CSowicze.pl - Sieć serwerów Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] Sonka


Sonka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię:

Sonia

 

Data urodzenia:

21.09.2002

 

Nick:

Sonka

 

Opis swoją osobę:

Szatynka z poczuciem humoru oraz z dystansem do siebie. Potrafię zrozumieć i docenić dobry żart lub krytykę, z którą na tym stanowisku trzeba się zmierzyć.

Myślę, że jestem jedną z najbardziej bezstronnych oraz bezkonfliktowych osób na tym forum. Nauczyłam się podchodzić do stresowych sytuacji z chłodną głową, ale niekiedy zdarza mi się pokazać pazurki. Każdy jest człowiekiem i każdy ma prawo popełniać błędy, ale nie mam zamiaru popełniać takiej samej ilości błędów co byli moderatorzy. Potrafię usiąść w wolnym czasie i przeanalizować każdą moją najmniejszą decyzją żeby następna, była jak najlepsza. Uważam, że moja aktywność jest bardzo duża w porównaniu do obecnych moderatorów. Moją największą wartością jest sprawiedliwość.

 

Co Cię skłoniło do napisania podania:

Wolne miejsce w składzie oraz moje ambicje.


Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?:
Przede wszystkim, chcę się rozwijać. Ranga moderator jest tylko pierwszym przystankiem w mojej karierze na tej sieci. Postawiłam sobie cel i ten cel muszę zrealizować, choćby nie wiem co. Już od dawna, zamierzałam złożyć podanie na to stanowisko, a teraz przydarzyła się okazja do tego i nie zamierzam jej zaprzepaścić.

 

Kontakt:

Forum, Steam, Facebook

 

20 reklam sieci [obowiązkowo]:
1. https://kuleczky.pl/topic/102345-csowiczepl-sie%C4%87-inna-ni%C5%BC-inne/

2. https://cs-owo.pl/topic/414-csowicze/

3. https://cs-kurnik.pl/showthread.php?tid=11941

4. https://katujemy.eu/topic/56379-csowiczepl-siec-inna-niz-inne/

5. https://www.valkiria.com.pl/index.php?/topic/7440-csowicze/

6. https://forum.arenaskilla.pl/topic/17404-csowicze/

7. https://cs-zbuntowani.pl/topic/2133-csowicze/

8. https://cs-zbuntowani.pl/topic/2134-csowicze/

9. https://pykamy.pl/topic/1501-csowicze/

10. https://forum.cs-pzb.pl/topic/5078-csowicze/

11. https://forum.grywamtu.pl/csowicze-t843583/

12. https://centrum-cs.pl/topic/4184-csowicze/

13. https://cs-mordownia.pl/topic/67434-csowicze/

14. https://cs-porobieni.pl/topic/19899-csowicze/

15. https://fragujemy.com/topic/75176-csowicze/

16. https://cs-maliver.pl/topic/26631-csowicze/

17. https://good-games.pl/Csowicze_209641-t

18. https://feelthegame.eu/topic/3508-csowicze/

19. http://www.cserwery.pun.pl/viewtopic.php?id=2823

20. https://ggeasy.pl/forum/showthread.php?tid=3244

 

P.S
Reklamy zrobiłam na kontach @ Boski Z Polski ponieważ on ma konto na prawie każdej sieci, więc poprosiłam go o hasła.

Edytowane przez Sonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie byłabym skłonna dać Ci na tak, ale ze względu na to, że @ MogatKing został odrzucony z powodem takim, że jego aktywność jest mało zadowalająca oraz nie spełnia większości wymagań myślę, że powinnaś póki co się wstrzymać i poczekać z podaniem aż spełnisz wszystkie wymogi i dasz się trochę bardziej poznać, bo Twoja aktywność naprawdę jest wnet zerowa kierując się Twoim stażem. :D  

"Uważam, że moja aktywność jest bardzo duża w porównaniu do obecnych moderatorów." - no właśnie, kochana, chodzi o to, że Twoja aktywność jest w sumie tylko na CzatBoxie widoczna, a moderowanie nie opiera się na samym czacie, a na całym potężnym forum.

Właśnie.. fakt o tych reklamach też stawia Cię w złym świetle, bo słabo wygląda to, że nie mogłaś nawet poświęcić chwili czasu żeby pozakładać nowe konta i zrobić te reklamy, co za tym idzie.. nie mamy nawet pewności czy faktycznie są one zrobione przez Twoją osobę.

Póki co jestem na nie, ale jeżeli pokażesz, że faktycznie Ci zależy i będziesz bardziej aktywna to oczywiście przy kolejnej okazji będę skłonna dać Ci na tak.

Powodzenia!

 

Ps. Pozwolę sobie dodać, że na jednej sieci na nicku Boski z Polski, gdzie dodana została reklama, którą masz w podaniu konto utworzone zostało cytując "Zarejestrowany: 2021-07-22 " także hm.. dziwny zbieg okoliczności, ale nie mi to oceniać. :D 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tutaj napisać, ponieważ trochę jestem zaskoczony samym faktem, że nie chciało Ci się zrobić nowych kont i utworzyć tych reklam. Z tego co się orientuję zabiegi w postaci udostępniania swojego konta i korzystania z niego są powszechnie karane na różnych sieciach, a także zapewne taka zasada obowiązuje tutaj, więc jak na nowego Moderatora jest to spore naruszenie regulaminu. Niby tutaj go nie złamałaś, ale jak pisałem jest to powszechna zasada i zapewne tutaj również obowiązuje, więc jak na Moje, to już Cię skreśla. Po drugie nie ma pewności, że to Ty zrobiłaś te reklamy, czy Twój kolega, ponieważ widnieje nick innej osoby. Same te wymienione rzeczy wpływają na Moją negatywną opinię w podaniu.

Konto.PNG

W dodatku jak na konto z 2019 roku masz bardzo niską aktywność, jeżeli chodzi o posty. W porównaniu do innych użytkowników lub do Mnie mogę powiedzieć, że jestem osobą, która stara się już nie nabijać postów w bezsensowny sposób, a jestem tutaj od niedawna, więc w Twoim przypadku wygląda to serio bardzo słabo. Co prawda podanie jest estetycznie napisane, aczkolwiek nie jest jakieś za długie i tak średnio przekonuje do twojej kandydatury.

Jestem na nie.

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże Nie

 

-22 posty ?

- Moderator to przede wszystkim  zaangażowanie, a tobie nawet się kont na reklamy nie chciało robić?

-/+ podanie

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim skromnym zdaniem jestem na tak. Nie każdy jest osobą idealną ale kazdy moze stawac sie lepszą osobą, @SonkaViceMiss chce spróbować swoich sił, więc nie rozumiem dlaczego by to utrudniać, osoba sympatyczna, bezkonfliktowa oraz bardzo kreatywna <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja aktywność to głównie dział redakcji. Podanie niby estetyczne, aczkolwiek nie powala. Jest za krótkie i w sumie nie zawiera informacji, które by mnie zachęciły do bycia na tak. Pisanie, że jest się bezstronnym  w moim odczuciu to już zwykła głupota, każdy tak pisze i mało kiedy jest to prawda. Masz chęci rozwoju, chcesz zasiadać na stanowisku moderatora, a chęci do przyłożenia się do spełnienia wszystkich wymagań rzetelnie to już nie ma? Reklamy z konta kolegi, bo Ci się nie chce założyć konta, a to raptem 2 minuty. Pełniąc funkcję moderatora też będziesz prosiła o to by kto inny zajął się obowiązkami, które należą do Ciebie, bo Ci się nie chce? Łatwo przyszło Ci prosić kolegi o hasła do kont, jeśli on by Cie poprosił, też byś mu je podała? Ta sytuacja z tymi kontami pozwala mieć wątpliwości co do pozwolenia pełnienia przez Ciebie odpowiedzialnej funkcji moderatora.

Ponadto uważam, że jesteś zbyt pewna siebie, piszesz jaka to jesteś super - całe podanie na tym się opiera.

Jestem na nie.

 

Sygnaturka.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Tak jak mówiłam boskiemu, tak i napiszę tutaj. 
jestem za okresem próbnym, ale..
- Nie są to reklamy z Twojego konta a przez to również widać Twoje zaangażowanie (czy Ci się chce robic konto czy nie) 
- Aktywność, widać Cię czasem na czatboxie aczkolwiek bardzo mało widać Cię w postach i innych tego typu rzeczach. 
- Nie wiem czy będziesz w stanie poradzić sobie z niektórymi osobami, bo była sytuacja w której no pojechałaś, pamiętam, że trochę Cię wtedy poniosło (ale bywa) :D

 

+ Chęci, które są. Tylko pamiętaj nie idź za kolesiostwem ;) 
+ Kreatywna i miła to fakcik. 
+/- Bezstronna nie wiem, zobaczymy jeżeli zostaniesz modkiem czy @ Boski Z Polski będzie chroniony czy nie :D

+/- Wydaje mi się, że podanie pomagał Ci pisać boski, bo widzę dużo pewności siebie xDDD i no jest trochę za mało przekonujące. 

Ogólnie myślę, że można dać Ci szanse, bo ambicje są a tego się nie zbija :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można dać szansę.

Da się dogadać. 

Pomocna 

Nie grzeszy aktywnością troszkę aż taka dłużą ale z tych wszystkich kandydatów dałbym jej szansę. 

 

Jestem na tak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tak bardzo czepiacie się aktywności? Może trzeba na to spojrzeć z drugiej strony, jak dostanie rangę to i zapewne aktywność się podniesie. Mowa o aktywności w postach, bo aktywność na czacie jest. Faktem jest, że te reklamy to trochę bubel ale nie oszukujmy się, one i tak praktycznie nic nie dają a niedługo to nawet nie będzie 20fór o tematyce csa xD 

 

Trochę zawiodłem się odrzuconym podaniem Mogata, bo moim zdaniem ten chłop naprawdę świetnie by się sprawdził na tej randze ale może jeszcze będzie mu dane żeby się sprawdzić.

Niemniej jednak sądzę to samo co u niego w podaniu, że potrzeba nam trochę świeżości - użytkownika który nie ma zbyt bliskich relacji z większością osób z forum. Dzięki temu taka osoba po prostu jest w stanie patrzyć na niektóre rzeczy z boku.  

W dniu 22.07.2021 o 18:01, Mrs.Fuksiara napisał:

Nie wiem czy będziesz w stanie poradzić sobie z niektórymi osobami, bo była sytuacja w której no pojechałaś, pamiętam, że trochę Cię wtedy poniosło

Napisała ta której nie ponosi xd doskonale powinnaś sobie zdawać sprawę, że czasami emocje biorą górę chociaż osobiście nie przypominam sobie żeby ją "poniosło" a myślę, że bym wiedział :) 

 

Według mnie jest to miła, sympatyczna babka z dystansem do siebie - jak to mówią do tańca i do różańca. 

 

Nie dowiemy się jak nie sprawdzimy, ja jestem za okresem próbnym. 

 

 

@EDIT

 

@ polkes dobrze, że wspomniałeś bo mi umknęło.

 

Otóż właśnie, dziewczyna nawet nie będąc na rangach pokazuje zaangażowanie w sieć m.in pomoc do karaoke. Bez interesownie! Trzeba do też docenić.

 

Jej się nie chciało zakladac kont po forach a reszcie sie nie chcialo ruszyc du*y i spytac czy mogli by w czyms pomoc (jezeli chodzi o konkurs) wiec no. 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tutaj na prośbę wrzucam parę słów od Boskiego.  - z powodu blokady 

 

Cześć z tej strony @ Boski Z Polski
Ja jestem na tak ponieważ Sonia jest jednym z najbardziej aktywnych użytkowników
Nie ma z nikim żadnej spiny
Jest dojrzała

Czas skomentować słowa @ Klusia
Dziewczyno, @ MogatKing od tygodnia dwóch się udziela na forum xD O czym ty w ogóle piszesz? Spójrzmy na przykład @ SkeR, który również napisał podanie z zerową aktywnośćią. To można nadrobić. Nie róbcie z siebie d*****i.

image.png

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

spacer.png

Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji zadanego pytania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem szansy, posty nie są problemem a nabijanie ich na siłę to bezsens z czasem będzie miała te posry. A dlaczego jestem za okresem próbnym? Ponieważ  udziela się  na sb, jest pomocna i miła. Życzę powodzenia

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronachZajmuję to około 2h-3h, zakładanie kont, autoryzacja, pier***lone czekanie na weryfikacje. Tak sam składałem podania, byłem modem na róznych sieciach. I wszedzie jest to scierwo zwane reklamami. Które w moim zdaniu powinno zostać zlikwidowane. Nie wnoszą absolutnie nic, nikomu to niepotrzebne, jest to chyba 1 dział gdzie trzeba robić reklamy. 
Powinno to zostać zlikwidowane. 

W dniu 22.07.2021 o 16:58, The end. napisał:

Twoja aktywność to głównie dział redakcji. Podanie niby estetyczne, aczkolwiek nie powala. Jest za krótkie i w sumie nie zawiera informacji, które by mnie zachęciły do bycia na tak. Pisanie, że jest się bezstronnym  w moim odczuciu to już zwykła głupota, każdy tak pisze i mało kiedy jest to prawda. Masz chęci rozwoju, chcesz zasiadać na stanowisku moderatora, a chęci do przyłożenia się do spełnienia wszystkich wymagań rzetelnie to już nie ma? Reklamy z konta kolegi, bo Ci się nie chce założyć konta, a to raptem 2 minuty. Pełniąc funkcję moderatora też będziesz prosiła o to by kto inny zajął się obowiązkami, które należą do Ciebie, bo Ci się nie chce? Łatwo przyszło Ci prosić kolegi o hasła do kont, jeśli on by Cie poprosił, też byś mu je podała? Ta sytuacja z tymi kontami pozwala mieć wątpliwości co do pozwolenia pełnienia przez Ciebie odpowiedzialnej funkcji moderatora.

Ponadto uważam, że jesteś zbyt pewna siebie, piszesz jaka to jesteś super - całe podanie na tym się opiera.

Jestem na nie.

 

 

Mówiłem o tym wczoraj. Ludzie napiszcie to jak ludzie, a nie takie 2/10 dodam sobie posta.
 

W dniu 22.07.2021 o 16:08, Vixa napisał:

Duże Nie

 

-22 posty ?

- Moderator to przede wszystkim  zaangażowanie, a tobie nawet się kont na reklamy nie chciało robić?

-/+ podanie

 

 

 

Człowieka nie ocenia się tylko przez pryzmat postów na SB moi drodzy użytkownicy :), a sposób działania i zaangażowanie w różnych strefach forum.
Moje podanie również zostało odrzucone z powodu niespełnienia wymagań.  
Miałem tam koło 70 postów. 

Głównie były to posty. Oczywiście jestem bardzo wdzięczny za to,  Dzięki nim mogłem się rozwijać w innych strefach sieci. 


A teraz 

 

Otóż ta pani ma w sobie trochę tej werwy,  wyraża chęć pomocy. Nie tylko w moderacji, ale również nam w konkursach, co aktualnie robi.
W kłótnie się nie wdaję, opanowana, podczas rozmowy z nią stwierdzam "Miła" .  

Więc teraz moi drodzy. Co jest ważniejsze?? Posty czy pomoc. Dla mnie odpowiedź jest oczywista.

 

@SonkaViceMiss teraz do Ciebie.
 

Moderator przede wszystkim nie może bać się hejtu ze strony innych za to co robi lub zrobi.
Przez co będzie podejmował błędne decyzję. Bezpośrednio ujmę bał się robić porządek z tymi zadymiarzami.
Tak samo, nie ma nic po znajomości. Będą dymy, walić wszystkim równo bez pie****enia się z nimi.

Jeśli nie będziesz w stanie zrezygnuj teraz, a jeśli dasz radę to idź w to dalej. 

Kończąc, masz moją aprobatę. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludzka zawiść nie ma granic. Tego się nie leczy. Nie  ma na to żadnej rady - poza taką, by zwyczajnie nie zwracać uwagi na takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Twoje podanie zostało odrzucone ponieważ, nawet po obniżeniu wymagań podstawowych moderatora nie spełniasz ich wszystkich dodatkowo z regulaminu moderatora z sekcji "Moderator musi" nie spełniasz kilku podpunktów, a można było tego doświadczyć na CzatBoxie.
Jeszcze te reklamy wykonane z kont @ Boski Z Polski lub przez niego to chyba jakiś żart... to tylko świadczy o tym jak podeszłaś do sprawy.

ONLY AWP 128TR:  awp.csowicze.pl

b_350_20_0fac0c_15870d_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie