Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa propozycji :Wgranie nowych map.

2. Opis Propozycji :Obecnie mapy nie wliczając kilku grywalnych na których faktycznie można przyjemnie poprowadzić są okropnie nudne, denne, małe, w obecnej puli 70% map zostaje odrzucona i ciągle grane jest stałe parę map, reszta jest zmieniana z miejsca z powodu braku chęci do prowadzenia na mapach gdzie jest samo terarium.

3. Co według Ciebie Wniesie Ten Plugin? :Odświeżenie puli map wniesie trochę nowych doświadczeń, zabaw oraz przyjemnych chwil dla graczy.

4. Link do Mapy/Pluginu/Zabawy/Piosenki:

Obecnie wrzucam sam temat, inni gracze niech się wypowiedzą + miło będzie jak podrzucą swoje mapy, dodatkowo jeżeli jest problem jakiś z dodawaniem nowych map to niech to administracja zaznaczy, proponuję też wypisać tutaj niechciane mapy do wyrzucenia w celu zrobienia miejsca dla nowych, te też możecie podawać.

 

Ja swoje propozycje wrzucę około 21, teraz niech reszta się wypowie, dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, do tego trzeba usiąść chwilę i przeanalizować mapy, które są zbugowane. Są takie gdzie gracze nie moga wejść na serwer bądź nie respią się wszyscy tylko część graczy więc takie to są do usunięcia. A z map, które MEGA BARDZO chciałbym zobaczyć na serwerze:
Te dwie pierwsze oasis i snow to tez są dwie z najbardziej znanych map w historii serwerów JB. 
jb_oasis - ta mapa to największy koocur i przede wszystkim grana za małolata https://gamebanana.com/maps/173381
jb_snow - tez super mapka, która byłaby często grana https://gamebanana.com/maps/155405 i przede wszystkim to klasyk z dzieciństwa 
jb_cartoon - tez grana za małolata i tez zajebista jest co robic https://gamebanana.com/maps/163089
jail_arizona - tez klasyk https://gamebanana.com/maps/155315

i teraz jedna z fajniejszych map ze wszystkich jb_beauty https://gamebanana.com/maps/211143 tutaj jest fest co robić
no i ostatnia mapa, która jest absolutnie wyczynem do ogarnięcia więźniów z powodu dostępności broni i ucieczki czyli https://gamebanana.com/maps/159750 jail_budyn
grana za dzieciaka tez. Ogólnie to takie jak miałbym wybrać 3 mapy z tych co podałem to jb_oasis konieczność, do tego jb_beauty i jail_budyn. Fajnie jak by każda z tych map ujrzała światło dzienne na serwerze. Pozdrawiam i za niedługo podam też kilka map, które ewidentnie są zbugowane lub nie są grane i ciągle zmieniane a takich kilka jest. 
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie było pisane na temat map i efektu nie ma. Nazwijmy rzecz po imieniu, gó**o jest robione i serwer staje się zaniedbywany. Nie wróży to nic dobrego. Wystarczy parsknąć śmiechem, gdzie np. mój temat z 3 nowymi mapami stoi od miesiąca bez jakiegokolwiek odezwu.

 

@ kondzio777 jb_oasis i jb_snow odpadają od razu z powodu limitu modeli.

jail_arizona na serwerze z tymi dodatkami? Przemyślałeś to?

jail_budyn po co? Chyba tylko pod eventy

 

Ja od siebie dam tutaj do tematu 4 klasyki:

 

Dać możliwość głosowania na wgrane mapy, które nie są dodane do puli map, m. in. jailbreak_perineum, jb_community, jb_flyhigh_v3.

 

Co do zbugowanych map to na pewno trzeba usunąć jail_gameworld_v1 oraz jail_kabus_darkcity.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopakom wyżej za odwalenie za mnie roboty i wypowiedzenie się, na dany moment prócz map wyżej zarzucam jedną, moją ulubioną.

https://gamebanana.com/maps/188583 - jb_ard

 

Znajduje się tutaj ogrom ciekawych miejscówek, battle royale, familiada, wyścigi taczek, tory przeszkód i wiele innych różnorodnych zabaw, mapa idealna, do ogarnięcia prosta przy lekkim wysiłku CT, dla każdego coś się znajdzie na tej mapie, z dedykacją dla csowiczowych koneserów sportów ekstremalnych na JB.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...