Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ona&On


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

12.png.960f68a18ca76f23a7aabd7a7b3d0809.png

Świat widziany oczami kobiety a oczami mężczyzny może być naprawdę odmienny. 
Oczywiście widzenie zależy nie tylko od układu wzrokowego, ale także skupiania, aktywności mózgu czy nastawienia. 
Biologiczne różnice między płciami, trochę odmiennej anatomii, niewielkie różnice w budowie mózgu, kultura i wychowanie.

Nie da się ukryć, że mężczyźni i kobiety różnią się od siebie. Sprawdźmy zatem, jak @ Klusia i @ jokerek23 odpowiedzą na następujące pytania.

 

 

1. Gdyby podróże w czasie były możliwe i spotkał/abyś siebie samą/samego sprzed
5 lat, to jaką byś sobie dał/a radę?

2.Gdyby ktoś opłacił Ci przejazd i nocleg, to gdzie chciał/abyś pojechać?
3.Jaką jedną rzecz zabrał/abyś na bezludną wyspę. Dlaczego?

 

@ Klusia

1. Gdyby faktycznie coś takiego istniało i mogłabym spotkać siebie sprzed 5 lat i coś sobie powiedzieć to na pewno brzmiałoby to następująco: "Szanuj i kochaj swoich najbliższych, bo strata zaboli mocno".

2. Myślę, że pewnie takiej sytuacji nie będzie, hahaha, ale jeżeli już ktoś by tak zadeklarował to wybrałabym Norwegię, ponieważ ten kraj jest dla mnie tak bardzo fascynujący i ciekawy, że marzę o zwiedzeniu go już od dawna!

3.. Na bezludną wyspę - skoro chodzi o RZECZ - zabrałabym telefon, może i nie miałabym ładowarki, ale chociaż przez jakiś czas miałabym kontakt z innymi, chociaż.. mogłabym zabrać też książkę żeby się nie nudzić, jakąś taką konkretnie treściwą, która zajęłaby mi z miesiąc. 

 

@ jokerek23

1.Zastanawiaj się pięć razy zanim podejmiesz decyzję i zrobisz coś głupiego. Każdą decyzję przemyśl, ponieważ nigdy nie wiesz jakie mogą być jej skutki.. Staraj się uczyć na błędach i nigdy nie wchodź drugi raz w to samo bagno.

2.Chciałbym pojechać do USA lub Kanady bo to jest moje największe marzenie. Przede wszystkim fascynuje mnie to jak wielkie to są kraje i ile wspaniałych rzeczy można tam zwiedzić. W USA chciałbym na pewno w końcu stanać na times square i poczuć się jak prawdziwy nowojorczyk.

3.Zapalniczka, która ułatwiła by mi rozpalenie ognia i przygotowania ciepłego posiłku. Również dodatkowo przydałoby mi się to, aby przygotować sobie ognisko przy moim schronieniu, dzięki czemu mógłbym się ogrzewać i nadawać sygnały dymne proszące o pomoc ;).

 

 

 

 

Dziękuję @ Wiro za grafikę, @ Klusia, @ jokerek23 za poświęcony czas. Miłego czytania :witam:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że zaskoczyłaś mnie tym artykułem :D Myślałem, że to jakieś zwykłe pytanka do jakiegoś sprawozdania czy coś a tu taka fajna niespodzianka.. Fajnie to wyszło i dziękuje, że mogłem w tym uczestniczyć ^^.

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Gdzieś mi na początku polegla składnia zdań, ale mimo wszystko super inicjatywa ;p coś typu szybki wywiad w 3 pytaniach 😂😂

 

@ misiek223ViceMister nie bądź taki jak KTOŚ😂 ja się nie czepiam, ja złote rady daje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał:

Gdzieś mi na początku polegla składnia zdań, ale mimo wszystko super inicjatywa ;p coś typu szybki wywiad w 3 pytaniach 😂😂

 

We się nie czepiaj :pepekiller: ;d

 

Ładna praca ++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie