Skocz do zawartości

Zablokowane [skarga] - Ziomal


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: @ SzefShizer

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : @ ziomal

 

Powód skargi: za słowo "zamknij ryj" dostałem bana na 30minut, a za słowo typu "dziwka, kur*a, kurwo jebana" nie ma bana xD? 

 

21.15 poziomka spami 2 na czacie

21,20 TheProShizer :  poizomka zamknij ten ryj juz pliss 
 

kilka sekund pozniej poziomka odpisala: 
Poziomka :  nie obrazaj bo ryj moze masz ty

 

21.50 *DEAD* MateuszWRWE StaraGwardia :  dziwka jebana

 21.54  [Health&Nature] [SVIP] *DEAD* ^.^ :  nie wyzywaj debilu je***y
 

i pozniej tylko ja  dostaje bana za obraze (nie wiem od kiedy ten tekst jest uznawany jako obraza ale okej)a osoby które napisały gorzej nie dostały bana xD? admin wtedy był na serwerze. 

 

 

Demko: http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2201280951-jail_cyanpink-1643359860-1643361840.zip 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): bedzie za 15minut (jak bedzie - rozpisze)

 

Czas zdarzenia:  Koniec mapy, to byla sobota podczas zabawy 1s1k. 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tak że poziomka pisał że go obraża i co chwile pisał żeby dać mu bana i patrzyłem w console i coś tam wyzywał @ SzefShizer i też wyzywał @poziomka i dałem mu bana na 30 minut ale tak samo był dać bana poziomce tak samo za obrazę ale nie dałem i to mój  błąd.

Myślę że wszystko się wyjaśni i przepraszam cię @ SzefShizer

Edytowane przez ziomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ziomal napisał:

To było tak że poziomka pisał że go obraża i co chwile pisał żeby dać mu bana i patrzyłem w console i coś tam wyzywał @ SzefShizer i też wyzywał @poziomka i dałem mu bana na 30 minut ale tak samo był dać bana poziomce tak samo za obrazę ale nie dałem i to mój  błąd.

Mordo od kiedy "zamknij ryj" to obraza? Jeśli ci spamił na u@ zebyś mi dał bana to jemu kicka/bana za spamienie na u@? Straznik powinienen zweryfikować prawdomówność gracza? Straznik zawsze musi weryfikować to co piszą? 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie