Skocz do zawartości

Zablokowane FFA SERWER 1.6 <3


HeHeCymbale

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: Ja i mój ziomek 
Imię: Sara Bartek
Wiek:  21, 27
Znajomość AMX (1-10): 6/9  
Mod serwera:: cs 1.6
Link do GameTracker'a:
https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.96:27665
Czy jest wykupiona reklama?: tak własnie to zrobiłam 18 zł potem sie przysadzi 
Hosting: 1s1k
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Dlatego że jestem Sara wynajmuje we Wrocławiu mieszkanie i mieszkam gdzies w nim ok roku :D Pochodze z Warszawy. Jestem osobom kreatywną studiowałam technikę - hotelarstwo do tego jestem wszelako uzdolniona i mam dobry styl jestem osobom unikatowa wyróżniająca sie z tłumu posiadam charyzmę i zajebista osobowość. Od dziecka boje sie pajaków i nie lubie nudy :D mój serwer i moja osoba idealnie sie tutaj nadaje bo nie będzie stypy na serwerze nie bedzie nudy na forum i będa dobre dymy nie będziecie umierać z nudów ps nie jestem pazerna ale dużo wymagam i jak sie upre to już koza bita musi tak być :D 
Udostępniasz serwer pod konkursy?: tak 
Kontakt: moge zaproponować:

-Fejs

-Instagram

-Pw na forum

-Numer tel ( ale to juz za jakas opłata bo mój nr jest dużo wart nie daje tak o jak dziwka klientowi )

Moge tez dać snapa i WhatsAppa A jak mało to i numer konta to możesz dać mi donejta :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, mimo że:

+ Wiek

+ Hosting

+ Udostępniasz serwer

- Nie jest rozkręcony 

Następny serwer który będzie pusty na sieci bo wątpię że się szybko zacznie kręcić a łatwo nie jest aby ruszyło 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również na nie

 

- Serwer pusty 

+ Hosting 

+ Wiek

+ Udostępnia 

- Podanie mnie jak mam być szczery nie przekonało.

 

2 godziny temu, HeHeCymbale napisał:

Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Dlatego że jestem Sara wynajmuje we Wrocławiu mieszkanie i mieszkam gdzies w nim ok roku :D Pochodze z Warszawy. Jestem osobom kreatywną studiowałam technikę - hotelarstwo do tego jestem wszelako uzdolniona i mam dobry styl jestem osobom unikatowa wyróżniająca sie z tłumu posiadam charyzmę i zajebista osobowość. Od dziecka boje sie pajaków i nie lubie nudy :D mój serwer i moja osoba idealnie sie tutaj nadaje bo nie będzie stypy na serwerze nie bedzie nudy na forum i będa dobre dymy nie będziecie umierać z nudów ps nie jestem pazerna ale dużo wymagam i jak sie upre to już koza bita musi tak być :D 

Tu chyba coś nie tak jest :beka: Bo to było pytanie "Dlaczego mamy przyjąć Twój serwer" a nie "Opowiedz coś o sobie" 

Pustych serwerów nam nie trzeba. 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na Nie:

 

+ wiek

+hosting

+ mod serwera

- niby jest reklama za 18zł, ale świeci pustkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie