Skocz do zawartości

 ub Skarga na gracza


Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Admina/Gracza: Gracz
Twój nick: RAPIDO.
Nick osoby, którą oskarżasz:  SmurfikCSL :)
Steam ID/IP osoby oskarżonej:  Brak
Data i godzina (jeżeli nie pamiętasz to nie musi być): 11.01.2012, około godziny 12.
Opis sytuacji: Kolega coś strzela zazwyczaj ale nigdy jakoś nie ma takiego info podczas wieczornych sesji gdy admini są online. W dodatku na demko widać jak w pewnych przypadkach wychodzi idealnie wcelowany w przeciwnika i nie musi nawet robić żadnej korekty w celowaniu. Wszystko opiszę niżej. 


Dowody (Screeny/Demko):

http://ehltv.hltv.org.pl/srv56832/HLTV-2101111219-css_mirage.dem.zip

 

3:03 - zaczyna wychylać zza skrzynki idealnie wcelowany w przeciwnika przy rampie.

3:15 - biegnie by rozbroić bombę i wszystko tu gra, do momentu gdy wbiega do kuchni i stwierdza, że przeskanuje skrzynię.  W pewnym momencie słychać kroki przeciwnika - też fakt ale biorąc pod uwagę całe demko to chłopak raczej większość meczu nie słyszy kroków. To może być fart ale grając jeden na jeden raczej nikt nie robi hałasu w okół siebie. 
6:22 - Tak, niby wiedział gdzie jest przeciwnik ale znowu wychodząc był wcelowany prosto w niego. 

7:15 - Ponownie, od razu wcelowany. Kto tak wychyla zza rogu? 

9:27 - Wie, że przeciwnik jest w dywanach, pilnuje go - to bardzo dobra reakcja. Ale co to za zerknięcie w lewo? Po co tam celował? No może w rogu ekranu przez skrzynkę pojawił się drugi przeciwnik, a on zadziałał impulsywnie i ruszył tą myszką na drugiego oponenta po czym stwierdził, że nie i wrócił celownikiem na dywany. 

9:36 - czy ten flash przypadkiem nie wybuchł tuż przy jego twarzy? A on nadal oddał idealny strzał w dodatku przez smoke, który jak widać na demku był całkiem udany.

10:57 - Tutaj też ewidentnie wybiega od razu wcelowany w przeciwnika.

11:57 - totalnie pewny, że nikt mu nie wyjdzie z żadnej innej miejscówki jak z dywanów

14:31 - Wychodzi w celowany w przeciwnika. Mógł słyszeć, że są na bombsite ale i tak wybrał celowanie na CT? Po zabiciu pierwszego jeszcze przez ścianę wcelował się w drugiego i dopiero wychylił. 

19:28 - Analogiczna sytuacja co przy 10:57. Tym razem nawet nie zerka na lewą stronę tylko od razu wali na skrzynki. W dodatku chłop próbuje przeskanować przeciwnika dokładnie w miejscu, w którym on jest. Nie tyka nawet skrzynki po lewej.

 

Podsumowując. Gdy oglądałem całe demko część akcji była nadwyraz dobra i te wymieniłem na górze. Pozostałe jego akcje są dziwne, bardzo słabe - patrzenie w środek ściany bez wyraźnego powodu, ewidentne nie słuchanie kroków itp. Według mnie wallhack był włączany i wyłączany lub gracz udawał, żeby nie zostać łatwo wykrytym.

 

Proponowana kara: Banicja oczywiście

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

03:03 - Typ strzela chwilę wcześniej i zabija typa z jego drużyny. Nic nad zwyczajnego miał prawo słyszeć i wiedzieć - za pewne poszczęściło mu się z wychyleniem. -b
03:15 - Przeto typa słychać w czym problem? -b 
06:22 - Cofasz dokładnie do 06:21 i słychać jak podnosi pakę / broń. Nie wspomnę o fakcie że typ z jego drużyny umiera. Wie dokładnie skąd strzela - nic specjalnego :v -b
07:15 - Słychać dźwięki. Nie wspomnę o tym HE którego tam typek rzucił. -b
09:27 - No nie wiem może dlatego że typa słyszy? Znowu nic specjalnego. :v -b
09:36 - I co związku z tym? Miał zwykłego farta i wiedział wszystko co się dzieje za nim dostał smołka i flesza na pysk. Celownik również był już ustawiony na dywany - wystarczyło strzelać po fleszu. -b
10:57 - Normalne wychylenie. -b
11:57 - Chwilę wcześniej słyszał strzały. Już nie wspomnę o tym tupaniu typa na dywanach. -b
14:31 - Przeto wszystko słychać. -b
19:28 - Skoro widział gdzie jest to czego się spodziewasz? -b

Nic specjalnego i wszystko do wyjaśnienia. W wielu sytuacjach po prostu wszystko słyszał - więc nie widzę powodu do zbanowania gracza. 
 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...