Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Jak wygląda polska społeczność CS:GO na tle świata? Nasz kraj wśród ścisłej czołówki!


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy jak do tej pory nie wiedzieliśmy, jak duża jest polska społeczność w CS:GO. Teraz dzięki stronie Leetify wiemy mniej więcej, jak nasz kraj wypada na tle świata, jeżeli chodzi o ilość graczy.


CS:GO to gra znana na całym świecie i w Polsce ma sporą rzeszę swoich fanów. Jednak nigdy do tej pory nie wiedzieliśmy, jak nasz kraj wypada pod względem ilości graczy na tle świata. Według statystyk strony Leetify, Polska to trzeci kraj na świecie, jeżeli chodzi o ilość graczy CS:GO.

 

Zacznijmy jednak od tego, że dane nie są oficjalne i Valve pewnie nic o nich nie wie. Wszystkie dane pochodzą od Leetify, czyli platformy, która ma na celu pomagać graczom w podnoszeniu swoich umiejętności. Platformie udało się zabrać informacje od siedmiu milionów graczy, którzy grali w meczach analizowanych przez założycieli. Tak o to z danych wynika, że gracze pochodzący z dwudziestu krajów stanowią 70% całej społeczności CS:GO.

 

Według danych pochodzących od Leetify nasz kraj jest na trzecim miejscu, za Rosją i Stanami Zjednoczonymi, jeżeli chodzi o ilość graczy, jaka gra w CS:GO. Co ciekawe tuż za naszym krajem i za podium uplasowali się Brazylijczycy. Natomiast nieco niżej widzimy między innymi graczy z Niemiec i Turcji.

 

sfd.png.56fe7c57b0cfd264971fdd48f73669ae.png

 

Czy możemy ufać tym danom? W pewnym sensie tak, bowiem przeanalizowanie 7 milionów graczy zajmuje sporo czasu, a zarazem stanowi dużą część całej społeczności CS:GO. Ciężko znaleźć podobne badania, bowiem Valve nigdy nie udostępniło takich statystyk, a z pewnością dla wielu byłyby one interesujące. Być może statystyki pochodzę z takich platform jak Faceit i ESEA będą dobrym przelicznikiem, jednak wiemy, że czasami gracze ustawiają sobie inny kraj pochodzenia.

 

ghj.png.77d9e6a48ab7dc48e8b328d6604cba07.png

 

Źródło: izaktv.pl

 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takich ciekawostkach się fajnie czyta.

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • resk1z zablokował i usunął z polecanych ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...