Skocz do zawartości

#690 Pytanie na dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Junior Admin

Na wsi ze względu na świeże powietrze ciszę i spokój :p

lewysygnagif.gifWhere will Manchester United finish in the Premier League this season?

b_560_95_1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Mieszkam w mieście, natomiast uwielbiam wręcz jeździć na wieś. Cisza, spokój, świeże powietrze... Ach... Mogłabym mieszkać na wsi, gdzieś na przedmieściach. 

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej to na wsi, blisko miasta, łączę tym sposobem spokój wsi i dostępność punktów handlowych miasta.

Mieszkam na wsi, ale do miasta mam dosłownie 1km do znaku miejscowości i jakieś niecałe 2 km do samego centrum :)

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Póki co bez wyboru bo muszę w mieście ale byłoby wspaniałe na wsi mieszkać. Cisza i spokój we własnym domciu 😍 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, drenn napisał:

Najlepiej to na wsi, blisko miasta, łączę tym sposobem spokój wsi i dostępność punktów handlowych miasta.

Mieszkam na wsi, ale do miasta mam dosłownie 1km do znaku miejscowości i jakieś niecałe 2 km do samego centrum :)

W moim przypadku 7 km do miasta więc luz, również wolę mieszkać na wsi ;)

ONLY AWP 128TR:  51.83.214.249:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

JAILBREAK:  91.224.117.148:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zaaxel zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...