Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Szycha.*

VIP

Szycha.* last won the day on August 9

Szycha.* had the most liked content!

About Szycha.*

 • Rank
  Srebro III
 • Birthday 09/03/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Podkarpacie
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,040 profile views
 1. Wymagania nie muszą być dopięte na ostatni zamek, bo nie chodzi w tym o to, nie jest to najważniejsze, ale ty dopiero dołączyłeś, za szybko wyskoczyłeś z tą decyzją, doświadczenie i chęci z tego co piszesz masz, posiedź jeszcze trochę tutaj i ponów temat. Na chwilę obecną jestem na nie.
 2. COD MOD 201 lvl. Pieniądze się zwrócą zwłaszcza, gdy dodatkowo do mozliwoaci kupna vipa i premium, składki administracji, można dodać kupno lvl, oczywiście jeżeli serwer będzie stał jakiś czas, to zrobić tak że kupno lvl nie może przekroczyć lvl większego niż ma osoba z najwyższym dotąd lvlem. Chodzi o to żeby nowa osobno mogła łatwo dorównać tej co jest już długo, ale nie może kupić więcej
 3. Dobra robota, uważam, że przydałyby się linki przy każdej z nowin, jeśliby ktoś chciał wiedzieć więcej.
 4. 1. Typ pracy (Avatar/Sygnatura itp.): Avatar 2. Wymiary: 180x180 3. Tematyka (CS, Muzyka itp.): CS 4. Kolorystyka: Będzie ciemne tło, więc kolory biel i czerwo. 5. Napis/y: Szycha 6. Link pomocniczy: 7. Dodatkowe informacje**: Po lewej stronie jest wolne pole, więc poproszę o biało czerwony napis Szycha, najlepiej niech będzie to animacja. @ Grafik , @ ferstel Możesz poprawić ostrość obrazka, i poprawić, żeby kolory napisu były biało-czerwone? @ ferstel Dzięki, można zamknąć.
 5. No taki piniądz przytuliła csowiczowa rodzina. Dzięki ::)
 6. Skoro na innych serwerach wszystko jest ok tylko tutaj takie zawirowania, to mam jedno pytanie, na jakim hostingu jest serwer, oraz jaki pakiet wykupiony.
 7. Dobrze, że o tym wspominasz, napewno jest to w pewny sposób jedno z decyzyjnych rzeczy, ale podaj jakiś dowód jeśli można takowy przedstawić. Dodatkowo może podaj tutaj, lub bezpośrednio do administracji Csowiczów kontakty do właścicieli sieci na jakich bywał serwer, to także może wpłynąć na ostateczną decyzję. Na chwilę obecną jestem za okresem próbnym, lecz napewno będzie trzeba bacznie patrzyć na poczynania jakie będą wśród administracji. Dodatkowo moim zdaniem, wydaje się, że 17 lat właściciela serwera jest tak +-, wyniki serwera wynikami, ale mając 17 lat zachowania są jakie są, jednak szansa należy się każdemu.
 8. Czytałem już to kiedyś, ale dobrze było odświeżyć takie informacje :)
 9. Witam Proponuję dodać dla grup premium, niekoniecznie VIP, możliwość podbicia tematu własnego autorstwa. 6zw. Podbicie tematu, chodzi tu o to, że jeśli temat ucichł, a jest nierozwiązany, to poprzez podbicie pojawia się notka w "najnowszych tematach/postach".
 10. Niektórzy poprzez zazdrość, inni chcą się tak zwanie "pośmiać" niezdając sobie sprawy jak odczyta to druga strona, inni tak wyładowują swoje emocje z życia codziennego.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.