Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na gracza


archonek997

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się psie je***y palisz, na każdej sieci, a administracja nic nie robi, nawet Cie kur*a nie sprawdza, to będę nazywał rzeczy po imieniu, jesteś je****m śmietnikiem

 

gyazo.com/c2ebfbaa4fde86e59cec567fc963a354 PROSZE DLA WAS WSZYSTKICH CZY TRZEBA JESZCZE COŚ DODAWAC DO TEJ SPALONEJ ku**y?

Co tu musze więcej dodawać pajac jest popalony wszędzie, stimek oczywiście z tamtego roku 2020 marzec wszędzie banned i coś pi*******ł będzie że jest klir ? 

Edytowane przez C Y F E R E K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś trochę posiadał rozumu, to byś wszedł na spect wpisał "record archonek pies" i rozpisał demko, a na końcu wpisałbyś w konsolkę stop.

Następnie idziesz spłakany na forum, lekko podniecony, że coś Ci się w życiu udało i rozpisujesz.

Czekasz na decyzję UBT.

 

I trochę więcej kultury do wyższych rang szczeniaku.

 

@rQ8Cqbe.png C Y F E R E K - może znajdź jakieś bany na aktualnym sidzie? bo na tych sidach gdzie widnieją te bany to jest jakiś randomowy sid user bez steama. 

Edytowane przez archonek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się już tak kurwo nie podlizuj spaleńcu pi*******y 

 

bany-serwerowe - Aktywny ban
str***a - Aktywny ban (Tu antyczit Cię złapał xD)
Err***d - Aktywny ban
1*** - Aktywny ban
hi***w - Aktywny ban
na***ie  - Aktywny ban
cs-***ia - Aktywny ban
po***y - Aktywny ban
cs-****s - Aktywny ban
csowicze - Aktywny ban

fr***a aktywny

 co ja tu musze więcej dodawać panie archonek 2k20

 

Poza tym róbcie co chcecie niech się wszyscy palą u was, to wy sobie strzelacie tym w kolano, że nic robione z tym nie jest XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci mówię łanhandzie. Znajdź sidy na aktualnym steamie. A tu łap screena jednego łebka który lata na moim nicku, więc Ci się pojęcia mylą synku.

 

xdxdd2.png

 

i troszkę więcej kultury graczu dekady;)))

Edytowane przez archonek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za dowód psie? Wytłumacz mi ?  WYTŁUMACZ 

PS nie dekady, tylko 16 lat, mierna kurwo odjebana

poza tym smieciu myslisz, ze jak nowego steama zalozysz to będziesz jakis wybielony? jestes pi********m hipokrytą i tylko debil sie ze mna nie zgodzi

Edytowane przez C Y F E R E K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ty się zesrałeś na mikrofonie i już było słychać załamujący głosik, więc weź wyjdź na dwór, przewietrz się, zrób fikołka na krawężniku, gwiazdę na płocie i wróć. Ta gra za mocno na Ciebie działa i targają Tobą strasznie negatywne emocje .... Tego steama już mam półtorej roku, i zrobiłem sobie go pod mejna, w 1.6 wybiło pare dni temu 2000 godzin, a kartoteka banów prawie czysta, jedyne za co mam permy to za AB za niektórych idiotów, którzy się pode mnie podszywają. Gdy wrócisz z dworu po akrobacjach, napij się bebiko, niech Cie mamusia poklepie po pleckach i niech Ci się odbije, co na tym mikro też już się uspokoisz. Naprawdę martwię się ludźmi gdzie gra może wnieść takie emocje na użytkowników. Współczuje Ci!, ale wierze, że się ogarniesz. Pamiętaj też aby kulturkę podbudować synu! 

 

I zapamiętaj sobie coś, gdyby nie admini, to byś tu nie grał, więc poszanuj kogoś czas, oraz nerwy aby musieli znosić twoje żałosne wielkie wypociny i płacze na u@ 

Edytowane przez archonek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam do podjęcia decyzji przez  @ Właściciel CS 1.6 [DD2] @ Opiekun Serwera CS 1.6 [ONLY DD2].
A wy panowie zostajecie ukarani za kłotnie i spam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • polkes zablokował ten temat

@rQ8Cqbe.png C Y F E R E K zostaniesz ukarany zgodnie z taryfikatorem kar za nagminne obrażanie graczy. Niepotrzebnie reagujesz w taki sposób, jeżeli masz takie, a nie inne zdanie na temat innej osoby, w tym przypadku @rQ8Cqbe.png archonek_. Takie zachowanie działa tylko na Twoją niekorzyść i nikt nie będzie traktował poważnie Twoich oskarżeń przedstawionych w tak irracjonalnym tonie. Następnym razem nagraj demko na podejrzanego z konkretnymi akcjami wartymi uwagi i analizy, które ewidentnie będą wskazywały na posiadanie niedozwolonych wspomagaczy.

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie