Skocz do zawartości

Zablokowane #1103 Pytanie na dziś


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiliśmy się z ziomkiem w barmanów i robiliśmy sobie shoty 🤣 wymyślaliśmy różne rzeczy aż nagle zauważyłem, że zostało mi trochę pomidorowej z wczoraj to zrobiliśmy z niej shota haha z makaronem oczywiście xd 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoty w Rumunii nad morzem Czarnym 😁jak byłem z ekipą z wycieczką to palące ogniem i szybko wypić było 😁 , Przed pójściem na dyskotekę xd na przygotowanie się 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódka prosto z gór o pieknej nazwie Kurwica 🤭 Pita na budowie xD

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie pamiętam za dużo tych trunków już piłem i próbowałem nowości hahahah 

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przeterminowane wino za 4 złote na domówce u kolegi xD

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiritus w 6 klasie podstawowki, kolega powiedział, że to wodka w plastikowej butelce po wodzie xd 

 

Spróbowałem na przerwie, a potem całą lekcje myślałem, że będę żygał jak mi przeczyściło żołądek xd

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie było takiej rzeczy w życiu wybieram godnie ale jak już mowa o napojach to piwo bez alkoholowe i napój energetyczny serio po zakupie od razy wylałem w okolicznościach raczej zbędnych kupione dla siebie z ciekawości te napoje energetyczne to jakiś syf jest już za te kasę mam 1/4 piwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie