Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] Klusia


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

Na Tak 

 

+Duże zaangażowanie 

+Wymagania 

+Wiek

+staż 

+Podanie bardzo fajnie się czyta 

+Reklamy 

-kobieta 😝

 

 

 

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlackSite

Jestem na nie. 

Ostatnio awansowałaś na opiekuna redakcji i tym wypadałoby się zająć, pokazać się z jak najlepszej strony na tej posadzie,(wykonywać swoje obowiązki należycie) a później startować na kolejną posadę :) 
 
- Jesteś osobą konfliktową, lubiącą dramy/problemy. Lubisz być w centrum uwagi, co dało się kilkukrotnie zauważyć. Na wielki minus zachowanie :p (więcej nie trzeba)
+ Jak Ci się chce to naprawdę odpierdzielasz fajną robotę ;)
+ Kreatywna, pomysłowa


Myślę, że na ten moment się nie nadajesz na to stanowisko, aczkolwiek w przyszłości bez żadnych akcji oczywiście, że tak :) 

 

@ empi^( Czy Ty w końcu możesz użyć mózgu, czy będziesz zawsze taką marionetką? 

Wyraziłam swoje zdanie, które raczej kluska rozumie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

 

Reklamy

Staz

Doświadczenie 

Wiek 

Rozpisane ładnie podanie 

Pomocna kobieta 

Ortografia 

 

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:

+ staż
+ zaangażowanie
-+ kobieta, zależy jak na to spojrzeć żeby nie wyjść na seksistę :kekw: w każdym razie potencjalnie łatwiejszy kontakt z ludźmi
+ doświadczenie
- masz już wysoką rangę w redakcji, nie wiem czy nie będzie to ze sobą kolidować, w końcu i tu i tu jest sporo obowiązków.. Napisałaś jednak podanie więc sądzę, że wiesz, na co się piszesz :v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy można ci aktualnie powierzyć to stanowisko, ponieważ masz pewien "syndrom znikania". Co mam na myśli? Z tego co cię kojarzę i znam od paru lat, to potrafiłaś znikać z dnia na dzień i nie było po tobie znaku życia. Może tylko i wyłącznie na Steamie, ale nie miałem okazji cię spotkać na większych sieciach serwerów. Twój nick przewijał się tylko i wyłącznie na takich mniejszych lub dopiero zaczynających się rozwijać sieciach serwerów. To rzeczywiście byłaś ty, ale potem nagle się coś stało i zniknęłaś z dnia na dzień. Tak samo z sieci, gdzie byłem około dwa lata Moderatorem. Nie do końca pamiętam ile to było dokładnie, ale chyba na pewno około tylu lat. Później wróciłaś nagle na chwile na tą sieć, gdzie pełniłem tą funkcje, złożyłaś swoją kandydaturę na stanowisko Moderatora i po odrzuconym podaniu nagle zniknęłaś. Mam nadzieje, że w tym przypadku będzie inaczej, ale to już twoja druga próba i mam nadzieje, że tym razem ci się uda i nie znikniesz jak to kiedyś robiłaś.

Plusy:

+ ogarnięta,

+ podanie przekonujące,

+ reklamy,

+ spełnia wymagania, które są podane by w ogóle mieć szanse kandydować na to stanowisko - nie wnikam w regulaminy, ponieważ jakbyś się ewentualnie dostała na to stanowisko mogę stwierdzić, że praktyka zweryfikuje twoją znajomość regulaminu.

Myślę, że zasługujesz na szansę, a @ BlackSite pisząc tą opinie ma po prostu ból tyłka!

Jestem za okresem próbnym na czas, kiedy Administracja uzna, że go przeszłaś pozytywnie!

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nareszcie komuś dac szanse 

Ale pamiętaj masz jedno życie , nie zmarnuj 😁

Na Tak 

- efekty starania się 

- aktywność na forum 

- sympatyczna 

- reklamy 

- zaangażowanie się 

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmmm ciężki temat do namysłu hmmm bardzo ciężki, aż musze łyknąć coś, aby napisać coś na ten temat.

Hmmmm Na Tak

+doświadczenie

+aktywność

+wiek

+brak osoby na stanowisku

+chęci

+na randze opiekun redakcji wyrabia się

+/- opiekun redakcji i moderator bardzo dużo zajęć i zaangażowania będzie trzeba

 

PS. Myślę, że można dać szanse i mam nadzieje, że na tych dwóch rangach dasz rady.

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie ciekawe, przyjemne w czytaniu, rozbudowane. Ortografia na dość wysokim poziomie. Po krótkiej wymianie zdań na czacie wydajesz się ogarnięta oraz kulturalna.

Na plus są też chęci, aktywność i ogólne spełnianie wymagań. Piszesz, że opowiadanie, czy tam inne "większe" prace pisemne dla Ciebie to czysta przyjemność, więc nie ukrywam, że chętnie zobaczyłbym je częściej w Twoim wykonaniu w dziale redakcji. Doczepić się raczej nie mam do czego, więc jestem na tak.

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecim :D 

+ Starannie, dopracowane i wygodne do czytania podanie

+ Aktywność na forum

+ Aktualny brak stanowisk moderatora

+ Duża determinacja na posadę

-/+ Konfliktowość, ostatnia sytuacja oraz przejawy z wcześniejszych akcji

+ Spełniasz wszystkie wymagania

+ Dobry rocznik :kappa:

Edit. Przejrzałem dokładnie sobie, jeden minus mniej :)

 

Chętnie bym cię zobaczył na posadzie Moderator, czekam na opinię reszty ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże na Tak

+ Aktywna bardzo 

+ Pięknie wykonuję swoją pracę na wszystkich stanowiskach co jest cały czas widoczne. 

+ Wiek 

+ Pomocna bardzo chętnie cały czas wykonuję pracę.

 + Znana jest bardzo dobrze 

+ Pracowita kobieta 

+ Przyda się pomoc od strony Oli , bo wiem że sobie  poradzi na stanowisku Moderatora. 

+ Chęci 

+ Super Sympatyczna 

+ Każdemu trzeba dać szansę każdy ma wady I zalety każdy popełnia błędy  i znikała ale jest i zależy Oli na tym stanowisku. 

+ Ładnie podanie 

Powodzenia I Pozdrawiam 😁🙂

 

 

 

 

@ empi^( ty też szybko  rezygnowałeś że odchodzisz ale znów jesteś na stanowisku i też znikaleś każdy popelnia błędy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to co tu widziałem, uważam, że nie ma się nad czym zastanawiać i należy przyjąć. 

 

Jest to dziewczę o wysokich zdolnościach interpersonalnych i myślę, że będzie w stanie dobrze porozumieć się z innymi.

Jeśli potrafi, to pomaga w miarę swoich możliwości. Pojawiły się zarzuty o bycie osobą konfliktową... ja takich zachowań nie zauważyłem i nie sądzę aby miały się pojawić. 

 

Mam tylko nadzieję, że nie "znikniesz", bo rzeczywiście ten nick mi się kojarzy z innych sieci. Chyba, że to były inne osoby.

 

@ Klusiagdybym wiedział, żeś z Czarnej Wody, to bym z flaszką podjechał, gdy byłem sam w domu xD

 

Państwo @ empi^(i @ BlackSiteskoro postanowiliście zrobić tu sobie niewielkie pole bitwy, to chciałbym wam przytoczyć pewien biblijny cytat:

 

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, drenn napisał:

Biorąc pod uwagę to co tu widziałem, uważam, że nie ma się nad czym zastanawiać i należy przyjąć. 

 

Jest to dziewczę o wysokich zdolnościach interpersonalnych i myślę, że będzie w stanie dobrze porozumieć się z innymi.

Jeśli potrafi, to pomaga w miarę swoich możliwości. Pojawiły się zarzuty o bycie osobą konfliktową... ja takich zachowań nie zauważyłem i nie sądzę aby miały się pojawić. 

 

 

Również teraz jestem na Tak, widać zaangażowanie i od poprzedniego podania nie zrezygnowałaś tylko pracujesz dalej i co najważniejsze się sprawdzasz.

Wiem, że i z tym stanowiskiem sobie spokojnie poradzisz bo zdolna jesteś i angażujesz się w swoje obowiązki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poprzedniego podania twoje zaangażowanie nie spadło, ba nawet śmiem twierdzić że dało Ci to "kopa"  względem pracy na forum bądź też aktywności.  Generalnie najwiekszym minusem jest to, że  jesteś dosyć 'porywcza' ale myślę, że da się to wypracować już na randze, o wiele gorsze charaktery były tutaj modem, ba nawet wyżej ;p świetny przykład to np polkes, który również bywa porywczy aczkolwiek na randzie poki co sprawuje się dobrze.  Wymagania spełniasz, jesteś z nami już sporo czasu co moim zdaniem powinno otwierać furtkę do administracji. Jeżeli masz takie ambicje, to dlaczego nie. Jestem za daniem szansy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że dziewczyna poświęca czas i życie tej sieci, jest sympatyczna i znana zatem pewnie lubiana. Ważne, że wygadana! Klusia, fajna dziewusia. 
Pełni rolę niczym parabolę, opiekunka redakcji, a to wiele o niej świadczy.  Polski język, to dla niej nie trudny język. 

Dajmy jej tą szanse, a jak się uda to i Robin Hooda! 

 

:lapkawgore:

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż jestem dosłownie od ponad dwóch dni na sieci, to szczerzę mogę powiedzieć, że zasługujesz na tą posadę już samym podaniem!

Tak wyczerpujące i w dodatku schludne podanie, czyta się z przyjemnością. Wszystko co powinno być zawarte, to zostało zawarte. Zapewne nikt by się nie spodziewał tak obszernej treści.

Mimo, iż nie miałem okazji wcześniej Cię poznać, to czytając treść tego podania dowiedziałem się wiele interesujących rzeczy. I tak właśnie powinno to wyglądać. Za to ogromny plus dla Ciebie.

 

+ chęci

+ wiek

+ doświadczenie
+ reklamy

+ treść merytoryczna

 

Aktualnie pełnisz funkcję Opiekuna Redaktorów, a jeśli podanie zostanie przyjęte, to dojdzie Ci również posada Moderatora - a to już kolejny, spory nakład obowiązków, więc pytanie czy u da Ci się temu podołać? B)

Tak czy siak, trzymam kciuki! :)

 

ezgif.com-video-to-gif.gif

waldek.gif

Myślisz, że mogę Ci w czymś pomóc? W takim razie pisz śmiało! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, widzę sporą zmianę od poprzedniego zachowania, jesteś jedną z najczęściej widywanych osób na sb, czyli aktywność jest bardzo duża. Jako pani opiekun bardzo dobrze się sprawujesz ( P.S dalej czekam na gazetkę ) widać twoje zaangażowanie w życie forum jak i chęci do pracy, tylko pytanie brzmi czy dasz radę na dwóch tak wysokich funkcjach bo dobrze wiemy, że w redakcji jest bardzo dużo roboty a często zdarza się poślizg w czymś, za co ty tak naprawdę jesteś odpowiedzialna, bo to ty tam  "rządzisz" lecz chciałbym zobaczyć czy dasz sobie radę. Nie będę pisał nic o wykonaniu podania bo jak już dało się zauważyć  umiesz bardzo ładnie i gramatycznie pisać. Jestem za okresem próbnym, ponieważ nie wiem czy dasz radę na 2 ważnych stanowiskach.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie