Skocz do zawartości

Zablokowane Warny V2 + kilka propozycji


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1. Nowy sposób odrobienia warnów
    Napisanie poradnika/artykułu/pluginu(/a, jak kto tam wymawia)/recenzji itd:. 
     
  • 2. Zmiany dla @ Sponsor PRO w odkupywaniu warnów
    Wszystkie na 30 dni -----> Wszystkie na 90 dni
    Myślę, że @ Sponsor PRO i tak ma bardzo dużo przywilejów, a osłabienie tego trochę bardziej zmobilizuje niektórych do odpowiedniego zachowania. 

     
  • 3. Wgranie pluginu/a na serwery, które będą reklamować inne serwery sieci na chat czy to przez komendy z menu itd:.
    Nie znam się na cs:go, więc propozycja jest bardziej skierowana w serwery cs 1.6.
    Przykładowo jak to wygląda na FFa:

    Na serwerze testowym jest to 10 sekund, żeby bardziej pokazać działanie pluginu/plugina.
    Dodam, że dla NonSteam jest przekierowanie.

     
  • 4. Otrzymanego warna można odpracować/wykupić 30 dni po otrzymaniu.
     
  • 5. Reklamy na moderatora
    Reklamy nic nie dają w 2021 roku. 

     
  • 6. Zwiększenie, a raczej przywrócenie limitu reputacji dla opiekuna serwera do 15. Obecnie jest to 10.
     

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Myślę, że to dobry pomysł. Nie każdy śpi na hajsie więc dodatkowa możliwość odpracowania ostrzeżenia jak najbardziej na plus. 

2. Przywileje grup premium ulegną zmianie. Użytkownicy za bardzo wykorzystują ulgi przez co czuja się bezkarni. 

3. Tu nie mam zdania

4. Również jestem za, myślę że dzięki temu użytkownicy mieli by się bardziej na baczności i uważali na swoje zachowanie. 

5. Może i nic nie dają, ale pokazują w pewien sposób jak ktoś podchodzi do całej sprawy i samego podania. Reklamu były i będą. 

6. Myślę, że zbędne. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak zza jestem.

2. Zmienić to także. 

3. Jestem zza fajnie by to wyglądało.

4. Również jestem na tak 

5. Reklamy nic nie dają w takim czymś ponieważ aby zdobyć teraz użytkowników i graczy to liczą się pieniądze i liczba i grywalność serwerów. 

6.  Tak zza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

1. Bardzo dobry pomysł

2. Jak najbardziej za :)

3. Co do reklam na chacie to jestem za, ale tylko na serwery cs go, bo tam to jednak nie za dużo się pisze na chacie, a więcej osób mówi przez mikro więc nie byłoby jakiegoś spamu na chacie. Co do serwerów cs 1. 6 to nie bardzo to widzę, gdyż tam dużo wiadomości ciągle ktoś pisze i te reklamy "ginęłyby w tłumie", 

4,5,6. Neutralnie do tych propek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś to zauważył.

Jestem za. 🙋   

@ Pietrek90 czyli mam rozumieć, że ranga premium ma być czymś lepszym od zwykłego użytkownika? Grupa ta powinna być tylko wizualnie ciekawą ofertą i nie powinna posiadać tak wielkich uprawnień, bo to jak grach MMO RPG like P2W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuję odrabiać czyjejść głupoty albo nie umiejętności rozpisania jednego wątku, więc nwm czemu tu oznaczony jestem wgl. Czyjaś głupota lub głupota kolegi jest jego sprawą a nie moją i proszę mnie nie oznaczać w tego typu sprawach. Pozdrawiam serdecznie Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pierwszy pokaż a ja drugi deal? Po równe Pińcet. Mogę pierwszy ^^


Zaczepić lubię, ja daję 700 a reszta z Was daje na utrzymanie serwerów i koniec kropka. To co wpłacicie to będzie gwarantem utrzymania Waszego serwera na którym gracie, wszystko kosztuje i to nie małą wypłatę, my jesteśmy dla Was a Wy dla nas pamiętajcie, jedno bez drugiego nie funkcjonuje

 

 

 

//edit by @ ferstel

Używamy opcji edytuj. Kolejnym razem +1 na konto ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z punktem 2 ponieważ 500 zł zapłaciłem i jakieś korzyści muszą być i przywilej niż użytkownik  @ Boski Z Polski jak chcesz  to wpłać i też będziesz nie miał  warnów  ostatnio chciałeś mnie przekupić ub ze bym twoje warny zapłacił i boli cię to że  ja wykupiłem warny a ty nie .

 

Do takiej kwoty przywileje są ok i proszę o Administrację o nie zmieniać przywileje do rangi sponsor pro wiem że możecie wszystko ale proszę was 😉nie będzie sensu co do innych .

A co  do innych punktów to nie mam zdania i nie będę wypowiadał .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

 

1. Zostanie to dodane do możliwości odpracowania ostrzeżenia,

2. Zostaje jak jest, jednakże zostanie wprowadzone że warn'a można odpracować dopiero po MIESIĄCU od jego otrzymania,

3. Zostanie wprowadzone,

4. Wyjaśnione w pkt 2

5. Zostaje jak dotychczas,

6. Od początku ranga Opiekun Serwera miała 10 pkt reputacji. 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie