Skocz do zawartości

Zablokowane skarga fartowny (Dance with devil)


Gość Lee123

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: lee123

Nick oskarżonego: @ Fartowny. aka dance with devil

IP/SID oskarżonego: a mnie to interesuje jakiś sid i tak nie wejde na serv

Data i godzina zdarzenia: 20:50/55 02.10.2021

Dowody: Wszelakie logi,  ss 1: https://zapodaj.net/5e28bf27d2053.png.html    ss 2: https://zapodaj.net/406ea2f0ea607.png.html      ss 3: https://zapodaj.net/aae55c324ca6d.png.html

Opis sytuacji: no to tak, podaje na u@ typowi, że typiara ma antyflasha to on już na @ pisze "czysta" później zaczął arogancko mi odpowiadać. Druga sytuacja dziwne heady 3 heady dał tak o z pi**y za przeproszeniem. Trzecia sytuacja napisałem na u@, że 'fajny aimik dance with devil" to on na chacie napisał "typ mi pisze na u@ fajny aimim" i napisałem "nie masz prawa udostępniac takich informacji" i napisałem "wypierdalasz" i pochwili mi wjebał bana na 30 min, nie uzasadniony powód.
[AMXBans] Banned by Admin: Dance With Devil
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'Nie bedziesz mi grozil.'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:441237160'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgłaszasz mi gracza po tym jak Cię zabija luck shootem. Werke każdy zna i szanuje, wiemy że nie jest odpalona w dodatku gra jak bot.
2. Zgłaszam mnie samego na u@ gdzie wiesz że sam jestem z administracji.
3. Płaczesz mi na u@ po czym grozisz na czacie że zostane "wyjebany" z administracji.
4. Ciągle prowokujesz mnie, jak nie na mess grupie to na serwerze.
^ Zostawiam to tutaj do wglądu dla @Misiek223 i @Snuffy

Pozdro.

//edit. Nie spamuj, używaj opcji edycji gdzie będziesz odpisywać, bo może polecieć ostrzeżenie na forum :) To wstaw na mnie demko, a nie ciągle płaczesz że odpalony jestem, nie raz grałem w obecności @ .:TR@kToR:. czy @ Śpiochu. i nigdy mój play style się nie zmienia. Tylko róznica jest taka że oni biją, a Ty nawet shifta nie potrafisz użyć. To tyle ode mnie tutaj, pozdrawiam cieplutko z rodzinkom.

Edytowane przez Fartowny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Fartowny. napisał:

1. Zgłaszasz mi gracza po tym jak Cię zabija luck shootem. Werke każdy zna i szanuje, wiemy że nie jest odpalona w dodatku gra jak bot.
2. Zgłaszam mnie samego na u@ gdzie wiesz że sam jestem z administracji.
3. Płaczesz mi na u@ po czym grozisz na czacie że zostane "wyjebany" z administracji.
4. Ciągle prowokujesz mnie, jak nie na mess grupie to na serwerze.
^ Zostawiam to tutaj do wglądu dla @Misiek223 i @Snuffy

Pozdro.

sory ale na mess normalnie pisaliśmy XD, zgłaszam bo mogę i żeby to w logach było w przypadku twojego cheatowania (był już przypadek na JB, że admin na cheat lecial). Udostępniasz co napisałem na u@. Zgłaszam bo to nie wyglądał na luck shota. Bo ona nawet fullauto nie waliła 


///EDIT  21.38 @ polkes

Używaj opcji edytuj. Następnym razem ostrzeźenie

Edytowane przez polkes
Informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin to nie robot, może się mylić. Jeżeli odpisał Ci na twoje zgłoszenie, że jest czysto to być może sprawdzał już danego gracza chwilę wcześniej. Jeżeli uważasz, że nie ma racji to po to jest dział "zgłoś czitera"  to samo tyczy się kwestii w której twierdzisz, że admin się pali. 

 

Co innego by było gdyby admin wogle nie reagowal na zgłoszenie. 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie