Skocz do zawartości

Zablokowane Pijak ściął rondo, aż wytarło mu felgi


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawać by się mogło, że po występie w Pile, kiedy to kierowca dosłownie przeleciał samochodem przez rondo, już nic nas nie zaskoczy.

Ale Polacy bardzo lubią bić kolejne niechlubne rekordy, tak było i tym razem.

 

To miała być spokojna noc, ale spokój okazał się ciszą przed burzą. Po północy z soboty na niedzielę, policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku przy Alei Wojska Polskiego. Po przyjechaniu na miejsce zastali rozbite auto z wytartymi do połowy felgami, a w środku pijanego 44-latka, który miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

z27859873Q,Policja--Nietrzezwy-kierowca-

 

Samochód marki Audi ściął bokiem całe rondo i spory obszar poza nim, a zatrzymał się dopiero na chodniku, ok. 100m dalej. Jego kierowca tłumaczył, że... nie zauważył ronda.

 

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rondzie prosto, no cóż wiele do szczęścia nie brakuje sam byłem przypadkiem takiego czegoś przechodząc i patrząc jak auto leci w nieoczekiwanym momencie. Akurat widziałem to w TV jak pokazywali, dmucha się na zimno lecz właśnie takie przypadki powinny uczyć tego że do każdej pory roku i warunków na drodze trzeba dostosować prędkość oraz mieć oczy dookoła głowy. 

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Moje ulubione rondo w Człuchowie.. i pomyśleć, że to mogłam być ja! :kekw:  

Bardzo fajna praca, duży plusik! :3 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie