Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Admin

Uważam że wygląd jest ważny, jednak nie najważniejszy. Coś, co jest dla nas ładne, jest dla nas atrakcyjniejsze. Przykład? Jedzenie - bardziej jesteśmy skłonni zjeść potrawę, która wygląda estetycznie i kolorowo, niżeli jest wymemłana na talerzu i wygląda jak kupa. Podobnie jest z relacjami ludzkimi. Najpierw ludzkie oko zwraca uwagę na wygląd - jednak nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, gdyż tak naprawdę charakter opisuje człowieka. 

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Wygląd w małej części wpływa na relację między-ludzką. To dzięki temu, możemy wywnioskować, czy ktoś szanuje swoje ciało czy po prostu je krzywdzi. Nie twierdzę, ani nie zaprzeczam tego, że wygląd jest ważny, ale jedno powiedzieć mogę to charakter kształtuje całego człowieka.

sygna.png

Aktualny Junior Admin Sieci Csowicze.pl

Specjalista IPS'a a także Pomoc Techniczna Sieci.

♛  Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp

♛ Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamać Twojego 'szyfru'.

♛ Zaczynając rozmowę przedstaw się i od razu przejdź do konkretów.

♛  MOJE WIERSZE  ♛

————————————————————

DEDYKACJA DLA PRZYJACIÓŁ -  KLIK

DEDYKACJA DLA KLUSII i QUARDASA - KLIK

DEDYKACJA DLA DOMINIKA [PAN TRUSKAWA] - KLIK

————————————————————

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

To zależy do czego. Ważny jest jeżeli ubiegasz się o jakąś pracę która właśnie tego wyglądu wymaga itp 

Tak to uważam, że wygląd nie ma większego znaczenia. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście,  że jest ważny,  to wynika z psychologii i biologii.

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi

nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem gdyż iż ponieważ wygląd jest ważny natomiast nie najważniejszy. Ważniejsze moim skromnym zdaniem jest to 

49 minut temu, CwaniaK # napisał:

to kto co ma w głowie

:))

image.png.9d8a87e6985a4b3c90ccc8565228e5c9.png

PIONKI CS1.6.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...