Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Admina


xdxdjdjd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Scofield

Nick gracza oskarżonego: NecroMary
Powód skargi: Gość nie wie co mówi i to nie pierwszy raz, takie osoby powinny mieć bana na CT a nie zostawać adminami XDDDD

Normalnie nie pisze skarg, ale ten osobnik mnie irytuje i to bardzo, wpierdala się do tego ct od razu na starcie mapy nie dając możliwości wejścia innym i pi*****i jak potłuczony niczym autysta. Widać, że chłop dostał pierdolca od tego siedzenia przed kompem 24/7 bo nie potrafi zapamiętać rzeczy które powiedział pare sekund / minut wcześniej. Gram na tym serwerze niedługo a widzę, że wiele osób go linczuje. Impuls który spowodował napisanie skargi - Dał bezruch do odwołania i zapomniał je***y po 15 sekundach, kule w pape dostałem i poszedł na mape z innymi na wyjebce, to chyba jakiś rekord. Nie chce mi się więcej pisać, obejrzyjcie pare demek co ten chłop robi i tyle.

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):  Demo możecie pobrać Sobie a świadków nie mam, bo przecież każdy ucieszony że w morde kuli nie dostał i biegnie dalej a chóóój przygodo
Czas zdarzenia:  19.12.2020 około 14:10

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od buta trzeba banować na CT, skoro inni mogą dostawać bany za jednego FK to czemu admin nie, właśnie... ADMIN xD Ten sam który ostatnio dawał bana na słowo. 

@MqeYVua.png Scofield 

http://800388.node28.pukawka.pl 

tu masz link do demek ale chyba chodzi o to 

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2012191404-jail_minecraft_v3-1608383040-1608383100.zip 

z mapy jail_minecraft_v3

 

Nie są to nowiny z serwera a standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cała banda davidków, necromarów, izerów i nieznanych to jakieś nieporozumienie

słyszałem, że wygrali losy na loterii, nie chciałem wierzyć, ale jak zobaczyłem ich młyn to prędko zmieniłem zdanie

 

3 z nich jak zaczynają grę to wsadzają mikrofon do odkurzacza, żeby wkurwić więźniów

ten davidek i izer to są jeszcze jakieś dzieciaki, konfliktowi, ze ho ho, jeden to mnie nazwał nawet idiotą, a później spami Kultura na czacie

 

a no i zapomniałem o tym dexisie, chłop tak samo nie ma pojęcia w byciu adminem,  non stop spami na tym @@ bo ma pytanie do jakiegoś admina, niech przestanie i przeczyta słownik ortograficzny

 

w ogóle chłopom odbiło coś we łbie i nie wiedza co to jest poczucie humoru i zabawa na serwerze, który służy do tej "zabawy", każdy siedzi z czymś w miejscu gdzie słońce nie dociera, nie wiem może to przez jakieś rygor, który nadaje właściciel, a może tacy są

 

 

 

@ xNieznanyudajesz? jak tak to dobra gra aktorska 🤡

 

Edytowane przez Pulsefire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie zabłysnąć tekstami, polecam udać się na pogadankę do magicala, albo rafonixa. Teksty na podobnym poziomie. 
To forum, nie chlew, więc zachowujcie kulturę. 
Co do  zażaleń, Temat wpychania się do Ct  przez adminów i banowania za 1 FK zostanie poruszony na dzisiejszym zebraniu. 

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie