Skocz do zawartości

Zablokowane Gracz Dalej bez Bana


Fenix Gru

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Fenix gru

Nick oskarżonego: AE/Barbix

Dowody (Demko/ssy):

Opis sytuacji: Witam sytuacja ma miejsce już kilka dni kiedy ten o to gracz AE/barbix wchodzi na serwer ma muta i nie tylko ja mam go zmutowanego tylko wszyscy gracze gracz twierdzi dostał to za trollowanie innych graczy... na servie gra bardzo dobrze a nawet za dobrze sporo ludzi wysyła na niego reporty bo wie wszystko moje zarzuty na niego komunikacja na DC lub wh bo nie spotkałem na servie gracza co robi takie rzeczy w tym wyzywa graczy od botów potrafi stać konfigurować cos po czym leci i strzela same głowy czy nikt nie sprawdzi tego gracza wpada robi 30/40 fragów i wychodzi jak jakiś admin wchodzi na server jak już wejdzie jak jest admin zamyka tabele i nie wyzywa proszę o sprawdzenie gracza dziękuje miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do demka - KLIK

 

AE/Barbix STEAM_0:1:10850918
02:55 - Wychyla dokładnie na przeciwnika. Przy strzale jak dla mnie nienaturalny flick. Wygląda jak aim z kością ustawioną na głowę. 
03:34 - Dziwne zawahanie przed wychyleniem na przeciwnika na shorcie. 
05:30 - Strzelając w gościa, który wychyla z pałacu nie trafił prosto w model, ale hitboxy w tej grze w sumie pozostawiają wiele do życzenia. 
13:46 - Spowolniłem demko 20 razy i najpierw flick w lewo na krawędź schodów, a w momencie strzału celownik nie jest na modelu, chociaż przez delay nie jest tak łatwo to ocenić. 
14:52 - Gdzie celownik, a gdzie pestka. Ciężko stwierdzić czy to jest aim, czy nie, bo co rundę biega podczas oddawania strzałów. 

16:25 - Celownik na ścianie, a wchodzi w głowę. 
18:02  - Pierwszy strzał z glocka w biegu był jak dla mnie zbyt daleko od modelu  żeby to normalnie weszło. 
20:08 - Szczerze trochę dopierdolka z mojej strony, ale wie że typ jest za sitem i kręci się jak małpa żeby go zobaczyć. 

20:42 - Strzelił obok głowy i trafił mimo flicka w lewo , gdzie przeciwnik był po prawo. 

Aima na snajperki nie ma, być może jakiś trigger z shot delayem, ale już z tego demka nie da się ocenić, miał kilka akcji, szczególnie z pistoletów gdzie moim zdaniem te strzały legit nie były. Niech administracja zdecyduje co z nim dalej zrobić. I na przyszłość jak się zgłasza kogoś za cheaty to polecam go rozpisać, albo chociaż dać link do demka, kiedy grał. 

A i jeszcze co do wyzywania to napisał Ci, że jesteś botem, bo masz vipa i to chyba jedyne co wychwyciłem na tym demku. Ty natomiast wyzywałeś go od odpalonych ku**w na głosowym itp. 

Edytowane przez Shiroo

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:55- normalny flick

 

3:34- wiesz co to znaczy zbaitować kogoś na ramie?

 

5:30- bez komentarza

 

13;46-oczywiste jest  to ze jak spowolnisz to tak będzie XD na normalnej prędkości celownik jest na modelu

 

14:52-celownik normalnie na  głowie

 

16:25-tutaj sprawa oczywista jak w kogoś nie trafiam to normalnym odruchem jest to że wcelowałem sie juz zza ściany tam gdzie chłop był sekundę temu 

 

18:02- ta sama sytuacja co w 13:46

 

20:08 no faktycznie do********ś siętroszkę bo wiesz miałem świadomość tego że chłop był też w apsach

 

20:42- tutaj nawet na spowolnieniu widać ze celownik idzie za głową 

 

30/40 fragów - co w tym jest trudnego żeby zrobic 30/40 fragów na mecz XDDDD

 

wychodzi gdy admin wchodzi na serwer- Po 1 skąd mam wiedzieć kto jest adminem  ? po 2 moze ja mam takiego farta ze jak są ci admini to wychodze z serwa a zazwyczaj wychodzę bo jest po 9 osob na 1 drużynę i wtedy fps ze 140-200 do 90 fps i kiedy mam ping 100-200  gdzie monitor mam 144hz więc przy 90 fps to koszmar

 

sporo ludzi wysyła report-no nie dziwie się skoro pewnie te 3/4 serwera to unrankedy/silvery/goldy 

ja mam 8lvl faceit 3750h  (wiem ze 10lvl łatwo wbić no ale fpsy i ping)  więc bez oporu to idzie

i właśnie często  przez fpsy gdy jest za dużo osób przestaje dobrze klikać

 

stanie w miejscu i zamykanie tabeli- nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak alt tab albo shift tab  a jeśli chodzi o zamykanie tabeli to nwm czy kiedyś zamykałem tabele może wtedy jak muzyki słucham i gram to wtedy mam wywalone na to jak gram :D

wyzywanie - fakt czasem mnie ponosi 

 

 

tak więc liczę na to że już nie będzie na mnie żadnych skarg                                      a i dodam że raz gram tak raz tak gdyż mam 20h przez ostatnie 2tyg więc forma nie jest stabilna

Edytowane przez Barbix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\\Edit Winny zawsze się tłumaczy ^^. Jeżeli można a taką aprobatę uzyskałem od OP to się wypowiem ;)  Będę edytował temat za chwilę dodam gotową ewentualną rospiskę lub negację sytuacji zawartych w rozpiskach ;) 

//2:58 centralnie na model, nie jest głupi więc sobie wymyślił historię pójdę na shifcie a i tak usłyszał dużo, dużo wcześniej :D
4:35 dostałeś zgłoszenie od niego na siebie, czekasz na niego tutaj? XD tak to wygląda 
+nienaturalnie trzęsący się celownik- wytłumacz to ktoś albo zrób sam kontrospiskę, co to jest? Twój AIM ? Chyba nie.  przy każdym strzale co Ty parkinsona masz jakieś chopie? Pisz tam o Faceit  to za coś takiego by Ci nogi połamali tyle ode mnie masz aim assit kiepie, Pakuj się na taczki jadyma z górki  na Tiechotinek ^^ +b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbix napisał:

2:55- normalny flick

 

3:34- wiesz co to znaczy zbaitować kogoś na ramie?

 

5:30- bez komentarza

 

13;46-oczywiste jest  to ze jak spowolnisz to tak będzie XD na normalnej prędkości celownik jest na modelu

 

14:52-celownik normalnie na  głowie

 

16:25-tutaj sprawa oczywista jak w kogoś nie trafiam to normalnym odruchem jest to że wcelowałem sie juz zza ściany tam gdzie chłop był sekundę temu 

 

18:02- ta sama sytuacja co w 13:46

 

20:08 no faktycznie do********ś siętroszkę bo wiesz miałem świadomość tego że chłop był też w apsach

 

20:42- tutaj nawet na spowolnieniu widać ze celownik idzie za głową 

 

30/40 fragów - co w tym jest trudnego żeby zrobic 30/40 fragów na mecz XDDDD

 

wychodzi gdy admin wchodzi na serwer- Po 1 skąd mam wiedzieć kto jest adminem  ? po 2 moze ja mam takiego farta ze jak są ci admini to wychodze z serwa a zazwyczaj wychodzę bo jest po 9 osob na 1 drużynę i wtedy fps ze 140-200 do 90 fps i kiedy mam ping 100-200  gdzie monitor mam 144hz więc przy 90 fps to koszmar

 

sporo ludzi wysyła report-no nie dziwie się skoro pewnie te 3/4 serwera to unrankedy/silvery/goldy 

ja mam 8lvl faceit 3750h  (wiem ze 10lvl łatwo wbić no ale fpsy i ping)  więc bez oporu to idzie

i właśnie często  przez fpsy gdy jest za dużo osób przestaje dobrze klikać

 

stanie w miejscu i zamykanie tabeli- nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak alt tab albo shift tab  a jeśli chodzi o zamykanie tabeli to nwm czy kiedyś zamykałem tabele może wtedy jak muzyki słucham i gram to wtedy mam wywalone na to jak gram :D

wyzywanie - fakt czasem mnie ponosi 

 

 

tak więc liczę na to że już nie będzie na mnie żadnych skarg                                      a i dodam że raz gram tak raz tak gdyż mam 20h przez ostatnie 2tyg więc forma nie jest stabilna

Nie ma to jak ocenić sam siebie :D na + prosta sprawa jak dla mnie i innych graczy wiesz to co nie wie nikt czyli stawiam na DC lub wspomagacze zdania nie zmiennie znam takich co tak samo gadali czysty jestem mam konto na  faceit a co do czego typowy hax czemu nie ma nikt problemu do travisa nawet nie ma prime bo gra tak samo dobrze ty za to grasz raz ledwo co wychodzisz na + (słucham muzyki) lub staniesz coś robisz i za chwile barbix leci głowy strzela jak dla mnie masz coś ale to wyjdzie z czasem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Barbix napisał:

Ehhh ja nawet nie wiem co ci powiedzieć tak szczerze mi sie nawet nie chce z tb kłócić ale powiem ci jedno poćwicz trochę 

Właśnie ćwicze ty nie musisz :) Hax ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SuperDziadek napisał:

Jeżeli można a taką aprobatę uzyskałem od OP to się wypowiem ;)  Będę edytował temat za chwilę dodam gotową ewentualną rospiskę lub negację sytuacji zawartych w rozpiskach ;) 

//2:58 centralnie na model, nie jest głupi więc sobie wymyślił historię pójdę na shifcie a i tak usłyszał dużo, dużo wcześniej :D
4:35 dostałeś zgłoszenie od niego na siebie, czekasz na niego tutaj? XD tak to wygląda 
+nienaturalnie trzęsący się celownik- wytłumacz to ktoś albo zrób sam kontrospiskę, co to jest? Twój AIM ? Chyba nie.  przy każdym strzale co Ty parkinsona masz jakieś chopie? Pisz tam o Faceit  to za coś takiego by Ci nogi połamali tyle ode mnie masz aim assit kiepie, Pakuj się na taczki jadyma z górki  na Tiechotinek ^^ +b

 

hahahaahaha trzęsący się celownik  to normalna sprawa złe złapanie myszki zły sens ( za wysoki) nie wiem czy wiesz dużo ludzi ma taki problem w tym ja że co chwile czują innego sensa choć nic sie nie zmienia i tez nie wiem czy wiesz ale jest jakis proplayer (nie mogę sobie przypomnieć jaki)  co własnie przy każdym fullauto trzęsie się celownik.  Wy chyba chcecie zrobić wszystko żeby mnie zbanować  XDD  aaa i bym zapomniał jeśli sie da tutaj filmik wstawić czy coś to mógłbym pokazać co robi moje biurko gdy sie obracam :D co  też wiąże się z tym trzęsącym się celownikiem 

Edytowane przez Barbix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Barbix napisał:

Jeżeli można a taką aprobatę uzyskałem od OP to się wypowiem ;)  Będę edytował temat za chwilę dodam gotową ewentualną rospiskę lub negację sytuacji zawartych w rozpiskach ;) 

//2:58 centralnie na model, nie jest głupi więc sobie wymyślił historię pójdę na shifcie a i tak usłyszał dużo, dużo wcześniej :D
4:35 dostałeś zgłoszenie od niego na siebie, czekasz na niego tutaj? XD tak to wygląda 
+nienaturalnie trzęsący się celownik- wytłumacz to ktoś albo zrób sam kontrospiskę, co to jest? Twój AIM ? Chyba nie.  przy każdym strzale co Ty parkinsona masz jakieś chopie? Pisz tam o Faceit  to za coś takiego by Ci nogi połamali tyle ode mnie masz aim assit kiepie, Pakuj się na taczki jadyma z górki  na Tiechotinek ^^ +b Na Tu trzeba  logicznej odpowiedzi a nie czegoś takiego chopie co Cię samo demko wyjaśnia.. Proste? Przeskoki od myszki masz?XD A tak żeby było śmieszniej to dodaję konfrontację Murańskiego i Najmana XDD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę dalej obiektywnie nikt nie pyta o sens, tu musisz raczej wytłumaczyć resztę sens znajdzie raczej  każdy //edit, masz prawo do obrony, to jest 4:35 z demka wytłumacz mi to, Kochany Barbixie ja gram na 400 dpi i sens do 2.8 jak mi się uwidzi więc to nie jest żaden argument

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie