Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Ksiądz


promykos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: promyk

 

Nick gracza oskarżonego: Ksiadz W Swoim Rodzaju

 

Powód skargi: kill za rzekomo nieudane wykonanie polecenia.

 Przechodząc do sedna, wyglądało to tak, że piękny admin Ksiądz W Swoim Rodzaju podczas swojego prowadzenia wydał polecenie aby wejść na wieże i wykonać prosty skok do wody (można było używać skoków), tak więc owy skok wykonałem przy czym, w powietrzu używając mojego podwójnego skoku z VIPa trafiłem idealnie do wody bez żadnego problemu. Oskarżony zabił mnie za to, że podobno widział jak upadłem na ziemie i przebiegłem sobie do tej wody co jest w ogóle jakąś abstrakcją. Pół serwera widziało moje wykonanie i kilka osób pisało, że trafiłem normalnie. Ja po tym jego killu na mnie wszedłem w dyskusje z nim bo próbowałem wyjaśnić mu to, na spokojnie, bez żadnej kłótni. Na co on odpowiedział, że mam go nie wkurzać i że on wszystko widział. Nie chciał na spokojnie tego wyjaśnić tylko powiedział, że jak coś mi się nie podoba to mam pisać skargę, tak więc jestem zmuszony żalić się w tym temacie. Po drodzę jeszcze mnie straszył banem co jest mega śmieszne. Jeżeli mogę wydać swoją opinie to owy adminek nie nadaje się do przesiadywania na tej posadzie z prostego względu - dla niego gracze są nikim i zawsze się wywyższa tym, że ma większe predyspozycje. Nie tylko moim zdaniem, to luźna opinia moja i ludzi. Prawie zawsze podczas jego obecności jest coś nie tak, związane stricte z jego osobom. Nie pisze skarg na nikogo, zazwyczaj mam w du**e krzywe akcje ale jest to mega rażące kiedy chcesz się dogadać w prostej sprawie na spokojnie z po części 'głową serwera', a on nie szanuje Ciebie za każdym razem. Ksiądz ma w zwyczaju nie patrzyć na to co robi, a dopiero później myśleć. Skoro jest zawsze taki idealny i pewny siebie, a inni są źli no to coś jest nie tak. Pzdrawiam.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2102151640-jail_finishim_b1-1613403600-1613405820.zip

 

Czas zdarzenia: 17:00 +/- mapa jail_finishim_b1 ( 3 runda, 2 minuta albo 3) 

Edytowane przez promykos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta.. 

Bylem na wieży gdzie widziałem wszystko 

Skoczyłeś na dol uderzyleś o krawędz oczka wodnego poczym wszedleś . 

Dlatego cie zabiłem Ludzie to jest tyylko gra Nie chcecie mnie na admina trudno to że wykonuje swoje obowiązki to nie moja wina że jestem sprawiedliwy .. 

Nie bede faworyzował z @ Nzy Na zabawie sprawdzalismy dla zabawy czy można to zrobić bez użycia spadochronu i sie da oraz bez skoków .. tylko trzeba umieć .. Pozdrawiam 

 

@ promykos nie dodawaj posta. Tylko edytuj pierwszy. 

Ja z gory widziałem jak uderzyles o krawędz okregu z woda i wskoczyles do wody.  Dlatego cie zabiłem 

Nie bede dyskutowal opiekun to sprawdzi i sam zobaczy ..

 

A to ze jestem surowy bo taki juz jestem nie bede sie wdawal w dyskusje dlatego to powiedzialem a jeśli nie umiesz tego uszanowac to trudno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Skoczyłeś na dol uderzyleś o krawędz oczka wodnego poczym wszedleś. "

~

Rozumiem, czyli teraz zmieniasz swoje widzenie na ta sprawę. Pisałeś, że odbiłem się od ziemi, dostałem dmg, po czym sobie wszedłem do tej wody jakby nigdy nic. 

 

Wiesz.. Tutaj nie chodzi o to czy ktoś Ciebie chcę na admina czy też nie. Oczywiście, to jest tylko gra epoki kamienia łupanego ale skoro spędzamy razem czas na serwerze to szanujmy się i wykażmy chęć porozumienia w tak prostej sprawię. Jesteś Adminem, masz flagi, ja to doskonale rozumiem. Może i chcesz być sprawiedliwy, przy czym jesteś bardzo surowy ale uwierz, że to iż jesteś w posiadaniu jakiś udogodnień i sprawujesz wartę na serwerze nie upoważnia Cie do tak żałosnych zagrywek. Grozisz mi banem za chęć porozumienia się z Tobą, halo. Zawsze nie da się z Tobą dogadać, w żądnej sprawię. Gdy ktoś coś do Ciebie napiszę, nie kontrowersyjnego to Ty od razu reagujesz jakby Ci co najmniej próbowali zabrać obiad. 

 

" Nie bede faworyzował z @ Nzy Na zabawie sprawdzalismy dla zabawy czy można to zrobić bez użycia spadochronu i sie da oraz bez skoków .. tylko trzeba umieć .. Pozdrawiam  "

~

Nie mam pojęcia o czym piszesz.. Owszem sprawdzaliście czy można zrobić to bez użycia spadochronu i bez skoków, ponieważ chcieliście najpierw żebyśmy wykonali skok bez użycia mocy, czysto. Po czym zrezygnowaliście z tego i można było używać skoków, ja to wykorzystałem i trafiłem idealnie co było widać gołym okiem. Twoja formułka z 'spadłeś na ziemie, dostałeś dmg po czym sobie wszedłeś do wody' jest śmieszna i mnie bawi. Może dlatego, że kogoś nie dażysz sympatią skłania Cie do oszustwa, kto wie. Również pozdrawiam. 

 

___

 

@ KsiadzTenSam 

"Ja z gory widziałem jak uderzyles o krawędz okregu z woda i wskoczyles do wody.  Dlatego cie zabiłem 

Nie bede dyskutowal opiekun to sprawdzi i sam zobaczy .."

~Oczywiście, że tak.

 

"A to ze jestem surowy bo taki juz jestem nie bede sie wdawal w dyskusje dlatego to powiedzialem a jeśli nie umiesz tego uszanowac to trudno "

~Aspołeczny admin serwera, ciekawe.

Edytowane przez promykos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku należy pamiętać.
Każdy popełnia błędy, jednak każdy powinien umieć się do nich przyznać, publicznie również.
A nie iść w zaparte do samego końca trzymając się swoich racji.

 

Rozmowa z księdzem została przeprowadzona. Następnym razem zostaną wyciągnięte poważniejsze konsekwencje.

 

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie