Skocz do zawartości

Zablokowane [#7] Ona&On


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

onaion.png

Hej! Przygotowałam dla Was kolejną  odsłonę serii Ona & On. 

linia-ruchomy-obrazek-0151.gif

 

Bohaterami dzisiejszej części są:

@ Sonka oraz @ Terrorist

 

linia-ruchomy-obrazek-0151.gif

 

1. Co byś zrobił/a, gdyby miało nie być jutra?
2. Dlaczego boimy się popełniać błędy jeśli uczymy się na własnych błędach? 
3. Gdybyś mógł/mogła zamieszkać w dowolnym miejscu na ziemii to gdzie, by to było i dlaczego?

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

Odpowiedzi: @ Sonka

 

1. Nie jestem do końca pewna tego pytania, ale myślę, że to co lubię i sprawia mi przyjemność. Poświęcony czas najbliższym, zrobienie różnych rzeczy przed, którymi mam strach stanąć teraz w oczy lub takie, które chcę zrobić ale nie mam okazji. 😬 

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

2. Myślę, że to w większości zależy od osoby. Niektórzy popełniają błędy jedne i te same cały czas, inni wola nie próbować niż popełnić jakikolwiek błąd. W większości osoby, które boją się popełnić błąd uciekają i nie chcą słuchać krytyki.

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

3. Chciałabym w miejscu na ziemi gdzie duża większość osób jeździ konno, jest wysoka popularność mojego stylu w którym jeżdżę. Mała wioska, dużo pól i lasów, piękne tereny które urozmaicą wspaniałe spacery. Ludzie traktują się jak jedną wielką rodzinę, klimat taki jak w filmie typu „najdłuższa podróż”. Wstaję rano patrzę w okno, a tam biegnie stado dzikich koni, wieczorne tereny przy zachodzie słońca na lekko pagórzystym terenie z miłością mojego życia obok haha 😛 No marzenie, które jest dalekie. I chyba nie osiągalne.

 

pngegg (3).png

Odpowiedzi: @ Terrorist

  

1. Szczerze mówiąc to nie wiem, ale to też zależy czy bym wiedział. Jeśli wiedziałbym o tym, to pewnie ten ostatni dzień spędziłbym z żoną i dzieckiem a jeśli nie miałbym na ten temat informacji to żyłbym tak jak na co dzień.

 

 

  linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

2. Zależy o jakie błędy chodzi, ale myślę że w większości ludzie boją się konsekwencji tych błędów.

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

3. Lubię klimat gór, no i taki domek nad jeziorkiem obok lasu 😍

 

received_5805150429511594.jpeg

 

linia-ruchomy-obrazek-0290.gif

 

Jeśli macie propozycje pytań do następnej części to proszę o propozycje na priv. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luvvka zmienił tytuł na [#7] Ona&On
  • Luvvka poleca ten temat
28 minut temu, Luvvka napisał:

Chciałabym w miejscu na ziemi gdzie duża większość osób jeździ konno

Koniara moment :kappa: 
Bardzo fajne pytania i odpowiedzi :pepeserduszko:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia usunał z polecanych temat
  • Sonka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie