Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

PGA 2020 odwołane


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

imagefb_1997791503699180.jpg

Można było to przewidzieć jednak nadal jest to rozczarowujące. Jedno z najpopularniejszych wydarzeń dla graczy w kraju, Poznań Game Arena zostaje oficjalnie odwołane przez organizatorów. 

 

Początkowo przełożono termin z października na 20 listopada, jednak już dziś wiemy, że targi zrzeszające chmary graczy z całej Polski w ogóle się w tym roku nie odbędą. 

Cała impreza ma zostać przeniesiona na rok 2021, co oznacza,  że bilety osób, które je już kupiły będą nadal ważne w przyszłym roku.

Jeśli jednak ktoś zmieni plany, to można otrzymać zwrot pieniędzy lub otrzymać voucher do wydania na innej imprezie. By to zrobić należy do końca miesiąca skontaktować się z serwisem tobilet.pl.

 

"Od 17 października Miasto Poznań oraz powiat poznański znajdą się w tzw. czerwonej strefie. Jest to jednoznaczne z zakazem działalności związanej z organizacją, promocją i zarządzaniem takimi wydarzeniami jak targi, wystawy, konferencje i eventy. W następstwie decyzji władz centralnych i w porozumieniu z przedstawicielami branży gier, nowych technologii i rozrywki multimedialnej, Zarząd Grupy MTP zadecydował o przełożeniu targów Poznań Game Arena na 2021 rok.

Jako organizator dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczna edycja PGA odbyła się
w tradycyjnym kształcie. I do samego końca wierzyliśmy, że będzie nam dane spotkać się przy okazji corocznego święta gamingu i nowych technologii. Okres, jaki dzieli nas od przyszłorocznej edycji wydarzenia, obiecujemy jednak wykorzystać na przygotowanie jeszcze atrakcyjniejszej imprezy, która zrekompensuje nam wszystkim tegoroczną rozłąkę.

Do zobaczenia w 2021 roku!

Zespół organizacyjny targów Poznań Game Arena."

 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre... Nie tylko w kwestii tej jednej imprezy, ale ogólnie. Można było się domyślać, że na jesień znów mogą pojawić się obostrzenia, ograniczenia. Ale o takiej porze roku człowiek łapie doły, zamuły, zwłaszcza przy takiej pogodzie. Ja zawsze lubiłam wyjechać gdzieś na kilka dni, odmulić się - teraz to niemożliwe, dodatkowo cały dzień duszę się w maseczce... 

 

Co do samego artykułu, krótki ale treściwy, dzięki Tobie możemy być tutaj na bieżąco. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

*** dd2.csowicze.pl *** 54.38.63.53:27015 ***

 

b_350_20_000000_000000_ffffff_111111.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...