Skocz do zawartości

Zablokowane [Pochwała] Klusia


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika: @ Klusia

Opis: Przyznam szczerze, że to pierwsza moja pochwała dla rangi moderacyjno-administracyjnej, czemu akurat teraz? Do tej pory miewałem różne przejścia sieciowe, ale widać, że CSowicze to miejsce, w którym chcę zostać na stałe, ale dość już pierdzielenia.

Ola to bardzo zaangażowana osoba, która zasługuje w końcu na publiczną pochwałę, a nie tylko "denne i nieprzemyślane" skargi, które nie osoby nie są traktowane poważnie. Skutki zawsze po skardze były jednogłośne i zamykane automatycznie przez nasz team Administracyjny. Kolejną cechą pozytywną Oli jest pomoc bezinteresowna. Potrafi dobrze się napracować nad czymś, by to wychodziło jak najlepiej, przykład? Oczywiście, że redakcja i sprawowanie się nad tym działem bezgranicznie i dosyć potężnie. Bądźmy szczerzy redakcja to podstawa komunikacji z ludźmi, a także zapoznanie się chociażby w dialogach czy z serii "Pytania i Odpowiedzi". 

Systematyczność co do pełnienia swojej funkcji moderatorskiej nie zarzuci jej nikt, że nic nie robi i nie zamyka na czas odpowiednich tematów forumowych, gdzie nas odciąża w tego typu sprawach i możemy ze spokojem wykonywać swoje administracyjne obowiązki. Jestem dumny, że w końcu mamy kogoś na odpowiednim miejscu no i kto wie, może Junior Admin wkrótce będzie kolejnym kolorem Oli?

Czas pokaże, z tego miejsca życzę CI Oluś kochana wielu sukceców na tym forum, dużo uśmiechu i tego, byś zawsze była sobą!

Pochwała zakończona. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdania @ P00F odkąd siedzę u nas na sieci zauważyłem że Klusia stara się robić wszystko by było dobrze i tak jest ❤️

 

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Zaangażowanie, profesjonalizm, wysoka kultura osobista, talent i potrzeba sprawdzenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie