Skocz do zawartości

Zablokowane #1.6NaGóręTabeli propozycja


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę ten temat z propozycją 'odwrócenia' tabeli serwerów, tak jak to było kiedyś z cs 1.6 na górze. 

 

Ten kto jest z nami już dłuższy czas na pewno pamięta jak tabela została odwrócona na tą 'formę' która jest teraz głownie z powodu, iż serwery 1.6 stały jakiś czas puste. Jak możemy zauważyć, sytuacja diametralnie się zmieniła i teraz to 1.6 góruję względem graczy więc postanowiłem napisać owy temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie robi to różnicy, jeżeli użytkownicy forum będą za zostanie to zmienione, jeżeli nie to zostanie jak jest ;)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, a czemu ponieważ cs go jest bardziej na modzie niż cs 1.6, oraz lepiej wygląda to jak jest cs do na górze.

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dobry pomysł  jestem ZA "starsi mają pierwszeństwo' :XD:,zresztą powiem że po pierwszy wejściu na forum ją widzę ,za kolejnym razem nie,dopóki pamięci podręcznej nie wyczyscze to jej nie widzę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr. Emerytowany napisał:

Na nie, a czemu ponieważ cs go jest bardziej na modzie niż cs 1.6, oraz lepiej wygląda to jak jest cs do na górze.

Po za AWP i OM reszta serwerów w csgo leży więc nie ładnie wyglądają puste serwery na tle większości pełnych bądź w jakimś stopniu grywalnych serwerów cs 1.6 

Jak na moje 1.6 do góry od 'najlepszych" serwerów pod punktem grywalności

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, mimo iż jestem wierną fanką 1.6, to wiadomo że serwery cs:go bardziej się kręcą bez wydawania fortuny na reklamy. Obecnie może i 1.6 są w dobrej formie, ale cs:go "rzondzi" :beka:

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @ drennmożna regularnie rotować serwery 

 

@ Mr. Emerytowany nie zgodzę się z tobą wejdź na cssetti i zerknij na ilość graczy :) Jeśli serwer jest dobry a takie są u nas na sieci gracze będą :) zresztą @ Śpiochu. wyjaśnił wyżej  

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie jestem za, jakoś tak z przyzwyczajenia wydaje mi się, że jest to bardziej czytelne, tak jak ktoś u góry napisał "Starsi mają pierwszeństwo" 🤣

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA tak 1.6 better :D 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Większość osób chce 1.6 na górze to tak zrobimy, najwidoczniej niewielu osobom z serwerami CS:GO nie przeszkadza to, ponieważ nie widzę ich wypowiedzi. Zmiany zostały wprowadzone na forum jak i również przeniesiona kategoria serwerów względem tabeli. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie