Skocz do zawartości

Zablokowane BAN ZA NIC


KOCIAK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*KOCIAK
IP / Steam ID*STEAM_1:1:538559394
Admin banujący: takko
Data i godzina otrzymania bana*11-22-20 13:36
Runda: Nie Pamietam
Serwer*: ONLY AWP
Powód:  "CHEATY"
Link do demka*:  NIE WIEM SKAD TO WZIAC
Wycinek z konsoli*: nie mam
Krótki opis sytuacji*:  Nie pamietam

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ takko Zapraszam do wypowiedzi oraz rozpiski demka.

 

 

Cytat

Nie mam demka, ale mam coś co powinno zainsteresować, był również Shiroo na miragu wtedy twoj koleszka napisal takie coś "Odbanuj go już nie bedzie cheatował" Czyli co teraz, nie trzeba nawet demka rozpisywać haha

 

To nie jest wystarczający powód aby gracz nie otrzymał UB.

Proszę o rozpiskę demka z meczu, w którym gracz dostał bana - [LINK DO POBRANIA]

Edytowane przez Shiroo

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam demka, ale mam coś co powinno zainsteresować, był również Shiroo na miragu wtedy twoj koleszka napisal takie coś "Odbanuj go już nie bedzie cheatował" Czyli co teraz, nie trzeba nawet demka rozpisywac haha

 

 

Po lekcjach rozpisze

Jedna akcja ktora zaswiadczyla o banie, wedlug mnie 

02:37 - lecisz ręką za nim przez sciane nagle przeskakuejsz ręką za innym graczem, ta akcja wystarczy

Tutaj sie zatrzymales image.thumb.png.2483a7c3921fc871d55c13d3cf1bb98f.png tutaj leciales za nim , tak uchwyciilem screena, i nagle odpusciles go patrzac na lewo, to nie zbyt normalne nie uważasz?

Jesli ban nie sluszny przyjmuje wszystko na klate

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, takko napisał:

Nie mam demka, ale mam coś co powinno zainsteresować, był również Shiroo na miragu wtedy twoj koleszka napisal takie coś "Odbanuj go już nie bedzie cheatował" Czyli co teraz, nie trzeba nawet demka rozpisywac haha

 

 

Po lekcjach rozpisze

Jedna akcja ktora zaswiadczyla o banie, wedlug mnie 

02:37 - lecisz ręką za nim przez sciane nagle przeskakuejsz ręką za innym graczem, ta akcja wystarczy

Tutaj sie zatrzymales image.thumb.png.2483a7c3921fc871d55c13d3cf1bb98f.png tutaj leciales za nim , tak uchwyciilem screena, i nagle odpusciles go patrzac na lewo, to nie zbyt normalne nie uważasz?

Jesli ban nie sluszny przyjmuje wszystko na klate

Jak napisales to byla jedna akcja. Po jednej akcji dostałem bana ? No prosze Cie. A ta akcja no lucky co moge powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Podana akcja nie jest wystraczająca aby ban pozostał. Rozpiska na bana musi zawierać min. "3 spalone" akcje (przez spalone rozumie się akcje , które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia). Jeśli nie ma 3 akcji spalonych, gracz nie może zostać zbanowany.

Edytowane przez Shiroo

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie