Skocz do zawartości

Zablokowane #1231 Pytanie na dziś


Luvvka

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w wielu krajach jak byłem młodszy, bo moj ojciec to kierowca. Zawsze na wakacje zabierał mnie ze sobą, trochę się pozwiedzało Europy. Zawsze chciałem zobaczyć Moskwę i Petersburg niestety tam nie miałem okazji jechać, bo wymagane są wizy ;v a przez to co sie aktualnie dzieje ciekawe czy jeszcze kiedys nadarzy mi się taka okazja. Po za tym nie wiem Turcje bym chętnie zobaczył, może Amerykę z takiej ciekawości. Ogólnie to wiele miejsc chciałbym zwiedzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciała najchętniej zwiedzić każdy kraj xD ale tak najbardziej to Hiszpanie, takie moje małe marzenie z dzieciństwa ale nie pamiętam dlaczego akurat Hiszpania xD Chciałabym też zobaczyć Paryż, Włochy i Grecję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym zwiedzić Norwegię, a nawet i zamieszkać tam na stałe, ponieważ podoba mi się ten kraj - są góry, jest morze, nie jest za ciepło.. czego chcieć więcej? :pepeMmm:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rosja

Zawsze mnie interesowała kultura wschodnia i podobał mi się język rosyjski, którego zacząłem się uczyć w technikum, a później po zmianie szkoły, w liceum, również się go uczyłem. Jest to kraj z bogatą historią, który chciałbym kiedyś odwiedzić i się udać do Moskwy czy Petersburga. I nie, nie, spokojnie - nie mam prorosyjskich poglądów ani nie jestem "ruskim trollem". ;) 

https://www.youtube.com/watch?v=v0uSOjnRm3U <3 

 

2. Hiszpania

Kraj, który od dziecka mnie fascynował. Kojarzony najczęściej z piękną pogodą, korridami czy "El Clásico", czyli meczami dwóch najsłynniejszych hiszpańskich drużyn - FC Barcelony i Realu Madryt. Ponadto Hiszpanię cechuje niesamowita architektura oraz bogata kuchnia. Marzy mi się odwiedzenie tego kraju. Chciałbym zobaczyć słynne Camp Nou na żywo, podziwiać piękno Gór Betyckich czy też przejść się brzegiem Morza Śródziemnego.

 

3. Chorwacja

Położona nad Morzem Adriatyckim, można tam podziwiać widoki zapierające dech w piersiach, śródziemnomorską architekturę czy też odwiedzić wspaniałe miejsca, które zapewne utkną w pamięci na długo. Wielu moich znajomych oraz członków rodziny miało przyjemność odwiedzić ten kraj i gorąco poleca. Wierzę, że kiedyś mi się uda tam pojechać.

 

 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luvvka zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie