Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnacja - Enchi


Enchi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ Enchi
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Ubt cs:go & właściciel mirage
Powód: Hmmm nie będę kłamać. Wypaliłem się co zreszta widać, ze osoba będąca niegdyś 24/7 na forum teraz spędza na nim 1-2 h tygodniowo. 

Brak czasu tez robi swoje. Praca, szkoła, kobieta, prawo jazdy i wiele innych pierdół tez odbija się na tym wszystkim. Gdy już jest chwila wolna poświęcam ją swojemu zdrowiu które tez jest liche.

 

Serwer MIRAGE oczywiście zostaje na sieci w pełni opłacał go Rumcajs dlatego nie będę mieć żadnych roszczeń co do podziału lub innych rzeczy.

 

Życzę każdemu tutaj dalszych sukcesów, awansów oraz miło spędzonego czasu. 

 

Natomistast @ RumcajsJumper  @ Wulfgard @ Sysia ;* @ ferstel @ Terrorist powodzenia w prowadzeniu tej w sumie obecnie jednej z normalniejszych serwerowni jakie można znaleźć. 

 

Jesli chodzi o mirage to @ RumcajsJumper  @ Wulfgard Kontakt przez FB mamy wiec pisać śmiało jakby była taka potrzeba.

 

Z dniem dzisiejszym proszę o odebranie mi uprawnień w bansie, 1s1k, gosetii i na forum.

 

Jesli można dogadać żeby na mirage został admin w razie czego to miło będzie :p

 

Sorki za tak obszerną rezygnacje ale nie chce pisać dwóch tematów wolałem pewne sprawy zamknąć odrazu.

 

Do zobaczenia! 

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranga_odebrana.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie