Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Warto spróbować. Redaktor Tatsuya.


reidenshi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Wiek: 19
Kilka słów o sobie: Yoyo Kacperek jestem, Za mną 19 wiosen, Mieszkam na Śląsku, Lubię z psiakami na spacery wychodzić, Dużo w csa gram jak mi się nudzi
Doświadczenie: Ogólnie rzecz biorąc byłem raz redaktorem przez okres 7 miesięcy (niecałe). Przez pewien czas zajmowałem się takiego typu działem SAM i bardzo dobrze mi szło, co prawda czasami bywały momenty gdzie różne tematy zostawały opublikowane z opóźnieniem ale wiecie, będąc samemu z dnia na dzień trzeba było ogarniać wszystko po kolei, człowiek się gubił przy takim obciążeniu.

Przykładowe prace:

W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie :tak:
*Wywiady :tak:
*Newsy/Wiadomości :tak:
*Artykuły :nie:
*Ciekawostki :tak:
*Gazetki :tak:/:nie:

*Recenzje :tak:
Kontakt: FB/Forum/DC

Sate Sate Sate

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja jestem przeciwny, ponieważ ze strony użytkownika nie zostało pokazane nic, jeśli chodzi o twórczość. 

Fajnie, że jest aktywny w forum, jednak to za mało. 

Nie widać tutaj tych miesięcy doświadczenia. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie warto byłoby mu dać szansę na okres próbny. Może i jego prace nie są takie w których jakoś bardzo się wykazał ale ma to wszystko potencjał.  Widać, że ortografia stoi na dobrym poziomie, kolega ma chęci do pracy a pewne rzeczy jak długości jego prac są oczywiście do poprawienia po udzieleniu wskazów. Poza tym przemawia do mnie za nim jego wiek, ponieważ widać, że jest młodym i ambitnym gościem, który chce coś wnieść. Byłbym za dodaniem go na okres próbny, aby mógł się wykazać w większej ilości prac czy też serii. Na tę chwilę jestem na tak i chciałbym go zobaczyć w akcji :). 

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, moim skromnym zdaniem masz potencjał i myślę, że taki ktoś jak Ty przyda się w naszym składzie żeby nadać smak świeżości, bo jesteś kimś nowym, nie było Cię jeszcze w naszej, forumowej redakcji.

 

Przyjmuję Cię na okres próbny miesiąca, mam nadzieję, że nie zawiedziesz i pokażesz się z jak najlepszej strony! Życzę powodzenia i owocnej współpracy, witamy w szeregach!

podanie_przyjete_csowicze2021.png

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie