Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na adk, Shock


tomkul777

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:

Hunty

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : 

aDk <33 (opiekun)

Shock (admin)

 

Powód skargi:

Nieznajomość regulaminu, który sami mają egzekwować.

W dodatku jeden jest podobno opiekunem, czyli ma większy wpływ na to co tam jest napisane, a najwyraźniej dalej nie rozumie co sam stworzył. Pomijając fakt, że w innych skargach chłop tworzy jakąś rozprawkę, próbując interpretować regulamin na własny sposób, byle dopasować go do wydarzeń.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Przed chwilą dostałem bana za "nagminne używanie wulgaryzmów" od opiekuna adk. Poprzedzony był on kickiem od Shocka za "kulturę".  Pomijając fakt, że w regulaminie nie ma słowa o kulturze, tylko wymieniony punkt "7. Nagminne używanie wulgaryzmów - Ban od 30 minut do 24 godzin.", na który najwidoczniej szybkie ctrl+f poleciało, żeby mnie wywalić za cokolwiek. Proszę przytoczyć mi moje słowa, które spowodowały bana. Proszę przytoczyć mi słowa, które spowodowały pierwszego kicka. Nie przypominam sobie, żebym użył jakiegokolwiek wulgaryzmu, którego mogę nazwać wulgaryzmem (bo. np. 'dupa' to dla mnie nie jest takie słowo), a jeśli już takie wystąpiło to proszę przytoczyć mi definicję słowa "wielokrotne" i ilość wulgaryzmów, które użyłem. Na tą chwilę za całej sytuacji zrozumiałem tyle, że pierwszego kicka dostałem za powiedzenie do gracza Magus z Delta Force, że go wywalili z Delta Force.

Proszę o wypisanie mi moim błędów w rozprawce, żebym wiedział czego nie mogę robić i jak się nie mogę zachowywać.

 

Czas zdarzenia:

przed chwilą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu nagrania z HLTV przytaczam Ci te słowa:

 

17:15 : " co się na mnie patrzysz fraje*ze mam Ci nakopać , nie podskakuj bo Ci w łeb trafie"

19:35 FreeKill

19:45  Hunty :  ssij

19:47: "Gościu weź się tam nie pruj, bo zacząłeś się ruszać zanim zmieniło się prowadzenie więc mogłem Cię zabić, ty tam lepiej do Delta Force idź gościu bo Cię wywalili z stamtąd fraje*ze"

27:45:"Ty kup se lepiej komputer co powinien Ci w końcu chodzić na tych 60 FPS nie"

28:15: "jesteście zabijani, fraje*ze"

28:30: "pokaz mi punkt w regulaminie, który mówi o kulturze bo przeczytałem go w 5 sekund i nie widziałem"

 

Hunty -20:23:32- 'say' "to votowanie na mape jest tak z*ebane, nie dosc ze nigdy nie mgoe dobrej mapy wziac to jeszcze menu sie zamyka"

Hunty -20:24:18- 'say' "stationa s*maty"
Hunty -20:24:20- 'say' "ale macie 0 iq"

 

Gracz złamał punkty regulaminu:

1.6 Zabronione jest obrażanie graczy, używanie nicków rasistowskich, obrażających inne religie i wpływających na zachowanie innych graczy -  nicki obraźliwe, prowokacyjne, znaków specjalnych(czyt. znaki specjalne z Tablicy Znaków, które są w formacie nieodczytywanym przez serwer)

1.10 Wdawanie się w kłótnie, prowokowanie do nich i podjudzanie innych będzie karane.

 

Za co przewiduje kara:

7. Nagminne używanie wulgaryzmów - Ban od 30 minut do 24 godzin.

8. Prowokowanie do kłótni/Obrażanie innych graczy - Ban od 30 minut do 24 godzin.

8.1. Wdawanie się w dyskusję z administracja - Ban na 30 minut.

 

Dostałeś najniższą z możliwych kar przewidzianą przez taryfikator, wcześniej byłeś upominany, a ban był poprzedzony Kick'iem, z prośbą o zachowanie większej kultury na serwerze.

 

1 godzinę temu, tomkul777 napisał:

Pomijając fakt, że w regulaminie nie ma słowa o kulturze

Zachęcam do zapoznania się ze słowem kultura, a jestem pewny, że wtedy bez problemu odnajdziesz je w naszym regulaminie.

 

Kultura osobista to rodzaj kultury, który dotyczy każdego człowieka indywidualnie, a pozwala mu na udane współżycie i komunikację z innymi ludźmi. Kultury osobistej uczymy się w trakcie naszego życia i składa się na nią kilka różnych elementów takich jak np. umiejętność prowadzenia rozmowy, witania się, spożywania posiłków, wygląd zewnętrzny, stosunek do drugiego człowieka.

 

Ważnym przejawem kultury osobistej jest przestrzeganie savoir-vivre'u, czyli zasad i reguł zachowania się w towarzystwie określonej grupy osób. Zasady te dość szczegółowo opisują właściwe zachowania zależnie od towarzystwa i miejsca i przykładowo mogą dotyczyć właściwego wyglądu (odzieży) zależnie od sytuacji, sposobów nakrywania do stroju, kwestii komunikowania z innymi osobami (np. starszymi, o wyższym stanowisku) itp. Istotne jest zaznaczenie, że nie ma uniwersalnych zasad savoir-vivre'u, choć bardzo wiele elementów może być zbieżna.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli wyciągając fakty z rozprawki:

- prowokacje typu "wywalili cię z Delta Force" lub "kup se komputer" są surowo zabronione

- ban poleciał za 3x "frajerze"

- zaznaczasz coś jako freekill co nim nawet nie bylo

Dzienki za opinie. Takiej analizy mi było trzeba. Od dzisiaj mogę spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mam giga zażalenie na administracje o to, że wgl kickuje osoby co sobie użyją pare wulgaryzmów, zwłaszcza kiedy to robią do nikogo, tak o poprostu i tyle, no kur*a XD wam troche za dużo sodówy do głowy wjebało sie, bo tera myślicie, że należą się bany osobom, które sobie przeklinają. 
niezła administracja xd
troche osób z jb połowe administracji nie lubi, bo im się pomieszało życie prawdziwe z jakimś kulturowym filmem romantycznym i kur*a specjalnie na adminvoice mówią, że kultura
XDD
Polecam wam większy dystans na życie, a nie być jakimś zjebem jak grzesiu, który skarge napisał na nas o to, że se farmimy w nocy na jb, kiedy sam z nami zbierał, a potem się obraził, złożył skarge i dostałem ja, pare osób i on przy okazji 
ale nie no na prawde większy dystans, bo to co tera prezentujecie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie grają na tym jb, bo muszą XD 
koks w ch*j
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Medusa napisał:

Ogólnie to mam giga zażalenie na administracje o to, że wgl kickuje osoby co sobie użyją pare wulgaryzmów, zwłaszcza kiedy to robią do nikogo, tak o poprostu i tyle, no kur*a XD wam troche za dużo sodówy do głowy wjebało sie, bo tera myślicie, że należą się bany osobom, które sobie przeklinają. 
niezła administracja xd
troche osób z jb połowe administracji nie lubi, bo im się pomieszało życie prawdziwe z jakimś kulturowym filmem romantycznym i kur*a specjalnie na adminvoice mówią, że kultura
XDD
Polecam wam większy dystans na życie, a nie być jakimś zjebem jak grzesiu, który skarge napisał na nas o to, że se farmimy w nocy na jb, kiedy sam z nami zbierał, a potem się obraził, złożył skarge i dostałem ja, pare osób i on przy okazji 
ale nie no na prawde większy dystans, bo to co tera prezentujecie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie grają na tym jb, bo muszą XD 
koks w ch*j
 

Jak Ci się nie podoba, to serwerów masz masę.  Nabijanie sobie Expa, szlug itp w nocy to zwykłe oszustwo :) Przypominam, że lvl,skiny, szlugi i exp zostaną usunięte całej waszej ósemce.
Cieszcie się tylko takimi konsekwencjami.



@ Mechu, na rozpatrzenie skargi mamy 7 dni. Jest to we wzorze zapisane. 

@ aDk , @ Shock331 działali zgodnie z regulaminem, skargę odrzucam

 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie