Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wielu rozpoczęcie nowego roku obfitowało w różne niespodzianki,  niestety nie dla każdego były one dobre.

Z pewnością lokalne ptaki,  zamieszkujące Rzym i jego okolice mogą zaliczyć się do grona pechowców. A to wszystko za sprawą fajerwerków. Wielu mieszkańców oraz ekologów próbowało wymusić na władzach miasta zakaz sprzedaży materiałów pirotechnicznych, by chronić zwierzęta przed ich zgubnym wpływem. Pojawiło się rozporządzenie,  które zasadniczo nic nie dało.  

Dlaczego? Ponieważ burmistrz Virgini Raggi wydał je 1,5 godziny przed północą, gdzie przez ten czas niemal nikt nie zdążył się z nim zapoznać i każdy był już obładowany racami, rakietami itp.

Efekt świętowania nowego roku było widać już po kilku minutach, gdy na mieszkańców, z nieba zaczęły spadać martwe ptaki, które zostały zdezorientowane przez światła i ogłuszone  przez huki wystrzałów.

 

Jedne w amoku zaczęły się rozbijać o domy lub o siebie nawzajem, inne wpadły w linie wysokiego napięcia i dosłownie się usmażyły. Kolejne po prostu zmarły w locie w wyniku zawału serca spowodowanego inensywnym stresem i strachem. W sumie zginęło kilka tysięcy ptaków, a mieszkańcy mogli uświadczyć takich widoków.

113511625-1257bbe7-16ce-4f3b-8ca5-524ec5

 

Ekolodzy za tę bezsensowną śmierć obwiniają burmistrza, który mocno spóźnił się z zakazem dla petard.

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to przysłowiowi debile. Moim zdaniem sylwka powinno świętować się bawiąc przy muzyce i alko. a nie wypierdalając w powietrze pieniądze. Owszem jest to jakiś znak zabawy z naszej strony ale czy nie można by tak odpalić jednej petardy tak 4FUN? Powyższe nagranie pokazuje nam, jak zwierzęta na to reagują. Jest to strasznie smutne i zarazem przerażające..

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas,  jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie. 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...