Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

pytanienadzis2.png

Czy według Ciebie człowiek samotny może być szczęśliwy? 

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Hymmm.... Samotność ciężko określić czym wlaściwie jest. Nie wiem czy znajdziemy w dzisiejszych czasach samotna osobę. Bez rodziny przyjaciół znajomych. Jesli ktos twierdzi ze jest samotny to czy bierze pod uwagę wszystkie osoby które są wokół niego ? Czy poprostu osoba samotna to osoba która nie potrafi dostrzec jak wiele ma ? :((

A wracając do pytania to osoba samotna to nieszczęśliwa osoba. 

Oddaj głosik na serwerek JB TUTAJ +

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Kaczorekk napisał:

Hymmm.... Samotność ciężko określić czym wlaściwie jest. Nie wiem czy znajdziemy w dzisiejszych czasach samotna osobę. Bez rodziny przyjaciół znajomych. Jesli ktos twierdzi ze jest samotny to czy bierze pod uwagę wszystkie osoby które są wokół niego ? Czy poprostu osoba samotna to osoba która nie potrafi dostrzec jak wiele ma ? :((

A wracając do pytania to osoba samotna to nieszczęśliwa osoba. 

@ Kaczorekka może samotność to nie ilu ludzi wokół Ciebie, a ilu ludzi Cię zrozumie.,  a nie tylko wysłucha "Nawet w tłumie można być samotnym" .

A może to osoba której brak 2 połówki. 
"Samotność niejedno imię ma"

Samotni nie są szczęśliwi

Odnośnik do odpowiedzi

Tak można. 

Większość samotników to są z własnego powodu. Da się do tego przyzwyczaić, ale w każdym momencie można poznać nowych przyjaciół to tylko zależy od tego czy ta osoba tego chce

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Moim zdaniem człowiek samotny nie jest szczęśliwy.

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi

Bycie samotnym można rozbić na czynniki pierwsze. 
Często ludzie nie odczuwają tego, że są samotni, bo są szczęśliwi z innych powodów. :) 
Każdy z nas jest inny. 
Niektórym szczęście dają pieniądze, innym za to rodzina. 
Są osoby, którym do szczęścia nie potrzeba innych ludzi. Ba! Nawet od nich stronią.
Więc moim zdaniem można być szczęśliwym będąc samotnym :) 

Baner .png

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś jest sam bez rodziny,  ale nadal wychodzi na zewnątrz między ludzi, to tak. 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Według mnie taka osoba może być szczęśliwa, każdy wybiera drogę jaka mu pasuje, jedni wolą mieć wokół mnóstwo przyjaciół i być w centrum uwagi, drudzy wolą mieć 2-3 przyjaciół i nic więcej, natomiast następni wolą być sami.

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

• Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas,  jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWER NA KTÓRYM MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

• MIRAGE #2 IP: 91.224.117.124:27015

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...