Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z LewyBrzeG


Lolcia :3

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png
O to kolejny wywiadzik z kolejną super osóbka :) 

Poznajcie lepiej @ LewyBrzeG

Redaktor : @ Lolcia :3

Osoba udzielająca odpowiedzi :  @ LewyBrzeG


Witajcie kochani mam okazję przeprowadzić wywiad z właścicielem serwera @ LewyBrzeG.
Poznajcie go lepiej i zachęcam do przeczytania całego wywiadu !

Miłego czytania !

 

Witam cie bardzo serdecznie dziękuje ze zgodziłeś na udział w wywiadzie. Na początek przedstaw nam się , ile masz lat czym się zajmujesz?

Hej mam na imię Kuba mam 24 lata i jak pewnie większość ludzi już wie jestem masażysta, pochodzę z Podkarpacia z okolic Rzeszowa ale na co dzień pracuje jako masażysta w jednym z sanatoriów w Horyńcu Zdroju.

Ooo masażysta powiadasz i na dodatek pracujący w sanatorium :) skąd pomysł na taki kierunek?


Od zawsze mnie to interesowało,ale wcześniej nie było możliwości dostać się do tej szkoły ze względu na to,że jest to studium policealne ogólnie lubię pomagać ludziom wcześniej zanim podjąłem pracę i wyjechałem poza dom brałem udział w różnych akcjach na rzecz hospicjum gdzie przebywały różne dzieci.
A praca w sanatorium to tak naprawdę był przypadek pomyślałem o złożeniu tam swoich papierów ponieważ ciężko było mi znaleźć pracę w Rzeszowie na miejscu i jak już do Horyńca przyjechałem 2 lata temu tak jestem po dziś dzień.


O widzę że bardzo się angażujesz w swoja pracę oraz pomoc innym co w tych czasach jest rzadko spotykane. Mówisz z względu na prace musiałeś się przeprowadzić do Horyńca , wiec aktualnie wynajmujesz czy mieszkasz z kimś z rodziny?

W Horyńcu mam babcie i ciocie więc nie mam problemu z wynajmowaniem mieszkania wiadomo jakieś zakupy opłaty to dorzucam się do rachunków.
I tak że względu na pracę musiałem się właśnie przeprowadzić do Horyńca .Sam Horyniec jest 130 km od Rzeszowa więc nie kalkulowało by mi się codziennie dojeżdżać jest to 3 h jazdy samochodem w dwie strony.
Zawsze na weekendy staram się przyjechać do domu , 260 km w dwie strony.

 

To przynajmniej zaoszczędzisz na wynajmie mieszkania . Jak ci się mieszka w takim razie z babcia ?


Powiem tak bardzo dobrze mi się mieszka chociaż czasami bywają zgrzyty, ale nie trwa to długo babcia tez ma już 80 lat i czasami bywa nieznośna,ale ogólnie wszystko jest dobrze.

No tak czasami właśnie tak bywa. Powiedz mi jest coś ciekawego, wartego do zwiedzenia w Horyńcu?


Tak jest dużo atrakcji min pałac Ponińskich gdzie obecnie jest sanatorium mam przyjemność pracować w tym pałacu  jest duża liczba cerkwi jedna z najstarszych i najpopularniejszych jest w Radrużu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również kapliczka w Nowinach Horynieckich gdzie można się napić wody źródlanej,wielu ludzi uważa to za miejsce święte ponieważ w 1636 roku ukazała się tam dzieciom Matka Boska. Co każdą niedzielę i święta są tam odprawiane mszę święte,które cieszą się dużym zainteresowaniem. Jedną z większych atrakcji są też wyjazdy do Lwowa na Ukrainę który jest stosunkowo niedaleko od Horyńca - 90 km najbliższy pas graniczny jest 4 km od Horyńca to co napisałem to oczywiście nieliczne rzeczy,które można zwiedzić. Horyniec również może się pochwalić najczystszym powietrzem w całej Polsce.

Będę musiała w takim razie kiedyś odwiedzić to wspaniałe miejsce.

Jakie masz inne hobby oprócz masowania?

Na co dzień lubię jeździć na rolkach,rowerze uwielbiam też grać w piłkę nożną i siatkówkę lecz niestety ostatnia kontuzja stopy zdyskwalifikowała mnie z wszystkiego oprócz jazdy na rowerze. W wolnym czasie lubię sobie czasami pograć w cska Fifę czy wiedźmina. Po paru latach przerwy zacząłem robić własną mapkę pod swój serwer zombie Coronavirusa, lubię też śpiewać chociaż nie zawsze mi to wychodzi haha uwielbiam grać w kręgle i bilarda jeżdżę też na nartach i chce się nauczyć jeździć na desce i grać na gitarze.
 

Widzę że dość duże zainteresowania masz. Jak się zaczęła twoja przygoda z csem i pomysł na stworzenie swojego własnego serwera?

Moja przygoda z csem zaczęła 17 lat temu na serwerze only DD2, z ciekawości pobrałem bo wszyscy koledzy grali. Później po roku kolega pokazał mi serwer zombie mod i od tamtego czasu to mi się spodobało ,długo nie myślałem o założeniu własnego serwera dopiero jak skończyłem 15 lat zacząłem się w to bawić,ale serwer nie wytrzymał długo bo jako 15 latek była szkoła i brak funduszy na utrzymanie swojego serwera. Później w 2016 roku znowu wróciłem i zacząłem pracować,ale niestety serwer postał tylko rok i padł przez wieczne kłótnie z właścicielem. W międzyczasie byłem też opiekunem 3 serwerów,ale ze względu na brak zainteresowania przez właścicieli zrezygnowałem,później moja przerwa trwała pół roku. Po jakimś czasie odpaliłem csa i szukałem jakiegoś zombie moda po czym znalazłem i poznałem Lypsena , zaproponowałem mu współpracę i tak to już trwa ponad rok.


O kurcze to dość długa historia, ale widzę że jednak się nie poddałeś tak szybko i jednak wróciłeś z swoim własnym serwerem.

Jak się dowiedziałeś o Csowiczach?

Szukałem serwera zombie mod na cssetti, po czym trafiłem właśnie na Csowicze . Pamiętam zarejestrowałem się od razu na forum, było to dokładnie 8 Lutego 2016. Moja gra rozpoczęła się na Zombie Mod na którym poznałem Sebka. Po pewnym czasie mieliśmy konflikt, ale dzięki temu poznałem inną osobę z którą złapałem dobry kontakt i podjęłam z nim współpracę na innej sieci. Zrealizowaliśmy pomysł, ale po roku zrezygnowałem i chciałem wrócić na Csowicze. Niestety po rozmowie z Patrykiem jak się okazało było forum wyłączone ze względu na przerwę. Poszukałem kolejnej innej sieci i j miałem admina i opiekuna. Po pewnym czasie znów zrezygnowałem i postanowiłem napisać do Patryka z pytaniem czy mogę dołączyć z serwerem, ponieważ pamiętałem go jako dobrego,pomocnego i uczciwego człowieka (nie Patryk nie koloruje) i tak oto jestem na Csowiczach.

Ciekawa historia. Jak oceniasz prace administracji na forum? zmienił byś coś?

Praca administracji bardzo dobrze wygląda widać pełna profeske i robienie tego jak najlepiej jak tylko potrafią widać że wszyscy są zgrani i każdy wie co robić. Co do forum to na razie nic by mnie zmieniał.

Czyli radzą sobie doskonale twoim zdaniem , mam podobne zdanie jak Ty. Zdradzisz nam skąd się wziął pomysł na twój nick?

Nick wymyśliłem 16 lat temu wcześniej szukałem po internecie jakieś "fajne" nicki,ale nie pasował mi żaden więc postanowiłem wy myśleć jakiś swój wymyśliłem dwa pierwsze,ale mi nie odpowiadały i jakoś tak mi wpadło do głowy akurat LewyBrzeG nie mam kompletnie pojęcia dlaczego,ale mi się spodobało i przy tym nicku zostałem i każdy mnie przez ten nick zna.

Dobrze odejdźmy może trochę od tematu forum. Chciałbyś zwiedzić jakieś konkretne miejsca, jechać gdzieś za granicę?

Tak chciałbym kiedyś jeszcze raz pojechać do Stanów i zwiedzić je całe między Kalifornie,Wielki kanion i Disneyland.

Ooo co Ci się tam najbardziej spodobało?

Byłem konkretnie w Nowym Jorku akurat tak się trafiło że był środek zimy, więc niewiele zobaczyłem ale chociaż widziałem statuę wolności,byłem na time squere oraz w muzeum gdzie nakręcono film „ Noc w muzeum”

Widzę że miło wspominasz ten wyjazd mimo zimy. Które miejsce podobało ci się najbardziej?

Najbardziej to muzeum zrobiło na mnie ogromne wrażenie, cały dzień zwiedzania ale warto było iść i zobaczyć to wszystko.

Może jeszcze tak z innej beczki teraz. Jakie było twoje marzenie z dzieciństwa?
Kim chciałeś zostać?


Chciałem kiedyś zostać pilotem.

O skąd takie zainteresowanie?

Zawsze chciałem zobaczyć wszytko z góry.
bloki jeziora itd :)


Dobrze powoli będziemy kończyć, chciałbyś kogoś na sam koniec pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum oraz administrację :)

Dziękuję za tak szczegółowe wypowiedzi. Cieszę się że mogłam przeprowadzić z Tobą wywiad, ale chciałabym zadać tobie serie szybkich pytań.



Góry czy Morze?
Góry

Ulubiony kolor?
Zielony

Masz rodzeństwo?
Tak, brata

Znak zodiaku?
Bliźnięta 

Jesteś typem imprezowicza, czy samotnika?
Imprezowicza

Dziękuje Ci bardzo za poświęcony mi czas i udzielenie wywiadu :) 
Pozdrawiam serdecznie !

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za dłuższą wersje wywiadu który spowodował fajniejszą atmosferę i wprowadził nas w lekturę którą fajnie się czyta :* 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :D tekst się nie zlewa i fajnie się czyta + wiem coś nowego :D ++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wywiadzik z ciekawą osobowością, sam chciałem pojechać do USA :P 

Jednak na okres, jaki teraz mamy trzeba zaczekać, aż się wszystko uspokoi. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lolcia :3 usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie