Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Najlepszy serwer miesiąca - LIPIEC


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

219087404_2534956486813470_5830888163669504361_n.png

 

W tym temacie wybierasz serwer, który Twoim zdaniem zasługuje na miano "najlepszego serwera miesiąca".

Głosowanie odbywa się pod koniec każdego miesiąca.

 

UWAGA!

Każdy z głosujących wybiera jeden serwer CS 1.6 i jeden serwer CS:GO

 

WZÓR:

Nazwa serwera:
Właściciele serwera:
Opiekunowie serwera:
Dlaczego wybierasz ten serwer?:

 

 

Serwer, który otrzyma najwięcej nominacji otrzymuje:

 

wyróżnienie w tabeli serwerów na forum na okres jednego miesiąca

+

reklamę obrazkową na stronie cssetti.pl (serwer CS 1.6)

+

30 pkt reputacji dla Właściciela serwera

+

20 pkt reputacji dla Opiekuna serwera

 

 

 

WYNIKI POJAWIĄ SIĘ 31 SIERPNIA

 

 

ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA!

 

@ Użytkownik @ Kobieta @ Zasłużony

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa serwera: JB 1.6
Właściciele serwera: @ Kaczorekk @ polkes
Opiekunowie serwera: @ mjk @ xNieznany
Dlaczego wybierasz ten serwer?: Iż, ponieważ starają się zrobić serwer dla graczy, żeby była fajna atmosfera nie było pay2win, wprowadzają dużo innowacji i widać ich trud włożony w serwer

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa serwera: FFA

Właściciele serwera: @ .:Szwagier:., @ OxyMen2, @ waski_rs, @ Maryjan, @ Nbaklub

Opiekunowie serwera: @ os[A], @ Boski Z Polski

Dlaczego wybierasz ten serwer?: Nie wiem, czy to będzie obiektywne ocenianie, ponieważ nie miałem okazji grać na wszystkich serwerach, które znajdują się na tej sieci, ale niech już będzie. Można powiedzieć, że serwer FFA razem z Jailbreak'iem są takim motorem napędowym tej sieci. Aktualnie najlepiej kręcą się na tej sieci serwerów, a chłopaki dbają jak najlepiej o jego rozwój w postaci ciągłego upiększania, ulepszania i reklamy. Nie gram na wielu serwerach, ale po prostu na tym gra Mi się tak przyjemnie, więc czasami mam ochotę zostać tam godzinami. W dodatku gracze, których miałem okazję poznać na TeamSpeak'u i niektórzy Administratorzy są mili, komunikatywni i ogarnięci, ale żeby już tak nie chwalić zbytnio tego serwera zawsze musi być jakiś minus. Czasami, gdy zgłaszam kogoś, kto łamie regulamin na serwerze lub jest inna nieprzyjemna sytuacja, to Administracja reaguje niestety w trybie opóźnionym. Mam na myśli to, że trzeba trochę poczekać zanim dana osoba dostanie bana za łamanie regulaminu. Też Administracja stara się podchodzić do pewnych spraw luźnie, a także niektóre osoby zapewne uczą się tej roli.

Luźne podejście jest moim zdaniem bardzo dobre, ale też nie można z tym przesadzać, ponieważ pewne przysłowie mówi, że jak dasz palec, to później będą chcieli całą rękę, więc na to także trzeba uważać i być ostrożnym. Tak jak mówię, największe zarzuty mam do czasów reakcji niektórych Administratorów, a tak to wszystko gra i serio Właściciele dbają by serwer funkcjonował na jak najwyższym poziomie, mimo pewnych niedogodności wciąż się nie poddają i realizują swoje cele. Dziwnym może wydawać się to, że jest dużo Właścicieli, ponieważ chyba Sam spotykam się pierwszy raz z taką sytuacją, ale jak serwer dzięki temu ma być rozwijany w dobrym kierunku to jestem jak najbardziej za tym rozwiązaniem. Początkowo myślałem, że wbije na chwilę na ten serwer, ale spodobało Mi się tam granie, a także atmosfera i siedzę tam do dzisiaj.

Myślę, że zmiana z Only DD2 na FFA będzie jeszcze korzystniejszym rozwiązaniem i według Mnie jest to trafione rozwiązanie.

Cała Administracja @ Admin CS 1.6 [FFA]daje radę, lecz nie bez zarzutów jak pisałem to wyżej.

Pozdrawiam

@ empi^(

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa serwera: Jailbreak CS .1.6
Właściciele serwera: @ Kaczorekk @ polkes
Opiekunowie serwera: @ xNieznany
Dlaczego wybierasz ten serwer?: Serwer jest niezmiernie fantastyczny .Atmosfera czasem kuleje ale sam klimat to czysta przyjemność. Na Jailbreaku znajdują się wspaniali właściciele jak i opiekunowie. Admini i Strażnicy tworzą spójną całość dlatego serwer rozwija się jeszcze bardziej. Sam fakt iż serwer nie należał na początku do grywalnych teraz robi się jednym z najlepszych jb w Polsce.  Wszyscy użytkownicy jak i inni tworzą jedną wielką familię.

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Nazwa serwera: FFA

Właściciele serwera: @ .:Szwagier:., @ OxyMen2, @ waski_rs, @ Maryjan, @ Nbaklub

Opiekunowie serwera: @ os[A], @ Boski Z Polski

Dlaczego wybierasz ten serwer?Z chłopakami było trochę zabawy. Począwszy od nieudanych przyjęć administracyjnych, a kończąc na sprawach technicznych.(było mineło) Aczkolwiek każdy z członków administracji serwera stara się jak może, aby ten serwer był jak najlepiej rozwinięty. 
Myślę, że zasługuje na wyróżnienie, bo chłopaczki przechodząc z dd2 na FFA zrobili zajebistą robotę, nie dość, że dd2 było rozwinięte, to i FFA idzie w dobrą stronę. 
Jestem dumna z takiego obrotu sprawy i fajnie, że daliście nam innego moda ;) Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZYM SERWEREM MIESIĄCA - LIPIEC ZOSTAJE

JAILBREAK CS 1.6!

 

Gratulacje dla właścicieli oraz opiekunów serwera. Dziękujemy za Wasz wkład, pomoc oraz poświęcenie czasu na prowadzenie serwera JB!

 

@ Kaczorekk @ polkes otrzymujecie +30 pkt reputacji

 @ xNieznany @ aDk otrzymujecie +20 pkt reputacji

 

Świetnie, że tworzycie taką atmosferę, dzięki której aż chce się grać!

 

 

@ RumcajsJumper proszę o wyróżnienie serwera Jailbreak 1.6 w tabeli oraz wykupienie reklamy obrazkowej na cssetti.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie