Skocz do zawartości

Zablokowane Dodatek do regulaminu ubteam


Cry

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: @ Cry

2. Propozycja: Dodatek do regulaminu "ubteam" ------> "Gdy gracz otrzyma trzecie screeny, admin banujący ma obowiązek rozpisać demko z danej mapy."

3. Dlaczego chcesz to zmienić: Ponieważ zdarzają się sytuacje gdy gracze są sprawdzani notorycznie i dostają jedynie ss'y gdzie powinno się wtedy rozpisywać demko ponieważ gracz został już nie raz osądzony o używanie wspomagaczy. 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorytycznie pomysł dobry, w praktyce trochę bez sensu. Na przykład podam serwer dd2 gdzie nie ma autopova a rozpiska z hltv po prostu jest do kitu i za wiele sie z niej nie wyciagnie. Admin wtedy musiałby nagrywać demko a skoro już je nagra to nie ma sensu robić ssów. Nie wiem sam. 

 

@ .:TR@kToR:. myślę, że Twoja opinia jest tutaj kluczowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że można dodać owy punkt do regulaminu, gdy robimy SS'ki podejrzewamy o wh, a nie o różne przeskoki. Z HLTV zawsze by można było coś wyciągnąć, ale tak jak wspomniał @ misiek997 najlepiej jakby admin sam nagrał. Przy wątpliwościach zawsze można mi demko podesłać :))

 

Dodaje do regulaminu niżej napisany punkt, a propke można przyjąć :)) 

 

14. Gdy gracz miał już zrobione dwa razy screeny za trzecim razem, admin banujący musi rozpisać demko, brak zainteresowania ze strony, admina skutkuje ostrzeżeniem  w dziale adminowskim serwera. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie