Skocz do zawartości

Zablokowane Dodanie działu odnośnie motoryzacji


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochanie w ten niedzielny lutowy dzień :). Przychodzę dzisiaj do was z taką propozycją odnośnie dodania kolejnego działu na forum, jakim jest dział odnośnie motoryzacji lub ewentualnie kącika użytkownika w którym będziemy mogli porozmawiać sobie o samochodach lub ewentualnie dział, w którym  będziemy mogli sobie porozmawiać o pierdołach bo mam wrażenie, że nigdzie takiego działu nie ma. Bardziej chodzi mi tutaj w zasadzie o dział w którym np. będziemy mogli pokazać swój samochód, podzielić się opiniami lub ewentualnie poradzić się w temacie swojego samochodu. Czy byłaby możliwość dodania takowego działu? W zasadzie chodzi mi tutaj głównie o motoryzację, jeżeli byłaby taka możliwość mógłbym zająć się moderowaniem takiego kanału, ponieważ bardzo lubię motoryzację i interesuję się tą tematyką. Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywny odzew :)

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

Dział nie jest tak potrzebny jako dodatkowy dział, a jedynie można dodać go w kategorii " Offtopic ". 
 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie