Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z .::Ania;3::.


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

WYWIAD.png
Nasza vicemiss w końcu się odważyła i dała nam się poznać bliżej!
A czy Ty ją znasz?!

c7GE8Me.png.13a5ec7004d07f830715a9796c727809.png
Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
Piękna pani: @ .::Ania;3::.ViceMiss
c7GE8Me.png.13a5ec7004d07f830715a9796c727809.png
IMG_20210316_231103.jpg.fe2e7f3b22feea2fc97556cd2312e4ab.jpg.6c217af76b07cf000479edef622eb428.jpg
c7GE8Me.png.13a5ec7004d07f830715a9796c727809.png
Witam Cię Aniu, miło, że zgłosiłaś się do wywiadu. 
Przedstaw nam się. Ile masz lat, skąd pochodzisz, ile masz cm wzrostu? :)  


Hejo :)  No więc mam na imię Ania xD trudno nie zauważyć :beka: Mam w tym roku 19 lat, pochodzę z takiego zadupia w województwie lubelskim, a jeżeli o wzrost to mam ok.173.

Czy w woj. Lubelskim jest coś wartego zwiedzania, bądź czy masz swoje ulubione miejsce, którym chciałabyś się z nami podzielić? :) 

Raczej nie mam swojego ulubionego miejsca. Jeżeli chodzi o to co można zobaczyć to jest wiele miejsc gdzie warto wstąpić, np. Lublin gdzie jest wiele atrakcji różne muzea, parki, itp. Ostatnio byłam w Ogrodzie Botanicznym UMCS polecam :D  Bardzo mi się tam podobało, wiele na prawdę ładnych i ciekawych roślin, ładne widoczki xD Poza Lublinem również warto odwiedzić Kazimierz Dolny. Tam jest również wiele ciekawych miejsc takich jak muzea, Bulwar Nadwiślański idealny na spacerek polecam xD. Zamki, Parki i ogromny rynek. Bo na moim zadupiu to jedyne, co można zobaczyć to Ruiny Zamku xD Ale też szału nie ma :D  w moich okolicach to tak najlepiej odwiedzić Rezerwat przyrody nad Tanwia bo jest tam cudnie - przynajmniej moim zdaniem - różne szlaki idealne na spacer, spływ kajakowy oraz szumy gdzie się można bardzo wyciszyć moim zdaniem.  Zamość jest też niby takie niewielkie miasto, ale warto tam zobaczyć np. Twierdzę i Rynek wielki w Zamościu oraz Rotundę Zamojską.

 

Opis godny oskara :beka: zachęcasz do zwiedzania! 

Jak aktualnie wygląda Twoje życie, co porabiasz na co dzień, czym się interesujesz? Masz może jakieś pasje?


Hmm moje życie jest dość nudne w sumie xD Na co dzień wiadomo się uczę. Jestem w 2 klasie liceum na profilu psychologiczno-pedagogicznym. Co prawda teraz w tych czasach to jedynie siedzenie w domu przed komputerem xD ale szkoła to szkoła. Jeżeli chodzi o zainteresowania to zawsze mam z tym pytaniem problem. Nie mam jako takich zainteresowań jedynie co to ta psychologia mnie w małym stopniu interesuje, różne choroby typu depresja, nerwica itp. jakie są objawy, przyczyny i jak pomóc xD dziwnie to brzmi ale kręci mnie to nawet :D  Rozumienie ludzkich zachowani czy uczuć... Ale zazwyczaj odpowiadam że nie mam zainteresowań ani pasji xD :D 

Czyli w przyszłości możemy polegać na dobrym psychologu. Jakieś fetysze trzeba mieć haha. Wychodzi na to, że interesujesz się wszystkim po trochu.
Nawiązując do szkoły, co planujesz po liceum? Studia czy praca? :) 


Czy ja wiem :D Mimo, że interesuje się tym nie zamierzam wiązać z tym przyszłości. Miałam takie plany lecz stwierdziłam, że jestem za głupia xD Po liceum jak dobrze zdam maturkę planuje iść na studia. Na początku miała być to właśnie psychologia lecz po dłuższym namyśle zrezygnowałam. Aktualnie planuje iść na Kryminologię. Również ciekawy kierunek moim zdaniem. Chociaż u mnie to różnie bywa bo jestem dość zmienną osobą xD Jeżeli jednak matura pójdzie beznadziejnie pewnie będzie poprawka a między czasie możliwe że jakaś praca lecz nie mam pojęcia jaka xD 

Życzę stabilizacji w takim razie i wytrwałości w dążeniu do celu.
Zatem powiedz nam jaką osobą jesteś? Jakie masz zalety, a jakie wady? Co Ci się w sobie podoba, a co chciałabyś zmienić?


Ojejku xD dobra to jedno z cięższych pytań haha. Jaaa jestem dość dziwną osobą. Ciężko mi to określić xD Jeżeli chodzi o moje zalety i wady to więcej mam tych wad niestety xD Jestem dość chamska czasami, denerwująca, marudna haha konfliktowa bardzo xD. Jestem również bardzo nieśmiała (mimo, że nie widać tego aż tak po mnie) i wszystkim ale to dosłownie wszystkim się stresuje co strasznie utrudnia mi życie przez co tego nie cierpię w sobie xD. Jestem też osobą, która bardzo dużo myśli i analizuje...dosłownie wszystko xD. Nawet teraz odpowiadając ci analizuje każde słowo bo się boje ze coś głupiego pierdolne xDD haha nie polecam ogólnie. Jeżeli chodzi o zalety to podoba mi się to że mimo że chamska jestem (ale to też wiadomo jak ktoś na to zasługuje xDD) to że pomogę każdemu jeżeli mnie potrzebuje i jeżeli przede wszystkim umiem pomóc. A nawet gdy nie umiem to się staram haha. Staram się być też tolerancyjna a tą cechę w dzisiejszych czasach moim zdaniem posiada niewiele osób xDDD Lecz może się mylę xD moje zdanie i to mi też się podoba mimo że czasami nie wychodzi xD Ale staaaaraaam sieee. Co do zmian to całą siebie bym najchętniej zmieniła od wyglądu po charakter xD Chciałabym być owiele lepszym człowiekiem ale no dość ciężka praca przede mną aby to osiągnąć. Jak na razie to jest jednym wielkim niewiadomym bo sama nie umiem określić jaka jestem xD DZIWNA po prostu

To się rozpisałaś kobieto, przynajmniej wiadomo, że jesteś szczera i nikogo nie udajesz. Bycie sobą jest najważniejsze. A zaakceptować siebie musisz, bądź zmienić tak jak chcesz.
 Co cenisz w drugiej osobie? Jakie cechy powinien posiadać Twój przyjaciel/przyjaciółka?


Aj tam mogłabym więcej pisać xD Hmmm myślę że najbardziej cenię szczerość i właśnie tolerancję u innych. To są takie dwie najważniejsze cechy które powinien posiadać mój przyjaciel/ przyjaciółka.

Osoby godne zaufania to w tych czasach niespotykane zjawisko :beka: 
Czy masz swoją drugą połówkę? Jak tak to możesz nam zdradzić kogo?


Ojejku no tak od 2 miesięcy jestem w związku. Po za tym mam również żonę od dwóch lat xD A kto to jest hmm Zenek Martyniuk XDDD
Nie no tak zupełnie poważnie to jest to kolega z którym chodziłam kiedyś do klasy @ GAMBOO ;D

Żona i chłopak. Widzę powodzi sie 😮 
Jakie masz relacje z rodziną? 
Ile masz rodzeństwa?


A no tak haha dziwne że ktoś mnie chce xD :zamyslony: Jeżeli chodzi o rodzinę to nie mam jakichś super relacji. Wypowiedziałabym się bardziej ale jest to temat o którym nie bardzo lubię rozmawiać i w sumie nie wiem co mam napisać xD moja relacja z rodzicami jest dziwna xD A jeżeli chodzi o rodzeństwo to mam 3 braci i siostrę. Jak można się domyśleć ciekawie jest w domu haha zwłaszcza z 5 letnią siostrą taki diabełek 
😈

 

Przynajmniej super zabawa jest z małymi dziećmi! 

Czy myślisz nad własną rodziną?
W jakim wieku chciałabyś mieć dzieci i ile byś chciała mieć? 🙂


Myślałam trochę o tym ale jakoś nie za dużo. Chciałabym mieć max 2 dzieci najlepiej chłopczyka i dziewczynkę😊 A w jakim wieku ? Hmmm tak myślę koło 30 by było git XDD
 

Obyś Ci wyszło tak jak masz zaplanowane! 

Jak wyobrażasz sobie przyszłość, pozostając w kraju czy raczej chciałabyś się przeprowadzić do innego? Jak tak to jakiego?


Myślę, że raczej wolałabym zostać w Polsce mimo że nie zbyt ciekawie tu jest XD nie wyobrażam sobie mieszkać w innym kraju :P 
 

Świat nie jest aż tak straszny! 

Masz swoje motto zyciowe, bądź cytat którym sie kierujesz?


Staram się trzymać zasady "traktuj innych tak jak inni traktują ciebie" xD Pewnie dlatego ciągle wychodzę na wredna sukę  :mniam: xDD

Czy przejmujesz się tym, co myślą o Tobie inni?

Odkąd pamiętam strasznie przyjmuje się tym co myślą o mnie inni. Zawsze sobie biorę do serca wszystkie słowa skierowane w moją stronę i tak na prawdę moje zachowanie czy humor jest zależne od tego xD jak widzę że coś jest nie tak i ktoś ma jakiś do mnie problem to od razu czuje straszny stres i przerażenie... Potem analiza wszystkiego przez ch*j wie ile czasu xD czasami i tygodniami się zamęczam jakimś głupim komentarzem w moją stronę...ale to też zależy kto to jest bo taka osoba w internecie którą nie znam i nie zamierzam poznać to średnio mnie rusza xD Chociaż aktualnie staram się z tym wszystkim walczyć i bliskie mi osoby też starają mi się pomóc z tym i powoli mam nadzieję że uda mi się mieć, że tak powiem wyjebane we wszystko i wszystkich xD

 

Czasami warto być twardym, a zwłaszcza w internecie. 

Czy posiadasz zwierzątko? Jak tak to jakie? Może nam pokazesz?


Mam 3 koty, psa i dwa myszoskoczki. A no mogę pokazać :D 
 

Spoiler

125934580_660842177949101_4663098743236356103_n.thumb.jpg.1c040cf549a7aa019d8764fd223d2a2c.jpg176162540_1169201736834387_5530171234237565077_n.thumb.jpg.1820b153cd3f27c23560967b305d1907.jpg176168462_264675685385700_4695766182265155146_n.thumb.jpg.d1963c7721295c80e79082610c48ed4b.jpg


Słodziaki :D 
O czym marzyłaś jako mała Ania?


Taka mała Ania to miała wiele marzeń lecz nie wszystkie pamiętam:beka: Marzyłam o tym aby mieć gitarę, to było takie moje pierwsze marzenie które nawet spełniłam bo miałam dwie gitary ale do tej pory nie umiem grać :beka: :beka:Marzyłam też o wyjeździe do Hiszpanii i do teraz jest to moje takie jedne z większych marzeń. Tak jak chyba typowa dziewczyna marzyłam żeby mieć chłopaka:beka:a najlepiej takiego Leona z Violetty XDDD Chciałam również zostać tancerką albo piosenkarką typowo haha potem policjantką lekarzem itp.:beka::beka::beka: Mała byłam głupia XDDD

 

Ulala, trochę tego było. Z wiekiem wszystko się zmienia. 

A o czym marzy duża Ania? Pomińmy fakt wyjazdu do Hiszpanii.


Aktualnie za dużo tych marzeń nie mam. Chciałabym zdać maturę i dostać się na studia przede wszystkim oraz nauczyć się grać na pianinie/fortepianie.
 

Powodzenia w realizacji planów i marzeń! 

Jaka jest Twoja ulubiona pora roku, za co ją lubisz? :D 


A dzięki dzięki :beka: <3 
Moja ulubiona pora roku to wiosna ponieważ nie jest ani za zimno ani za gorąco :beka: Tak idealnie według mnie. Po za tym w wiosnę jest pięknie, kwiaty kwitnął i jest kolorowo  :beka: Dzień jest dłuższy to też plus chociaż ja preferuję noc :zzz: :beka:

Nocny marek :beka:
W jakie gry prócz Cs'a jeszcze grasz?

Raczej w żadne ja to tylko cs :beka: chociaż znowu wczoraj zaczęłam grać w Minecrafta i pewnie trochę się wciągnę więc Cs i Minecraft tylko :beka:

 

Rozumiem, klocki haha 🙂 

Jak trafiłaś na sieć?


Już dokładnie nie pamiętam jak to było :beka: od jakichś 5 lat może znam stąd Małolata i Spirytusika i siedziałam z nimi na discordzie bo mnie zaprosili. Pewnego dnia stwierdziłam że pogram sobie na arenkach i spodobało mi się wsm xD fajna atmosfera i wgl fajnie się grało więc stwierdziłam że założę konto na forum. Oczywiście po jakimś czasie mi się tu spodobało i zostałam na dłużej ;D Jakoś tak to było :beka::beka:

Fajnie, że jesteś z nami! 
Z kim z forum masz najlepszy kontakt?


Z forum najlepszy kontakt mam z @ Ringo . Trochę się już znamy i bardzo dobrze moim zdaniem się dogadujemy.

Chciałabyś posiadać jakaś rangę na forum? :D 

Aktualnie chyba nie. Chociaż był czas gdzie myślałam o złożeniu podania na Redaktora :beka: Po dłuższym namyśle jednak stwierdziłam, że to nie dla mnie. Potem myślałam o adminie Ts3 albo Discorda lecz też stwierdziłam że to bez sensu i totalnie nie dla mnie:beka:  Tak że żadną :D Chyba, że zasłużony bo ma fajny kolorek xD

Zachęcamy do redakcji 🙈
Co podoba Ci sie na forum, a co byś chciała zmienić?


Hmmm nie mam pojęcia xD Zmienić raczej nic bym nie zmieniała, chyba że niektóre osoby ;> xD A co lubię hmmm...Prawie wszystko xD nie no nie wiem jak na to pytanie odpowiedzieć  :beka:🤡
Jak są dramy hyhy XDDD

Dymy dymy ;> też lubie xD
Dobrze na sam koniec szybkie strzały. 
Ulubiony kolor? 

Czarny.
Wolisz wieś czy miasto? 
Miasto.
Ulubione słodycze? 
Czekolada. 🍫
Jakiej muzyki słuchasz? 
Wszystkiego po trochu.
Rozmiar buta?
40.

Chciałabyś kogoś pozdrowic bądź cos od siebie dodać?

Hmmm chciałabym pozdrowić każdego na forum :beka: <3  POZDRAWIAM <3  i dzięki za wywiad :D 

Również dziękuje i pozdrawiam ❤

c7GE8Me.png.13a5ec7004d07f830715a9796c727809.png
Za błędy przepraszam :D<3 
c7GE8Me.png.13a5ec7004d07f830715a9796c727809.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad super, ale za dużo "xD"

 

19 minut temu, Ringo napisał:

Kozak wywiad, niczego się nie dowiedziałem nowego, ale reszta użytkowników moze czegoś więcej dowiedzieć się o naszej kochanej Ani :pepelove: 

O Anii xD, bo się tak przedstawiła. Zapomniałeś o przedrostku "xD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak wywiad, niczego się nie dowiedziałem nowego, ale reszta użytkowników moze czegoś więcej dowiedzieć się o naszej kochanej Ani :pepelove: 
@ P00F ojejku ojejku nie ze**aj się :kappa: 

Edytowane przez Ringo

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wywiad całkiem przyjemny. Obie Anie postarały się, by było co czytać :D może i za dużo tych emotek ale wydaje mi się że to wynika po prostu z przyzwyczajenia, bez emotek byłoby sucho :P

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • jokerek23 zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie