Skocz do zawartości

Zablokowane SKARGA Anka!


Mrs.Jessa

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15:28 bo akurat wiłam na ts
Nick użytkownika:  @ Anka
Dowody:zewTQoH.png
Świadkowie: Nie są potrzebni, ale sytuacja pewnie miała miejsce wczoraj po mojej rezygnacji z Admina ts3, więc pewnie administracja siedziała z Nią.
Uzasadnienie: Nie życzę sobie by ktoś bez mojej zgody ustawiał sobie na TS screena z mojej rezygnacji itp, oraz z moją nazwą jaką posiadam na forum. Równie dobrze mogłaby np podać tam moje dane imię i nazwisko...

Proszę o ukaranie tej oto KOBIETY, która od początku robi dymy na forum, sądzę że najlepszym ukaraniem jej było by zbanowanie jej, nie będzie wtedy tylu prowokacji oraz problemów z Nią jakie były kiedyś.

Proszę wyższą administację o zabranie głosu w tejs prawie.  @ Junior Admin @ Head Admin @ Administrator @ Global Moderator

 

 

kolejny ss, ustawiła rów niewnież w tle na forum..
YAUKXBn.png

 

A i @ Ankanie mieszaj w to @ Damianciu, tylko napisz odzielną skarge skoro uważasz, że to prowkokacja hahahahahha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech poczytają czatboxa z 18marca jak prowokujesz 😁🤙 

Że śmieszków też chcesz screena jak bulwersujesz się, że bana mi zdjęto? Ty albo ja! 🤣 A jak mi nie nałożą bana to odchodzisz z csowiczow. 

Sama przestań zaczynać :) prowokować. Tak samo wczorajszą sytuacją dostałam bana ale po co te komentarze ;)? 

received_606199330107060.jpeg

received_324308258529665.jpeg

Edytowane przez Anka

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Skarga słuszna bo prowokujesz @ Ankacały czas. Nie potrzebne jest dodawanie wszędzie ss'ów. Z Twojego profilu usuwam to + nakładam ostrzeżenie

i jeżeli jeszcze raz zobaczymy gdziekolwiek to kolejne konsekwencje.


PS. Jeżeli @ Mrs.Jessaprowokowała to mogłaś zgłosić to w skardze a owej nie było ;)

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie