Skocz do zawartości

Zablokowane Oficjalnie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, cześć. Chciałbym się z Wami oficjalnie ostatni raz pożegnać. Po 15  latach grania w tę grę postanowiłem odejść i już więcej do niej nie wracać, główny powód to wyjazd za granice i chęć zmienienia życia na lepsze oraz oddanie komputera kuzynowi. ( może będzie mały grajek, który będzie was karał tak jak ja w grze :kappa:). Nie będę dziękował każdemu z osobna, tylko podziękuje wszystkim, z którymi miałem kontakt, w szczególności starej elicia z TS'a z którymi można było siedzieć całymi nocami i się nie nudzić.  Powodzenia w dalszym projekcie @ Właścicielniech się kula jak najlepiej. 

I pamiętajcie sieć i serwery tworzą ludzie nie osoby zarządzające, nie trzymajcie za każdym razem kija w dupie.

 

Oczywiście proszę o odebranie rang z forum i flag z serwerów bo steam będzie oddany lub sprzedany. 

Żegnam Was! <3

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie wspólnie spędzone chwile na dd2 i powodzenia w życiu! 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :papa:

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie