Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szycha.*

Veteran
 • Content Count

  75
 • Entries on Chatbox

  110
 • Post ratio

  0.06
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas Online

  2d 22h 15m 35s

About Szycha.*

 • Rank
  Srebro II
 • Birthday 09/03/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Podkarpacie
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

674 profile views
 1. Nick: Szycha. * Z jakiej rangi rezygnujesz?: Admin DD2 Powód: Aktualnie mam zbyt wiele obowiązków, szkoda brać kolejny urlop, zwłaszcza że na moje miejsce może wejść osoba ktora ma czas i będzie na serwerze dłużej niż ja. Administracja jest bardzo wporzadku, więc mam nadzieję że w przyszłości i oczywiście jak najszybciej gdy się sprawy unormują, to będę miał możliwość ponownej kandydatury na owe stanowisko. Na sieci zostaje nadal :D, na serwerze też, ale szkoda mieć admina z coraz mniejsza aktywnością.
 2. Twój nick: Szycha. * Powód nieobecności: sprawy prywatne Czas twojej nieobecności: 7 dni
 3. Wykonujcie dobrze swoje obowiązki, a dopiero potem szukajcie czegoś u innych. Dostaliście upomnienie od wyższej administracji i teraz szukacie perfidnie i nieudolnie o czym napisze niżej jakichkolwiek "wpadek" na dodatek to nie jest świeża sprawa. 1.Podaj dowody na to że to nie jest moja pierwsza wpadka bo chyba o czymś nie wiem, za bezpodstawne takie dodatki powinieneś stracić range i dostać ostrzeżenie. 2. Na temat bana dla gracza szycha nawet nie będę się wypowiadał bo ban jest słuszny. 3. Laga nie dostaje się na kilka rund, po za tym że 2 osoby grały w tym samym momencie. Dodatkowo jeżeli jakimś cudem młody dostalby nie słusznie zbanowany na dodatek permanentnie to on powinien się odwołac a nikt tego nie zrobiłby, bo działo się tak jak napisałem w pierwszym zdaniu.
 4. Nick na forum: Szycha. * Liczby: 5, 8, 10, 15, 20, 23
 5. Tak, chciałbym
 6. Nikt nie jest bez winy, każdemu zdarzają się błędy, takie jest życie, trzeba umieć dawać innym szansę. Jeżeli ovsky dostał ostrzeżenie czy to słowne czy w innym rodzaju, dodatkowo nie zagrywa cwaniaczka, przyznał się do winy, uważam skargę za niepotrzebną. a nawet bezsensowną, z tego względu że co najwyżej skargę w tym przypadku może złożyć azr, a nie osoba postronna.
 7. Gratulacje Moderatorko :)

   

  1. Sysia ;*

   Sysia ;*

   Dziękuję :D

 8. Na serwerze jest taki plugin, ale korzystać mogą z niego admini. Dla graczy polecam komendę "status"
 9. Raz na jakiś czas zdarzy mi się kilka razy przestawić budzik tak że, przykładowo zamiast 4:20 wstanę o 4:50. Z doświadczenia wiem, że nie warto tak robić, ponieważ im więcej razy przestawię budzik tym ciężej jest wstać.
 10. Za okresem próbnym, ale tylko jeśli załatwisz sobie steam Słabe GT ale szybko idzie nadrobić Doświadczenie, oraz znajomość amxx na plus
 11. Przed chwilą byłem na serwerze i był gracz na którego jest skarga, lecz nie łamał on w tamtym momencie regulaminu. Z twojego postu wynika że powody do kary na tego gracza są, ale tak jak napisała wyżej Sysia, potrzebne są dowody, czy to w postaci screenów, lub urywek xz gry gracza (demko/HLTV).
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.