Skocz do zawartości

Zablokowane skarga opiekun redakcji


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, przyłączam się i popieram to co napisał @ misiek223. Gdy szybka rekrutacja była otwarta napisałem podanie, czekałem ponad tydzień, a gdy się przypomniałem to temat został zamknięty i kazano mi pisać podanie w normalnym dziale. No powiem tak, pokazało mi to jak bardzo niedojrzała jest @ Klusia i od razu dało do zrozumienia, że nie warto tam się pakować. Jak widać są z tego same plusy :D Próbowała mi wmówić, że wie coś o mnie dzięki czemu mnie nie przyjmie, ale gdy pytałem o dowód, to słyszałem tylko, że ja wiem o co chodzi. Problem w tym, że nie wiem do teraz o co chodzi. Gdy podanie złożył @ Devaz byłem z nim w kontakcie i na bieżąco sobie gadaliśmy o sytuacji w redakcji jak i forum. Była tak fatalna, że nawet bez mojej namowy złożył rezygnację. No coś nie gra, bo powiedział mi, że nadal będzie robić to co robił przed dołączeniem do redakcji, więc kariery redaktorskiej nie skończył tylko po prostu nie miał ochoty pracować z obecnym wtedy składem redakcji. @ Klusia to osoba, która nie umie przyznać komuś racji i brnie ciągle w swoje, a więc @ misiek223 nie licz na to, że ona Ci tu odpisze, "Przepraszam, obiecuję poprawę". Będzie pewnie odwoływała się do nic znaczących tematów, a nawet wspominała coś o innych rzeczach, które nie będą związane ze sprawą, tzw. lanie wody, aby tylko coś napisać, a później sprawa jak zawsze by się umorzyła po jej myśli. Mam nadzieję, że niedługo zostanie to zmienione, widzę dwie opcje: @ Klusia spada do rangi redaktora lub lub całkowicie wylatuje z redaktorki. Druga opcja to wzięcie się do garści i pokazanie, że się mylimy i może stworzyć coś kreatywnego. I proszę Ciebie nie pisz mi tu o jakiejś śmiesznej maturze, do której rzekomo się uczysz czy innych problemach sprzętowych, bo innym może i mydlisz oczy, ale niektórzy mają szersze pole widzenia. Skoro tak długo uczysz się do tej matury, to mam nadzieję, że piszesz rozszerzenia, a wyniki to tylko powyżej 90%. I nie wyobrażam sobie, że napiszesz "nie mam czasu". Ja również mam wiele obowiązków i nie zawsze znajduję czas, ale chociaż staram się wprowadzać coraz to nowsze rzeczy. U ciebie nawet tego nie widać. A jeśli naprawdę nie masz czasu to co ty jeszcze robisz na tej randze? Blokujesz możliwy rozwój innych użytkowników. Nie jedna osoba zapewne poprowadziła by ten dział lepiej niż ty. Twój dział powinien tętnić życiem i być najaktywniejszym. A tymczasem odkąd zająłem się typerką to mój dział niszczy Twój w różnych względach. Nie powinno to tak wyglądać, ani trochę. Dodam tylko do tego podania, że jednym z powodów było to, że nie masz żadnej pracy ode mnie. No powinnaś kupić okulary bo przed złożeniem napisałem jeden artykuł oraz do podania dorzuciłem swoje 3 prace na Wattpadzie. Nie wspomnę, że poziom tych prac przewyższa Twój o wiele. Czemu tak myślę? No bo ty nawet tych prac nie piszesz, a więc nie masz nawet co tu powiedzieć. Ale poniekąd rozumiem, że mogło to być za mało, ale odwołując się do @ P00F. Przyjęłaś go, gdy nie miał ani jednej pracy wstawionej na forum, a mi zarzucałaś, że to ja mam za mało, a miałem jedną i w sumie to nadal ją mam. No śmiech na sali Proszę Państwa. Czyżby faworyzacja? Oczywiście, że tak. Mógłbym wymieniać tak dalej i dalej, ale nie mam ochoty. Uważam, że napisałem wystarczająco, abyś ustąpiła stanowiska @ Opiekun Redaktorów komuś bardziej odpowiedniemu. 

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Działu redakcji, Redaktorek i samego Opiekuna redakcji i jego obowiązków został poruszony na wczorajszym zebraniu.
Wszyscy widzimy jak aktualnie wygląda dział redakcji. 
@ Klusia dostała ostrzeżenie i Ultimatum dotyczące działu redakcji od @ Terrorist

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie