Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja dot. Czatboxa.

 

Witam, mam propozycje dotycząca, czatboxa konkretniej chodzi mi o wprowadzenie "Spamer Czatboxa".
Jeżeli ktoś nie wie, o czym pisze tzn. Co miesiąc osoba, z największą ilością wpisów posiadałaby rangę "Spamer Czatboxa", co się wiąże z tym?
Większa aktywność na czacie, a przede wszystkim mogłaby ruszyć Rekrutacja na image.png.682f4a921bc8d21bee5e5f241c912fc4.png.
Wydaje mi się, że by to była fajna, rywalizacja w ilości jak, najwięcej wpisów oczywiście upomnienia dostawałby by osoby, gdyby przykładowo, wysyłały wiadomości, pod sobą czy także emotki notorycznie.

  • Tak możecie spamować do woli, ale należy pamiętać, aby było to zgodne z regulaminem.
  • Również spośród 2,3,4,5 miejsca między nimi byłoby losowanie, i osoba wylosowana dostanie przykładowo w ramach pocieszenia Vipa na forum na okres [x] czasu-Oczywiście to tylko propozycja.
  • Może także być dodane pierwsza osoba, która przekroczy przykładowo: 2-3tyś wpisów na czatboxie z automatu wygrywa. Bądź tak jak wspomniałem osoba, która od np; 01.11.2020 do 01.12.2020 będzie miała, największą ilość wpisów wygrywa. Licznik zostanie zresetowany i zabawa zaczyna się od nowa.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach to jest to czego tu potrzeba. Nie ma się nad czym zastanawiać. 

 

zmieniam zdanie, @ Mechumnie przekonał i przypomniał co się kiedyś przez to odwalało. Teraz też uważam,  że to zły pomysł. 

Edytowane przez drenn

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sponsor PRO

Bylo juz to nie raz oczyeiscie wygrywa zawsze moderator a czemu bo upomina innych o łamanie regulaminu usuwa ich wpisy ktore sa nie zgodne a jego upominsnie jest brane pod uwage. Jak ma byc pierdol.... o byle czym na sb i zasmiecanie pustymi wpisami typu pisanie do każdego z osobna dzień dobry to ja jestem na nie. Przerabianie to było i dla mnie to plagiat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Admin

Spamer Czatboxa skończył się z miesiąc, dwa temu. Było sporo przez to problemów gdyż zaczęło się upominanie i niepotrzebne afery. Wydaje mi się że jak na razie nie ma sensu organizować tego typu konkursu, lepszą opcją będzie zorganizowanie turnieju na serwerze z fajnymi nagrodami. Co do samej rangi Strażnika, wydaje mi się że jest ona zbędna jak na ten czas. Mamy liczną i aktywną administrację. 

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Admin

propozycja_odrzucona.png

Było to już i nic z tego dobrego nie wynikło. Zbędne.

Nie znasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?
Znajdź odpowiedź w TYM 
miejscu!

:!!: (jeżeli brakuje jakiegoś pytania, napisz na PW a dodamy je do listy) :!!: 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...