Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Siemanko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem Dawid i mam 15 lat. Mieszkam w małej wsi Koszelew niedaleko Płocka. Obecne uczę się w technikum informatycznym. Interesuję się grafiką komputerową, silnikami różnych for np. IPS. Około półtora roku spędziłem w MyBB gdzie nauczyłem się wielu kodów i robiłem fora innym właścicielom (kiedyś szperałem coś w pluginach, ale nie za bardzo mi szło). W IPS siedziałem długo posiadałem własne fora, usuwałem różne błędy innym właścicielom. Teraz powiem historię dołączenia w społeczność CS :) Otóż zaczęło się od tego, że brat (starszy) pobrał cs 1.6 na komputer gdzie odpalając nie wiedzieliśmy jeszcze co i jak. Gdy brat grał ja zacząłem dopiero rok po tym jak on zainstalował csa bo wgl mi się nie podobał itp. Teraz mija 4/5 lat jak gramy w csa 1.6. Było by o wiele mniej bo wiadomo wyszedł CS:GO później, a my nie mieliśmy aż tak dobrego kompa. Gdy w 2017 kupiliśmy już porządny komputer graliśmy w CS:GO aż do teraz i cała historia kończy się tym gdzie ja gram w drużynie CS:GO (GreenWolf) niedługo też startujemy w lidze. Rozpisałem się, lecz myślę, że mnie trochę poznaliście i będzie nam się dobrze żyło. (Dopowiem jeszcze, że przez te 4/5 lat w csie uczyłem się robienia serwerów w cs. Teraz piszą do mnie różne fora, abym im pomógł przy serwerach) :)

 

Pozdrawiam, Dawid!

Edytowane przez ZyXEL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam ;p 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ładny awek :D 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie