Skocz do zawartości
[KONKURS] AGENT - ZAPISY TRWAJĄ! ×
ZAGŁOSUJ NA UŻYTKOWNIKA MIESIĄCA - LISTOPAD ×

Zablokowane zwyczajny Ban a może karygodne doszukanie winy


PrOcEder Art

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: feniks w skrócie 	

Nick oskarżonego:Admin Śpioszek 

IP/SID oskarżonego:myślę że każdy ma możliwość to sprawdzić 	

Data i godzina zdarzenia: 	2020-02-26 	PhOeNYX 	Åšpiochu. 	kultura, obraza 	3 Godzin(y) 	0

Dowody:DEMO którego jesteście posiadaczami iż macie swoje dokłądne godziny czy umiejscowienia demek z wyprzedzeniem Godzinowym czy coś w tym stylu ,  Pozatym moje sprostowanie jedynie może wyjść z argumentów na podstawie regulaminu który dotyczyć może pana wszechmocnego który nie zawachał się kolesiostwa jak to siebie gdzieś kiedyś podsumował"  i postanowił troszkę naciągnąć względem swojej moralności nieco karę dla mnie bez żadnych powiedzmy wstępnych upomnień relacji czy też uprzedzenia że karygodne było to co zrobiłem i musiało to mieć taką aż wysoką konsekwencję ,  Myślę że mógłby zastosować prawie jak skierować na dołek za kratkę według własnych oczekiwań"  Pozatym nawet nie miałem okazji użyć moralnej skruchy , okazu żalu czy też  odczucia aż takiej winy żeby kopnąć leżącego po zabiciu czyli go zbanować  po moim rzuconym słowie nawet w kierunku nieznajomego potencjalnego wroga który mnie tylko zabił w rundzie.


Opis sytuacji:tak jak wyżej mogę dodać jedynie wątki które uzyje w swojej samoobronie jako szary człek i osoba b ez rangi jako typowy Administrator . który jest pewien swoich naduzyć i konsekwentnie podchodzi do tego z pewnością siebie co wcale nie pozostawia go nigdy w  świetle bycia prewencyjnym czy tez bez winy . Zasady których oczekuje od konsekwentnego admina to sa m. in 
 2.3 Jeśli gracz łamie regulamin, admini mają obowiązek poinformowania go o tym  to jest mój głowny atut 

 2.12 Opiekun serwera lub właściciel może wstawić ostrzeżenie dla admin który jego zdaniem zachował się niepoprawn1ie.
1.13 Na serwerze można przeklinać ale nie obrażać.         - to moje sprostowanko że w ciemno uzylem czy przeklenstwa czy ogolnego wyrazenia ktore mialo mi ulzyc  , nie kierowalem zadnej perwersynej bezposredniej obrazy wobec danego Administratora co za tym rowniez nie wiedzialem kto wezmie do siebie taką obraze i ze jeszcze ja wykorzysta w taki sposób" 

wyciskam z siebie jakis sok pisząc te brednie według mnie ale może jednak o czymś one zadecydują że zwykły gracz również ma swoje wpadki ale nie powinno się go tak  upokażać w momencie złości czy własnych prywatnych odczuć .  Ja swoje ego posiadam ale nie lubie niedociągnieć czy niedomówień . Nie wyjde tutaj na pokrzywdzonego albo przyjmę to z pokorą . Ale mam 2 orzechy własne a nie jedno zakazane jabłko które sieję swoje poglądy względem  przesadnej władczy na serwerze nad nami graczami. 
Amen Pozdrawiam doszukuje się ewentualnych poniesień winy moich które trwają właśnie w tym momencie bądź administratora który zrobił swoje ale ja tego po prostu nie chciałem przyjąć od tak. 
DOdam jedynie ze nie chce zadnych porozumien stron typu ts czy wyjasnien iz wiadomo o co się rozchodzi a to co chcialem uwzglednic to to zrobilem jak nieboszczyk .  Chce tylko uznania że obie strony może nie potrzebnie ale jednak się uraziły  winny czy też zwyczajne pouczenia że jednak jest czym się dociekać albo że było warto . Bo może to każdego spotkać a każdy własny wniosek wyciągnie jak z rękawa.

I na podsumowanie jeszcze jedno , wybaczcie mi moja skromnosc pisząc tą skarge ale regulamin admina jest na tyle ubogi że ciężko jest wyciągnąc z tego moralne zasady czy też doszukiwać się win nie po swojej stronie czy treści , ma się mniejsze szanse niż gdyby osoba z rangą miała się od czegoś bronić czy nie być od tego zależna .  ale może tak powinno być że ja typuje tu gracza ma mniejsze szanse na wygraną argumentem podanym w kodeksie haha :D . Mimo wszystko to co mogłem to w takiej sytuacji poszło jak w Bajce . 
Edytowane przez PrOcEder Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tu dużo pisać, większość osób z administracji wie jak się ten gracz zachowuje i ilekroć był upominany czy to przez @ To ja Jasiek czy też @ strazak990nic sobie z tym nie robił i zachowywał się karygodnie.

@ PrOcEder Artpolecam wstawić demko jako dowód jak już piszesz skargi. Na Twoją nie korzyść idzie to, że demko nagrywa się z głosem.

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'skurw*zakłócenia*yn'
'widział mnie chuj jebany' po tym, jak zabił go śpiochu

16:02
Demko: http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2002261514-de_dust2.dem.zip
Gościu po prostu próbuje z siebie ofiarę zrobić. Admin ma prawo samodzielnie wybrać sposób i realizację kary. Śpiochu wybrał bana, bo nie jest to Twoje pierwsze przewinienie.
Np. Z tego samego dnia jak bluźnisz na czacie:
 

Spoiler

L 02/26/2020 - 13:36:47: *DEAD* Koron@WiruS : gala wchodza
L 02/26/2020 - 13:36:49: *DEAD* PhOeNYX : kurwa zajebana mac co jest z ta gra
L 02/26/2020 - 13:36:54: *DEAD* PhOeNYX : strzelam w typa i nie dostaje

L 02/26/2020 - 13:36:59: *DEAD* uczen | CSSetti.pl : u
L 02/26/2020 - 13:37:02: *DEAD*(Terrorist) Wredna : piach
L 02/26/2020 - 13:37:04: *DEAD* Roger : /rankstats

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjaśniona. Już wiem na kogo tak pisali że zero kultury i obrazy ;) 

Ban słuszny i pamiętaj że przy następnym razie ban będzie surowszy aż w końcu do główki dojdzie że takie słownictwo nie jest wskazane tym bardziej obrażanie. 

 

odrz.png.b181b2192a8694746f0ef250417760f5.png

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie