Skocz do zawartości

Zablokowane Cześć, czołem!


Gość Tayquil

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam na imię Dawid i liczę już aż 23 wiosny! Pewnie czytając to myślicie ..ale przecież 23 lata to mało". Zgadza się, a skąd to wiem? Bredzę.
Wracając, pochodzę tak żeby nie bawić się w geografię z małej wsi niedaleko Lublina. Niestety nie mam gospodarstwa, ani pola. W csa gram tak no na oko to by było trochę, chociaż ostatnio miałem z roczną przerwę. Teraz siedzę na L4 co by prywaciarza łokradać jak on mnie więc stwierdziłem, że w sumie wpadnę pograć. I w sumie serwer mi się spodobał więc się witam z nadzieją, że znajdzie się dla zagubionej duszyczki miejsce przy stole.
Nie będę się rozpisywał o zainteresowaniach bo powód jest prosty - nie mam rzeczy które by pochłaniały mnie jakoś specjalnie niesamowicie. Natomiast są rzeczy które lubię robić, więc lubię czytać (ostatnio odkryłem audiobooki i byłem podjarany, ale raz trzeba kupować subskrypcję a dwa, że słucha się je dłużej niż jakby się książkę czytało), pograć w kąkuter lubię. jeździć lubię w sensie zwiedzać chociaż jazda autem też mi frajdę sprawia. Ostatnio też dużo leniuchuję więc to też jest coś co lubię.

Także z wypocin to tyle i jeszcze raz SIEMANDERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie