Skocz do zawartości

Vitality wraca na szczyt światowego rankingu


Rekomendowane odpowiedzi

Był taki okres, gdy pierwsze miejsce w rankingu HLTV było na dobrą sprawę przypisane jednej ekipie – Astralis. Duńczycy długo zasiadali na tronie, ale to już przeszłość, bo w ostatnich miesiącach do zmiany na stanowisku lidera światowego zestawienia dochodziło nadzwyczaj często. I dziś doszło do niego ponownie.

 

Tym razem na szczycie znalazł się Team Vitality, który wskoczył na najwyższy stopień podium po raz pierwszy od 21 września. Formacja znad Sekwany wykorzystała fakt, że w minionym tygodniu żadnego meczu nie rozegrało dotychczas przewodzące stawce Heroic. Vitality w tym czasie wzięło udział w dwóch pojedynkach w ramach Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 i chociaż wygrało tylko jeden z nich, to wystarczyło do tego, by wysunąć się na prowadzenie. Ponadto skromny awans zanotowały również Natus Vincere, BIG i OG, przez które spadek o trzy pozycje zanotowała FURIA Esports. Warty odnotowania jest także powrót G2 Esports do czołowej dziesiątki rankingu – zespół znajdował się poza nią od końcówki października.

 

 

Jeśli zaś chodzi o w pełni polskie składy, to ponownie najwyżej notowanym z nich jest Wisła All in! Games Kraków. Triumfatorzy betway Nine to Five 5 w porównaniu z ubiegłym tygodniem awansowali o trzy pozycje i obecnie okupują 37. lokatę. Coraz dalej od upragnionego top 30 jest natomiast x-kom AGO, który na swoje nieszczęście zleciał aż o sześć oczek w dół. Powody do zadowolenia ma natomiast Actina PACT, który dopiero co wyrzucił AGO za burtę ESL Mistrzostw Polski – podopieczni Vincenta” Vinsa” Jozefiaka powędrowali w górę o 13 szczebli i tym samym powrócili do szóstej dziesiątki. Na drugim biegunie jest natomiast PGE Turów Zgorzelec, który stracił 27 miejsc i spadł do trzeciej setki zestawienia.

 

Pierwsza dziesiątka ostatniego notowania oraz pozycje polskich składów wyglądają następująco:

 

taa.thumb.png.2957f0b28472ace5bb0d31044a65c287.png

 

Źródło: cybersport.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis cybersport, też czerpię stamtąd informacje. 

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...