Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja - ranga urlop


xavjer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z małą propozycją dotyczącą rangi urlop, aktualnie jest ona nadawana jak każda inna:

Screenshot_49.png

Przerzucając resztę rang do innych.

 

W ostatnim czasie dostałem rangę czasową i niestety na wzgląd że mój urlop trwa 30 dni, ta ranga nie ukaże się w ogóle jako główna:

Screenshot_50.png

 

 

Propozycja moja, aby zamiast nadawać osobną rangę, dodać do głównej rangi samą ikonę:

Screenshot_51.png

Przy okazji takie rozwiązało przyczyniłoby się że nie trzeba byłoby przerzucać rangami oraz wyglądało to bardziej przejrzyście pod względem, jaką rangę on posiada.

 

Pozdrawiam ;) 

 

edit. @ RumcajsJumperja chętnie bym widział tą wtyczkę, ale no tym razem nie mam pieniędzy jak na razie by ją kupić tj. ostatnio

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://invisioncommunity.com/files/file/9928-axen-vacation/

 

Można by się na to zrzucić :P Jest to system stworzony specjalnie pod urlopy przez axena ;) To taka moja propozycja alternatywy na grupę :D

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rozwiązanie zaproponował sam właściciel, ale gdy trzeba dopłacić, to nagle każdy zapomniał o tym temacie xD

 

Zastanówcie się czy serio chcecie aby trzeba było dopłacać miesięcznie 8 zł za taką pierdołę? Bo według mnie to zbędny wydatek.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drenn napisał:

Jedyne rozwiązanie zaproponował sam właściciel, ale gdy trzeba dopłacić, to nagle każdy zapomniał o tym temacie xD

 

Zastanówcie się czy serio chcecie aby trzeba było dopłacać miesięcznie 8 zł za taką pierdołę? Bo według mnie to zbędny wydatek.

Jest to cena 20 dolarów na pół roku bodajże, później odnowienie tańsze jest. Jeżeli ludzie by chcieli bardziej rozbudowany system urlopowy to jesteśmy wstanie się tym zainteresować. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RumcajsJumper napisał:

Jest to cena 20 dolarów na pół roku bodajże, później odnowienie tańsze jest. Jeżeli ludzie by chcieli bardziej rozbudowany system urlopowy to jesteśmy wstanie się tym zainteresować. 

 

To rozwiązanie jest bardzo dobre, pamiętam jak przyglądaliśmy się temu kiedy było w beta testach i fajnie się to prezentuje + jest zautomatyzowane, nadajesz urlop i samo pilnuje aby zdjąć urlop + można ustawić tzw. cooldown czyli po skończonym urlopie kolejny urlop za min. 14 dni wtedy (teoretycznie) odpada jeden dział na forum "Nieobecności i Urlopy" bo każdy użytkownik może sobie zaznaczyć, że bierze urlop i ewentualnie poinformować o tym innych w dziale choć jest to niekonieczne bo nadając sobie urlop tam użytkownik może podać powód urlopu widoczny dla wszystkich.

 

Jest to wygoda dla Administracji jak i użytkownika, bo administracji odpada pilnowanie urlopów, a użytkownik nadaje sobie kiedy mu pasuje urlop.

 

Propozycja jak najbardziej jest trafna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktualnie temat zamykam. 

Zostanie on przedyskutowany w gronie administracji i wtedy podejmiemy odpowiednie kroki co do tego.

 

/cl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie