Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga SkeR V2


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Od 01.06.2021 do dnia dzisiejszego (08.09.2021)
Nick użytkownika: @ SkeR
Dowody: LINK 1 oraz LINK 2
Świadkowie: Użytkownicy oraz raczej na pewno administracji widzi co się dzieje
Uzasadnienie: Niespełnianie obowiązków moderatora od dnia przyjęcia na stanowisko (06.06.2021)

- Moderowanie tematów, totalnie leży. Od czasu przyjęcia @  Apoi_eXo tylko tak naprawdę moderuje forum.
- Karanie użytkowników za nieprzestrzeganie regulaminu, z tego co pamiętam to moderator @ SkeR nadał tylko i wyłącznie jedną karę. (akurat to byłam ja za wypowiedzenie słów "zjebana moderacja")
- Być często aktywnym na forum, użytkownicy nie widzą, żeby oskarżony przesiadywał na forum. Nawet ChatBox leży, a chyba to najłatwiejsza rzecz do poprawy aktywności.
- Pomagać użytkownikom, to samo co punkt wyżej. Nie da się pomagać użytkownikom, gdy nie jest się aktywnym na forum

 

  1.  08.07.2021 @ SkeR idzie na urlop (LINK 3) z powodu wyjazdu za granicę i nieobecność miała trwać do 20.07. 
    Pierwszy tydzień września za nami, a on nadal nie wrócił z urlopu.
    Moderator od niechcenia odwiedza forum i wykazuje naprawdę słabą aktywność, która ogranicza się tylko i wyłącznie do zamknięcia tematów, które są tak naprawdę wygasłe.
     
  2. 18.08.2021 napisałem skargę (LINK 4) odnośnie jego działania jako @ UB Team CS 1.6 oraz poruszyłem temat jego aktywności jako moderator i niestety, ale tamta skarga nic nie zmieniła.
     
  3. Pozwolę sobie zacytować słowa @ Sysia ;* w podaniu @ SkeR'a na moderatora.
    Cytat

    (...) musisz popracować nad aktywnością i zyskać uznanie wśród użytkowników. 

    1. Brak pracy nad aktywnością.
    2. Brak uznania został
     

  4. Cytat

    Moja aktywność nie jest jakaś zadowalająca, rzekłbym, że jest bardzo słaba. Po rezygnacji płomień trochę mi zgasł do działania na forum, głównie przez życie. Ciekawe kto tutaj parsknął, 16 lat i coś gada o problemach, ale mniejsza. Od bodajże połowy maja wróciła mi chęć do działania na forum, chciałbym coś tutaj zdziałać i się rozwinąć, dodatkowo wspomóc ekipę z taką motywacją jak posada moderatora. Na poprzedniej sieci zapierdzielałem ponad rok, były momenty kryzysowe, natomiast postanowiłem, że zacisnę pięści i zostanę. Błąd, który popełniłem tam, mowa o VACU, był idiotyczny. Z tego właśnie powodu odpadłem z moderatora - myślę, że dzisiaj bym siedział na czerwonym tam, ale cóż. No ale do czego zmierzam? Stać mnie na coś więcej niż się wydaje po 16 latku, co udowodniłem myślę jak przyszedłem na sieć. Byłem o włos dostania się w szeregi administracji na obecnie największej sieci cs'a, a tutaj zdołałem dojść do prawej ręki Patryka.

     Hmm, wróciła chęć do działania na forum, więc napisałeś długie podanie na moderatora i od razu chęci zniknęły po przyjęciu na stanowisko. 
    Chciałeś coś zdziałać, ale totalnie nic nie wprowadziłeś na tą sieć. Nic. 
    Do tej pory interesuję mnie dlaczego wspomniałeś o swojej pracy na innej sieci, która chyliła się do upadku? Z perspektywy czasu widać, że sieć, która była (i nadal jest jeszcze) potęgą z miesiąca na miesiąc spada w rankingu w każdej możliwej płaszczyźnie, ale mniejsza z tym. 

     

Z tego co widzę to @ OxyMen2 również złożył skargę, ale ja to wolę swój styl pisania, przedstawiania dowód itd.
Chciałbym poznać przede wszystkim zdanie tych, którzy dwa miesiące temu byli przychylni małolatowi i jego kandydaturze.
 @ Mrs.Fuksiara @ SzusteR @ Sysia ;* @I̶̢͓̯̅̊̃̅̅̒̽̋̈M (poof) @ polkes @ ferstel @ resk1z @ LewyBrzeG @ TeamSufki Brown oraz przede wszystkim @ RumcajsJumper, który zaakceptował podanie. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Byłam przychylna, bo na tamten moment wykazywał się chęciami oraz aktywnością. 

 

Na ten moment masz po prostu racje, więcej nie trzeba nic dodawać. 

 

Niestety nie kazdy wykorzystuje drugą szanse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

To co napisał @ Boski Z Polski a także @ OxyMen2 jest niestety prawdą. Aktywność nie powalała i nie była na tyle wystarczająca na posadę moderatora.
Na początku wszystko ładnie było, ale nie wiemy co się wydarzyło że tak drastycznie się zmieniło... :/

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie