierd

Wartość punktów ostrzeżeń: ———

Nadający Ostrzeżenie: ——-

Powód Ostrzeżenia: ———

Uzasadnienie Odwołania:


Witam, z tej strony @ Olgierd (Boski Z Polski). Już od jakiegoś czasu, ubiegam się o zdjęcie bana i zostało mi polecone, napisanie odwołania od bana na forum. Z tego co się dowiedziałem, ban został nadany przez moją posadę na innej sieci, na której byłem HeadAdminem. Właściciele sieci, byli odpowiedzialni za podtrzymywanie konfliktu, który spowodował zbanowanie mojej osoby. Osobiście uważam, że jestem całkowicie niewinny w tej sytuacji ponieważ jako jedyny chciałem i próbowałem zakończyć ten konflikt jednakże mi się nie udało. Jako świadka mogę przytoczyć @ RumcajsJumper z którym próbowaliśmy konflikt załagodzić. Uważam, że ban został również nadany personalnie przez @ Terrorist, który od samego początku żywi do mnie urazę i zbanował mnie już łącznie 3 razy. Warto zwrócić uwagę na @ xavjerktóry również przeszedł na sieć, z którą csowicze miały konflikt i jakoś nie dostał bana. W dużej mierze moje jakiekolwiek wypowiedzi o csowiczach były kierowane o właścicielu, który moim zdaniem niszczył sieć od samego początku. Idąc dalej, nigdy nie odmówiłem pomocy nikomu z csowiczy i jako świadka mogę przywołać @ misiek997. Mój ban został nadany niezgodnie z regulaminem, a coś o regulaminie wiem ponieważ sam byłem moderatorem. Liczę, że nowy prowadzący sieci podejdzie do sprawy poważnie, sprawiedliwie i uszanuje tradycje jak i regulamin sieci.

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten manipulant się tutaj nie kręci :kekw:


@Szycha.* on juz milion takich szans dostał i ich nie wykorzystał, niech spierdala :lul:

Edytowane przez Ringo

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie zrobił prowokacji na innej sieci + tej związanej z naszą grupą administracyjna (która przewidziałem :kappa: ) to walczył bym o UB jednakże te dwie sytuacje są potwierdzeniem, że chciałeś nam zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tego osobnika tutaj widzieć, bardziej szkodzi swoją obecnością i wywołuje niepotrzebne emocje wśród użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, LewyBrzeG napisał:

Mój ban został nadany niezgodnie z regulaminem, a coś o regulaminie wiem ponieważ sam byłem moderatorem

Jeszcze będzie się kłócił.

Toxic wiekszy od @ Ringoi @ misiek997razem wziętych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pisałem z tobą prywatnie +/- 2 tygodnie temu. Temat Twojego ub był poruszony wśród administracji ale zapadła decyzja o braku ub. Powodów jest wiele, głównie zniesławienie sieci, nastawianie ludzi przeciwko niej, jak i próby manipulacji osób od nas. Sądzę, że przez ostatnie dwa tygodnie nic się nie zmieniło. 

 

Cytat

 Z tego co się dowiedziałem, ban został nadany przez moją posadę na innej sieci

Ta? Kto takie newsy rozdaje? - Przykład tego o czym napisałem wyżej. 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie