Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Małe propozycje


Malolat

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie przyszły mi na myśl dwie propozycje odnośnie mojego serwera discord i serwerów counter strike na sieci.

Pierwsza to link do dc na serwerach cs by każdy zainteresowany mógł wejść, a druga to kanały na Discordzie dla administracji serwerów cs (każdy serwer własny kanał)by mogli łatwo się komunikować, tak bez wymuszenia podania danych fb itp bo czasami nie wszyscy chcą je podawać i przez to nie składają podań. Co o tym myślicie? :)

 

@ LewyBrzeGbez problemu mogę wszystko wytłumaczyć ^^

Edytowane przez Zaba2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na plus, myślę że niektórzy ludzie podczas grania nie mając żadnego tsa, czy tez swojej strefy gdzieś prywatnej mogli by przyjść posiedzieć i pograć wspólnie a dwa discord zyska większe community z serwerów, także jak najbardziej jestem za.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież kto tego nie posiada u siebie na serwerze to myślę że powinno być dodane, jak wiemy discord zdobył na popularności już jakiś czas temu, to tak jak standardem było dodanie IP z teamspeaka tak samo teraz obok powinno stać żeby dodawać informacje o discordzie.

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak najbardziej na plus mam na serwerze osoby , które chętnie by ze mną pogadały tylko na discordzie tylko słuchaj @ Zaba2kmusisz mnie nauczyć z niego korzystać bo mózg mi rozwala jak to wszystko widzę xD  Dla mnie bez problemu mogę dodać informacje dotycząca serwera DSC do siebie na serwer :)

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie